نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

برگزاری نخسین دوره آنلاین با محوریت تاثیرات کرونا بر صنعت نمایشگاهی-اخبار-نمایشگاه

انجمن صنفی کارفرمایی غرفه سازان تهران نخسین دوره کاملا آنلاین با محوریت تاثیرات کرونا بر صنعت نمایشگاهی را در روز پنجشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ با عنوان مدیریت در زمان کرونا را ارائه خواهند نمود.

به گزارش پایگاه خبری «اخبار نمایشگاه ها»، با توجه به شیوع بیماری کرونا و ایجاد سوالات فراوان برای فعالین صنعت نمایشگاهی و غرفه سازی در خصوص انتخاب استراتژی مناسب جهت مدیریت دوران بحران پیش رو از یکسو و از سوی دیگر با توجه به اوقات فراغت موجود برای قاطبه فعالین صنعت نمایشگاهی؛ انجمن غرفه سازان بر آن گردید راه حل های متناسبی با موضوعات و مشکلات روز ارائه نماید.

یکی از پیشنهاداتی که از سوی کمیته ارزیابی عملکرد به هیات مدیره انجمن غرفه سازان ارائه گردید، تشکیل کلاس ها و جلسات آموزشی با نگاه ویژه به شرایط حال و آینده بازار و مشتریان صنعت نمایشگاهی بود که به علت محدودیت های موجود در خصوص عدم امکان برگزاری تجمعات، هیات مدیره انجمن با ایجاد ساختاری جهت برگزاری کلاس های استاندارد آنلاین موافقت نموده و در حال حاضر، زیرساخت های مورد نیاز این موضوع در سامانه ارزیابی عملکرد ایجاد گردیده است.

در اولین کلاس آنلاین از این دست، یکی از مدرسان به نام در حوزه مدیریت جناب آقای دکتر احمد نظری، مدرس دانشگاه تهران، در روز پنجشنبه 28 فروردین 1399 در ساعت 15 کلاسی با عنوان مدیریت در زمان کرونا را ارائه خواهند نمود.

شایان ذکر حضور در کلاس فوق الذکر برای تمامی علاقه مندان از سوی انجمن غرفه سازان بصورت رایگان مهیا گردیده است و علاقه مندان در روز و تاریخ مذکور می توانند به وبسایت انجمن مراجعه نمایند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top