نمایشگاه ها

نمایشگاه آب و فاضلاب

برگزاری دو رویداد بزرگ صنعت آب و برق در نیمه دوم دی ماه – اخبار نمایشگاه ها

بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران و شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب  از تاریخ 23 الی 26 دی ماه 1399 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها، دو نمایشگاه بزرگ صنعت برق و آب و فاضلاب با رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد کرونا میزبان بازدیدکنندگان مختصص خواهد بود و فعالان این صنایع آخرین دستاوردها و محصولات خود را به نمایش می گذارند.

این دو نمایشگاه به همت شرکت راهکار تجارت مدیریت کوشا  به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های برگزار کننده نمایشگاه های بین المللی در داخل و خارج برگزار می شود.

بزرگترین رویداد اقتصادی صنعت برق میزبان کالاهای از قبیل روشنایی، گروه سیم و کابل، تابلوسازان، تجهیزات برقی، اتوماسیون و سیستم‌های ابزار دقیق، خطوط انتقال و  کارفرما، مشاوران، پیمانکاران و متخصصان این صنعت خواهد بود.

از سوی دیگر، در نمایشگاه آب و فاضلاب از آخرین دستاوردهای صنعت آب و تاسیسات فاضلاب شامل لوله و اتصالات پلیمری، تصفیه، فیلتراسیون و آب شیرین‌کن، لوله، اتصالات و شیرآلات، اتوماسیون و سیستم‌های ابزار دقیق، سیستم‌های اندازه‌گیری و تجهیزات آزمایشگاهی آب و فاضلاب، تجهیزات صنعتی، لوله و اتصالات فلزی رونمایی خواهد شد.