نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

دومین نمایشگاه ملی توسعه کسب و کارهای فرهنگی در فضای مجازی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به برگزاری دومین نمایشگاه ملی توسعه کسب و کار های فرهنگی در فضای مجازی با رویکرد کودک و نوجوان از ۲۷ تا ۳۰ بهمن گفت: ۶۰ مجموعه فعال در حوزه کسب و کار مجازی از کل کشور در این نمایشگاه حضور دارند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها

حجت الاسلام «محمدعلی انصاری» در نشست خبری دومین نمایشگاه ملی توسعه کسب و کار های فرهنگی در فضای مجازی با رویکرد کودک و نوجوان با تبریک ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها و گرامیداشت مقام زن و روز مادر گفت: بحث حضور رسانه‌های دیجیتال یکی از موضوعاتی است که به دلیل سرعت انتقال پیام، آسانی، تنوع محتوا، کم هزینه بودن و ایده‌های جدید مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه با پیشرفت تکنولوژی نوع نیاز بشر به رسانه‌های دیجیتال نیز تغییر می‌کند، تصریح کرد: رسانه‌های دیجیتال در حوزه کسب و کار بسیار کارآمد عمل کرده و از این نظر سبب شده موضوع کسب و کار در این فضا به جد پیگیری شود.

وی با اشاره به نوپا بودن کسب و کار دیجیتال بر ضرورت فرهنگ سازی در این زمینه تاکید کرد و افزود: برگزاری نمایشگاه‌های حوزه دیجیتال در رونق کسب و کار این حوزه موثر است.

حجت الاسلام انصاری خاطرنشان کرد: نمایشگاه ملی رسانه‌های دیجیتال که سیزدهمین دوره آن در حال برگزاری است در دوره دوازدهم و این دوره تغییر رویکرد در حوزه برگزاری داشته به این ترتیب که در این دو دوره موضوع بندی شده و بر اساس موضوعات برگزار می‌شود؛ در دوره گذشته با موضوع دین در کسب و کارهای فرهنگی در فضای مجازی در قم و این دوره نیز با رویکرد کودک و نوجوان در اصفهان برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به برگزاری دومین نمایشگاه ملی توسعه کسب و کارهای فرهنگی در فضای مجازی با رویکرد کودک و نوجوان از ۲۷ تا ۳۰ بهمن در مجموعه سیتی سنتر اصفهان اظهار کرد:

۶۰ مجموعه فعال در حوزه کسب و کار مجازی از کل کشور در این نمایشگاه حضور دارند و این نمایشگاه رویکردی تخصصی دارد.

وی اصفهان را مهد فرهنگ و تمدن ایران اسلامی خواند و گفت: حوزه کودک و نوجوان در اصفهان فعال و پویا بوده و جشنواره فیلم کودک و نوجوان در این شهر و جشنواره کتاب کودک و نوجوان نیز در کاشان در سال‌های اخیر برگزار شده و حوزه رسانه‌های دیجیتال در زمینه کودک و نوجوان نیز در اصفهان فعال است.

حجت الاسلام انصاری با دعوت از دانشجویان و اساتید دانشگاه برای حضور در این رویداد اظهار کرد: افتتاحیه این نمایشگاه ۲۷ بهمن از ساعت ۱۶ در سیتی سنتر برگزار می‌شود.