نمایشگاه ها

سفیر ایتالیا در بازدید از نمایشگاه ایران هلث مطرح کرد: آمادگی ایتالیایی‌ها برای حضور در صنعت تجهیزات پزشکی ایران

سفیر ایتالیا در ایران در بازدید از بیست و سومین نمایشگاه ایران هلث، با اعلام اهمیت بالای این نمایشگاه برای حضور شرکت های ایتالیایی، گفت: برنامه ریزی هایی صورت پذیرفته تا به زودی امکان سرمایه گذاری و تولید مشترک بین شرکت های ایتالیایی و ایرانی در حوزه تجهیزات پزشکی و سلامت در ایران اتفاق بیفتد.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها به نقل از ستاد برگزاری نمایشگاه ایران هلث، جوزپه پررونه سفیر ایتالیا در ایران روز پنج شنبه در بازدید از بیست و سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دارو و آزمایشگاه، با تاکید بر اهمیت حضور شرکت‌های ایتالیایی در این نمایشگاه، گفت: برنامه ریزی‌هایی صورت پذیرفته تا به زودی امکان تولید مشترک بین ایران و ایتالیا و همچنین سرمایه گذاری شرکت‌های ایتالیایی در حوزه تجهیزات پزشکی و سلامت در ایران اتفاق بیفتد.

وی با اعلام اینکه اهمیت این نمایشگاه باعث شد که پاویون ایتالیا بزرگترین پاویون خارجی در این دوره از نمایشگاه ایران هلث باشد، ادامه داد:برای ما بسیار مهم بود تا در این نمایشگاه که هم سطح دیگر نمایشگاه‌های حوزه سلامت در دنیاست مشارکت داشته باشیم و از نتیجه آن نیز بسیار خوشحال و خرسند هستیم.

سفیر ایتالیا به حضور گسترده شرکت‌های دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه اشاره کرد و اظهار داشت: در ایتالیا فرصت‌های خوبی برای همکاری و استفاده از دانش کسب و کار‌های ایرانی به خصوص شرکت‌های دانش بنیان در حوزه تجهیزات پزشکی و سلامت وجود دارد و از حضور این شرکت‌ها برای فعالیت در کشور ایتالیا استقبال خواهیم کرد.

جوزپه پررونه با اشاره به روابط خوب میان دو کشور و علاقه شرکت‌های ایتالیایی برای حضور در بازار ایران و به خصوص بازار تجهیزات پزشکی، اضافه کرد: حضور در این رویداد می‌تواند کمک به گسترش روابط بیشتر نه تنها در زمینه تجارت بلکه در زمینه علمی و سرمایه گذاری بین دو کشور باشد.