نمایشگاه ها

Search
Close this search box.
نمایشگاه لوازم خانگی

ابراز رضایت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان از نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی در روز دوم – اخبار نمایشگاه ها

در روز دوم نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی، بازدید کنندگان و غرفه داران، و بازدیدکنندگان تخصصی ضمن ابراز رضایت  از نحوه برگزاری نمایشگاه و به خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح نمایشگاه، سالن ها و غرفه ها اعلام کردند که برگزاری این گونه نمایشگاه ها می تواند به رونق اقتصاد ملی در سال جهش تولید و همچنین مقابله با آثار و خسارت های کرونا به بخش تولید کشور کمک کند.

مشاهدات خبرنگار ما نشان می دهد که در دومین روز نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی بازدید کنندگان تخصصی استقبال خوبی کردند و بازدید کنندگان در گفت و گو با خبرنگاران  اقتصاد و نمایشگاه گفتند علی رغم اینکه شرایط کرونا و محدودیت های بازدید برای عموم وجود دارد به دلیل حضور بازدیدکنندگان تخصصی فضای نمایشگاه به سمت تخصصی شدن پیش رفته و فضای تعامل و گفت وگو بین تولید کنندگان، توزیع کنندگان و فروشندگان و فعالان مختلف این صنعت فراهم شده است.

همچنین بر اساس تمهیدات ویژه ای که مسوولان برگزاری نمایشگاه در نظر  گرفته اند،  طرح غربالگری  در بدو ورود به نمایشگاه به اجرا گذاشته شده تا از سلامت بازدیدکنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه و رعایت کامل پروتکل ها مطمئن باشند و ملاحظات بهداشتی به خوبی رعایت شود، به همین منظور، تعدادی از برگزار کنندگان در ورودی های نمایشگاه، از طریق غربالگری و تب سنج و ارائه بسته کاملی از لوازم بهداشتی شامل ماسک، دستکش، و الکل و ژل، بازدیدکنندگان را مجهز به لوازم بهداشتی می کنند. از سوی دیگر، دستگاه های مخصوص ضد عفونی کردن دست ها نیز در ورودی تمام سالن ها قرار گرفته و بازدید کنندگان با استفاده از الکل و ژل دست ها را ضد عفونی کرده و وارد سالن ها می شوند. بازدیدکنندگان از طریق کارت شناسایی مخصوص، وارد نمایشگاه می شوند و نمایشگاه بازدید مومی ندارد.

نمایشگاه بیستم لوازم خانگی با شعار درخشش تولید در کشاکش تحریم از 5 دی ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی در حال برگزاری است، 175 شرکت داخلی در فضایی به وسعت 16 هزار متر مربع آخرین دستاوردها و محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان تخصصی گذاشتند.

در حاشیه برگزاری نمایشگاه یکی از بازدید کنندگان به خبرنگار ما گفت:این نمایشگاه نشان داد که صنعت لوازم خانگی رونق گرفته است. وی با اشاره به عدم حضور برندهای خارجی افزود: این موضوع نشان داد که محصولات داخلی جایگزین محصولات خارجی شده اند.

بازدید کننده دیگر نیز با اشاره به همین موضوع گفت: نمایشگاه با کیفیتی برگزار شده و برند های ایرانی آخرین محصولات و تکنولوژی های خود را در این نمایشگاه ارائه دادند. در نمایشگاه امسال برند خارجی مشاهده نکردیم ولی برند های ایرانی و محصولاتشان را که بازدید کردم از لحاظ کیفیت دست کمی از نمونه های مشابه خارجی ندارند با این تفاوت که قیمت مناسبی نیز دارند.

بازدید کننده ی دیگری در مورد رعایت ملاحظات بهداشتی گفت: از این موضوع بسیار رضایت دارد زیرا از دم درب نمایشگاه، با غربالگری و تب سنجی و همچنین ارائه یک بسته کامل دستکش و ماسک و دستمال الکل، به بازدیدکنندگان این اطمینان داده می شود که با کمترین میزان آلودگی مواجه خواهد شد و برگزار کنندگان نه تنها از سلامت افراد حاضر در نمایشگاه اطمینان حاصل می کنند بلکه عملا بازدیدکننده با این وسایل می تواند از خود در برابر شیوع ویروس  محافظت کند.

بازدید کننده دیگری نیز گفت: ما به عنوان کسانی که در این زمینه فعالیت می‌کنیم حضور در نمایشگاه به ما کمک می‌کند که با آخرین دستاوردهای این صنعت آشنا بشویم  و به نظر من برگزاری این نمایشگاه ها فرصت خوبی است که با توجه به حضور همه ی برند های معتبر بتوانیم از نزدیک آخرین محصولات این برند ها را مشاهده کنیم.

نظر غرفه داران درباره بیستمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی

به عنوان غرفه داری که در این نمایشگاه شرکت کرده است طبیعتاً شرکت در نمایشگاه انتخابی بوده و به عهده سازمان ها است و سازمان ما و سهام داران عمده تصمیم گرفتند که در بیستمین نمایشگاه لوازم خانگی شرکت کنند به دلیل این که نام شرکت ما همچنان تداعی شود و در بین تولید کنندگان سهم خود را حفظ کند همچنین این نمایشگاه کلاس خوب و قابل قبولی برخوردار است ضمن این که اجرای غرفه و برنامه ریزی هایی که انجام شده بود هم از طرف انجمن و هم از طرف شرکت خود ما این هماهنگی به خوبی اتفاق افتاد و با مشکل خاصی مواجه نبودیم به هرحال امیدواریم نتیجه ی خوبی داشته باشد ما معتقدیم که شرکت کردن در این نمایشگاه بهتر از عدم حضور است.

ما تاکنون چندین دوره در این نمایشگاه شرکت کرده ایم و نمایشگاه امسال با توجه به شرایط ناشی از ویروس کرونا تفاوت های چشمگیری با دوره های قبلی دارد از جمله این که مشارکت کنندگان خارجی در این نمایشگاه حضور ندارند، این نمایشگاه کمک بسیار خوبی به فعالان این صنعت می کند و حضور در نمایشگاه برای شرکت هایی مانند ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که میتوانیم محصولات به روزمان را در معرض دید قرار دهیم، با مشتریان خود تجدید دیدار کرده و قرارداد های جدیدی امضا کنیم.

غرفه دار دیگری  با اشاره به شرایط این دوره و بازدید متخصصان از نمایشگاه افزود : به نظر من این شیوه برگزار کردن نمایشگاه بسیار شیوه ی خوبی است به دلیل این که ما فرصت بیشتری داریم که با مشتریان و کسانی که به صورت تخصصی در حوزه ی صنعت لوازم خانگی فعالیت می‌کنند دیدار و گفت و گو داشته باشیم و تعامل کنیم.

غرفه دار دیگری درپاسخ به این سوال که کیفیت برگزاری نمایشگاه را چگونه ارزیابی می‌کنید گفت : به نظر من این نمایشگاه با کیفیت قابل قبولی برگزار شده است و من از مجموعه ی انجمن و نمایشگاه ها برای برگزاری خوب و با کیفیت این نمایشگاه تشکر می‌کنم. وی در ادامه افزود : به نظر من با توجه به وضعیتی که در حال حاضر برقرار است و شرایط سخت کرونا برگزاری نمایشگاه  می تواند به شرکت ها کمک کند که میزان سهم خودشان را در بازار بیشتر کنند و بتوانند از محصولات جدیدشان رونمایی کنند.

یک مشارکت کننده ی دیگر با اشاره به رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی ستاد کرونا در نمایشگاه اظهار داشت :به نظر من این نمایشگاه در بحث رعایت پروتکل های بهداشتی بسیار خوب و موفق عمل کرده و همینطور که ما میدانیم هم در سطح نمایشگاه و هم در جلوی ورودی به وسیله ی تب سنج و هم در بدو ورود با در اختیار قرار دادن ماسک و الکل ضدعفونی کننده اقدام بسیار مثبتی را در این راستا انجام دادند.

یک مشارکت کننده ی دیگر نیز درباره ی وجه تمایز این نمایشگاه با دوره های قبلی به خبرنگار ما گفت :ما در همه ی ادوار نمایشگاه لوازم خانگی شرکت کردیم و این دوره هم تصمیم بر این شد که حتما حضور داشته باشیم. همانطور که مطلع هستید نمایشگاه این دوره به دلیل شرایط ناشی از کرونا بارها به تعویق افتاد اما برگزاری این نمایشگاه به دلیل این که ما در سال جهش تولید ملی هستیم می‌تواند بسیار به فعالان این صنعت کمک کند.