EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

شادمهر

مدیرعامل شرکت «صنایع بسته بندی شادمهر» مطرح کرد: شادمهر سه چهارم نیازهای ماشین آلات بسته بندی صنایع کشور را تامین کرده است – نشریه اقتصاد و نمایشگاه

شرکت صنایع بسته بندی شادمهر در 35 سال سابقه کاری خود، موفق شده بخش بزرگی از نیازهای  ماشین آلات و دستگاه های بسته بندی صنایع غذایی، دارویی، شیمیایی، پتروشیمی و… را تامین کرده است. نگاهی به انواع بسته بندی ها و برندها در فروشگاه های شهروند، اتکا، رفاه و…  نشان می دهد  که  این برندها، ماشین آلات خود را از برند شادمهر تهیه کرده اند و این شرکت تامین کننده بخش اعظمی از نیازهای بسته بندی کشور در صنایع مختلف است و برندهای معتبر مانند چی توز، تک ماکارون، گلستان، گلها، برتر، ایساکو، قطعات بسته بندی خودروها، و… از ماشین آلات این شرکت استفاده کرده اند.

همچنین خدمات پشتیبانی شرکت شادمهر به تدریج از 5 سال به 10، 15 و 20 سال و بیشتر افزایش یافته و امروز حتی ماشین‌آلات با سابقه 25 و 30 ساله مشتریان خود را به شرکت انتقال داده و آنها را با فناوری های روز به روز رسانی می کنیم و تعمیرات اساسی انجام داده و تابلوی برق، مکانیک و بخش های مختلف این ماشین‌آلات را بروز رسانی می کنیم و خدمات پشتیبانی گسترده ای را در این زمینه به مشتریان خود ارائه می دهیم.

شرکت صنایع بسته‌بندی شادمهر سازنده انواع ماشین‌آلات بسته‌بندی، پیشتاز در نوآوری و پیشرو در کیفیت، با بیش از سه دهه فعالیت موفق و پراعتبار در تولید ماشین‌آلات بسته‌بندی نامی آشنا و محبوب برای تولیدکنندگان داخل و خارج از کشور می‌باشد که حمایت تولیدکنندگان و کیفیت بالای تولید در این شرکت، این برند موفق را به یک اسطوره در این صنعت بدل کرده است. شرکت صنایع بسته‌بندی شادمهر با ماشین‌سازان خارج از مرز و بوم نیز به راحتی به رقابت می‌پردازد و با موفقیت نیازهای متنوع تولیدکنندگان را تامین می‌نماید.

مهندس اصغر سبزی، مدیرعامل خلاق و توانمند برند بسته‌بندی شادمهر که تحصیل کرده رشته مکانیک می‌باشد، به همراه برادران متخصص و اهل فن خود در این صنعت تجارب بسیار زیادی در ساخت ماشین‌آلات بسته‌بندی دارند و از مدیران موفق در صنعت ماشین‌سازی ایران به شمار می‌آیند که در بخش بازرگانی بین‌المللی نیز تجارب فراوانی دارند و کاملا با دغدغه واردات آشنا می‌باشند.

نشریه «اقتصاد و نمایشگاه» به مناسبت برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی آگروفود، با مهندس اصغر سبزی در خصوص تشریح فعالیت‌های این شرکت و برنامه‌های آینده خود در این صنعت به گفت و گو پرداخته است که در ادامه می‌خوانید.

در مورد خودتان و فعالیت های علمی و اجرائی برای مخاطبان نشریه اقتصاد و نمایشگاه توضیح دهید ؟

اینجانب اصغر سبزی تحصیل کرده رشته مکانیک علاقه مند به طراحی صنعتی علی الخصوص تحقیق و توسعه در مورد سیستم های نوین صنعت بسته بندی در صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی ، دارویی و شیمیایی می باشم.

در مورد سوابق و فعالیت شرکت توضیح دهید ؟

شادمهر با بیش از سه فعالیت موفق جرء اولین فعالان ایران در صنایع ماشین آلات بسته بندی بوده است و تحولی نوین در ساخت انواع ماشین آلات بسته بندی در صنایع همچون غذائی ،داروئی ، شیمیایی و قطعات صنعتی ایجاد کرده است . مجموعه شادمهر با توجه به توان مدیریتی بالا ، دانش فنی و تخصصی خود ، با بکارگیری مجرب ترین مهندسان ، متخصصان خلاق ، به بالاترین سطح کیفیت ، نو آوری و تنوع تولیدات در داخل و خارج کشور دست یافته است .

افتخارات و دستاورد های شرکت را شرح دهید ؟

عضو برتر سازمان مدیریت کیفیت ، تحقیقات صنعتی ایران،  استاندارد محصولی CE از اتحادیه اروپا ، عضو حقوقی انجمن مدیریت کیفیت ایران، اخذ استاندارد سیستم مدیریت کیفیت از کشور آلمانو اتحادیه اروپا ازجمله  استاندارد مدیریت کیفیت عمومی برمبنای EN/ISO9001:2015  ، استاندارد سیستم مدیریت کیفیت زیست محیطی برمبنای EN/ISO14001:2015 ،استاندارد مدیریت کیفیت بهداشت فردی و بهداشت کار EN/ISO45001:2018 ، استاندارد سیستم مدیریت کیفیت یکپارچه برمبنای IMS، سیستم مدیریت کیفیت مشتری مداری بر مبنای EN/ISO10002:2018   ، استاندارد مدیریت کیفیت رسیدگی به شکایات مشتری EN/ISO10004:2009  ، سیستم مدیریت کیفیت برندینگ برمبنای EN/ISO10668:2010  ، سیستم مدیریت کیفیت ایمنی HSE-MS ، عضو منتخب برتر کشور در ساخت ماشین آلات بسته بندی

چه کالاو خدماتی در بازار ارائه می دهید و چه جایگاهی در بازار دارید ؟

شرکت بسته بندی شادمهر در زمینه طراحی، ساخت و تامین انواع ماشین آلات مدرن بسته بندی در صنایع غذایی (خشکبار، حبوبات ، انواع جامدات ، پودری و مایعات ) دارویی ، شیمیایی ، شوینده ، بهداشتی ، آرایشی ، آشامیدنی و نوشیدنی ، قطعات صنعتی و خودرو و لوازم و مصالح ساختمانی ، لوازم اداری و تحریر ، قطعات الکترونیکی و الکتریکی ، محصولات کشاورزی ، صنایع پتروشیمی و تجهیزات پزشکی، از پیشگامان صنعت ماشین آلات مدرن بسته بندی در خاورمیانه می باشد .

محصولات و خدمات شرکت شما چه مزیت ها و ویژگی های منحصر به فردی دارد؟

ارائه بالاترین زمان گارانتی (36ماه) و خدمات پس از فروش (20 سال) استفاده از مرغوب ترین قطعات و لوازم برقی و صنعتی با کیفیت در ساخت ماشین آلات ، تولید و فروش بالغ بر9500 دستگاه به شرکت های معتبر تولید داخل و صادرات1450 دستگاه به 55 کشور صاحب نام ، تامین حداقل 75 درصد نیاز داخلی در صنایع مرتبط با ماشین آلات بسته بندی و بالاترین سطح کیفیت ، ایمنی ، ثبت اختراع ، نوآوری و تنوع تولیدات  از موفقیت های این شرکت بشمار می رود .

شرکت شما چه جایگاهی در بین رقبا در بازار دارد؟

برند شادمهر در منطقه خاور میانه یکی از شرکت های برتر است و بزرگترین سازنده و صادر کننده ماشین آلات بسته بندی می باشد و تامین کننده بخش بزرگی از صنعت بسته بندی کشور است . با توجه به گران تمام شدن واردات ماشین آلات و عدم سرویس دهی خدمات در اثر تحریم ها برای تولید کنندگان از کشورهای خارجی ، شرکت شادمهر با بکارگیری تجارب چندین ساله و تولید ماشین آلات حامی تولیدکنندگان داخلی شده است .

شرکت شما در زمینه خدمات پس از فروش چه اقداماتی انجام می دهد؟

مشاوره بهینه از جمله مهم ترین خدماتی است که شرکت شادمهر در اختیار مشتریان اش قرار می دهد . این بخش از خدمات توسط تیمی مجرب از کارشناسان خدمات پس از فروش انجام می شود . این کارشناسان همانند یک راهنما از طراحی لفاف تا نوع بسته بندی موفق در بازار و سیکل بسته بندی به صرفه را برای مشتریان توضیح می دهند . فرآیند خدمات پس از فروش از اصلی ترین بخش این مجموعه محسوب می شود که شرکت شادمهر همچنان بعد از فروش مشتری خود را رها نمی کند و آنها را تا رسیدن به اهدافشان یاری می کند و با به کارگیری قطعات با کیفیت در ساخت ماشین آلات برای تولید کنندگان ، روز به روز سطح کیفی تولیدات را ارتقا داده و  با توان حداکثری محصولات خود را با 36 ماه گارانتی و 20 سال خدمات پس از فروش عرضه می نماید ، قابل ذکر است واحد خدمات شرکت نیز در تمام طول هفته برای خدمات رسانی به تولید کنندگان و عدم توقف در تولید همکاری های لازم را مبذول دارد .

مهمترین چالش ها و موانع پیش روی شرکت شما چیست و چه برنامه ای برای آن دارید ؟

اختصاص یارانه از طرف دولت ، نداشتن تخفیف در حوزه بیمه و مالیات به جهت کار آفرینی در صنعت کشور و افزایش ناگهانی نرخ ارزهای خارجی و گران شدن بعضی از اقلام باعث شده است زیان های فراوانی به تولید کنندگان داخل وارد شود .

همچنین نداشتن اعتبار منابع مالی و اختصاص یارانه از طرف دولت، نداشتن تخفیف در حوزه بیمه و مالیات به جهت کارآفرینی در صنعت کشور و افزایش ناگهانی نرخ ارزهای خارجی و گران شدن بعضی از اقلام، باعث شده است زیان‌های فراوانی به تولیدکنندگان داخلی وارد شود. امید است که روزی دولتمردان ایران همانند دولت‌های کشورهای دیگر از تولیدکنندگان داخلی حمایت واقعی و کارآمد به عمل آورند تا در تمام صنایع ما بتوانیم حرفی برای گفتن داشته باشیم که این رویه خود اشتغال‌زایی نیز به همراه خواهد داشت.

فعالیت شما تا چه اندازه می تواند به تولید ملی و افزایش صادرات کشورمان کمک کند ؟

با توجه به بومی سازی صنعت بسته بندی و حمایت های دولت از واردات بی رویه دستگاه های صنعت بسته بندی ، تولیدات این شرکت باعث کار آفرینی و بالا رفتن تراز تولید ملی در این صنعت گشته و می تواند باعث عدم نیاز این صنعت به کشورهای بیگانه گردد . در صورت حمایتهای دولت از صنعت گران و ایده پردازان این صنعت می توان حرف های بسیاری در تولید و ارائه دستگاه های صنعت بسته بندی برای مصرف داخلی وکشورهای همسایه داشت .

ماشین‌آلات شادمهر به بیش از 55 کشور جهان در قاره‌های آسیا، اروپا، آفریقا، آمریکای شمالی و جنوبی صادر شده است. از سوی دیگر، با بالا رفتن قیمت ماشین‌آلات در کشورهای اروپایی و پیشرفته در سال‌های اخیر، کشورهایی همچون عراق، افغانستان، تونس، پاکستان، تاجیکستان و … این روزها از ما ماشین‌های بسیاری خریداری می‌نمایند که باعث شده است شرکت شادمهر با کیفیت بالای محصولات خود و داشتن استانداردهای جهانی بتواند به نمایندگی از کشور عزیزمان ایران، موفق‌تر از همیشه در آن سوی مرزها نیز بدرخشد.

جایگاه این صنعت و آینده آن را چگونه ارزیابی می کنید ؟

در صورت حمایت دولت از تولید کننده و جلوگیری از واردات  بی رویه این صنعت می تواند بسیار سودمند و آینده دار باشد.

به نظر شما نهادهای حمایتی نظیر دولت و … چگونه می توانند در پیشبرد اهداف شرکت ها در این صنعت کمک کنند؟

جلوگیری از افزایش ارزها ی خارجی و ثابت نگهداشتن آن و همچنین جلوگیری از ثبت سفارش و واردات کالاهای مشابه داخلی و تامین قطعات اولیه  برای صنعت کار و تولید کننده.

هدف شما از شرکت در نمایشگاه بین المللی آگرو فود 2020  چیست ؟

با توجه به اهمیت نمایشگاه بین المللی آگرو فود  با نگاه ویژه تولید کننده به این نمایشگاه و بازار مخاطبان گسترده از سراسر کشور ، هیات مدیره شرکت صنایع بسته بندی شادمهر این مهم را همیشه در اولویت کاری خود قرار می دهند و طی 27 سال پیاپی با شرکت در این نمایشگاه ، هر ساله سعی بر این داشته که با دستی پر و توانمند برای نمایش ، ارائه و معرفی محصولات خود در این نمایشگاه شرکت کنند .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top