نمایشگاه ها

غرفه‌ سازان نمایشگاهی اصفهان

نمایشگاه بین‌المللی اصفهان،  استانداردترین مرکز نمایشگاهی کشور محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان در آبان‌ماه 1399 به بهره‌برداری رسید. کارشناسان و متخصصان صنعت نمایشگاهی اعتقاد دارند که این نمایشگاه، استانداردترین و به‌روزترین سایت نمایشگاهی در کشور به شمار می‌رود و زیرساخت‌های قدرتمندی را برای برگزاری رویدادهای نمایشگاهی ایجاد کرده است. با توجه به توضیحات ارائه شده اصفهان را باید یکی از قطب های صنعت نمایشگاهی در ایران دانست و حضور قدرتمند در نمایشگاهها بدون داشتن غرفه حرفه ای امکانپذیر نیست لذا ما لیستی از غرفه سازان نمایشگاهی اصفهان را در اختیار شما قرار میدهیم تا بتوانید بهترین نتایح را در نمایشگاهها برای خود به ارمغان بیاورید.

سرو پارس

شرکت سرو پارس یکی از غرفه سازان نمایشگاهی اصفهان است و با توجه به سابقه 25 ساله در امر غرفه سازی می‌توان آن را یکی بهترین غرفه ‌سازان نمایشگاهی  به حساب آورد. این شر کت جدا از فعالیت در زمینه غرفه سازی که خود این فعالیت را در دو بخش ساخت و ساز و مدولار انجام میدهند در زمینه های  زیر نیز فعالیت دارد.

معماری داخلی

طراحی داخلی دفاتر، فروشگاهها و خانه ها

مبلمان

ساخت و طراحی و اجرای مبلمان اداری و تجاری

سایر فعالیت های این شرکت به صورت زیر است

 • مدیریت و برگزاری نمایشگاه ها، پاویون ها و همایشها و سمینار ها
 • مشاوره تجاری
 • طراحی گرافیک
 • چاپ و نشر کتب و اوراق نمایشگاهی

یکی دیگر از فعالیت های جالب شرکت سرو پارس که قابل ذکر است اجاره تجهیزات نمایشگاهی میباشد. این شرکت با داشتن بالغ بر 2000 محصول در انبار با قیمت های مناسب یکی از گزینه های جذاب برای اجاره تجهیزات نمایشگاهی خواهد بود.

فعالیت دیگر این شرکت ثبت نام شرکت های خارجی برای حضور در نمایشگاههای ایران است که این موضوع دلالت بر بین المللی بودن و دید فرا منطقه‌ای شرکت به عنوان یکی ازبهترین غرفه ‌سازان نمایشگاهی دارد.

نمونه یکی از پاویون های خارجی

پاویون خارجی

اشل سازان

اشل سازان را می‌توان به عنوان یکی از بهترین غرفه ‌سازان نمایشگاهی  نام برد. این شرکت که فعالیت خود را از سال 89 آغاز کرده است در دو بخش غرفه سازی و طراحی داخلی مشغول است. جالب است بدانید این شرکت تا کنون 800 غرفه نمایشگاهی به اجرای در آورده است و بالغ بر 200 پروژه در زمینه بازسازی و طراحی انجام داده است.

اشل سازان که یکی از غرفه سازان نمایشگاهی اصفهان است که دارای گرید  A است.

در مورد بحث غرفه سازی که بیشتر مورد نظر ما است می‌توان به قابلیت اجرایی غرفه سازی تا 5000 متر در هر نمایشگاهی اشاره کرد که خود این عدد گواهی است بر این که چرا ما اشل سازان را در لیست بهترین غرفه ‌سازان نمایشگاهی  قرار داده‌ایم.

اشل سازان دارای سایت فوق العاده جذابی است که ما به شما پیشنهاد میکنیم به آن سر بزنید و نمونه کارهای انجام شده را مشاهده بفرمایید و ادعای ما را تایید کنید. شما در سایت ویدیوهایی از مراحل غرفه سازی و طراحی داخلی خواهید دید که خالی از لطف نیست. همچنین ازاطلاعات زیادی در زمینه نمایشگاهها و زمان برگزاری میتوان یافت.

غرفه سازی فود آرا

فودآرا

طرح پرداز پایا

طرح پرداز پایا یکی از شرکت های غرفه سازی نمایشگاهی اصفهان که در سال 1386 تاسیس شده است. مدیر عامل شرکت قبل از تاسیس حدود 8 سال در حوزه طراحی داخلی مشغول بوده و سپس بعد از تجربه اندوزی برای تحقق آرزو و اهداف خود طرح پرداز پویا را تاسیس کرده است. جالب است بدانید که حدود 150 انجام پروژه موفق در کارنامه این شرکت وجود دارد. نکته جذاب تر در مورد این شرکت فعالیت در بازارهای بین المللی در5 سال اخیر است که با صادرات محصولات دکوراسیون داخلی باعث ارز آوری برای کشور شده است. فک کنم این توضیحات شما رو قانع کرده که چرا ما طراح پرداز پایا را در لیست بهترین غرفه ‌سازان نمایشگاهی  قرار داده‌ایم.

حال به بررسی یک سری از خدمات شرکت طرح پرداز پایا میپردازیم.

مشاوره طرح پرداز پایا

شما قبل از انجام هر کاری حتی بدون الزام در خرید و انجام پروژه می‌توانید از مشاوره دپارتمان طرح پرداز پایا استفاده کنید.

طراحی طرح پرداز پایا

میدانیم که طراحی مهمترین بخش از انجام پروژه های طراحی داخلی و امور نمایشگاهی است لذا می‌توان این بخش را به شرکت طرح پرداز پایا پرداخت.

تولید با ماشین‌آلات مدرن و تمام ایتالیایی

تولید بسیاری از محصولات در خود شرکت انجام میگیرد که این تولیدات توسط ماشین آلات مدرن ایتالیایی به تولید میرسد.

تامین طرح پرداز پایا

برای متریال و بعضی از قطعات جالب است بدانید که طراح پرداز پایا با بهترین شرکت ها و بدون واسطه در تعامل است که این خود باعث کاهش هزینه تولید میشود.

گارانتی طرح پرداز پایا

اما بخش جالب درباره شرکت طرح پرداز پایا گارانتی  یکساله تمام محصولات و کلیه اقلام تحویلی خود را طبق پیش فاکتور و فاکتور نهایی است.

ده سال خدمات پس از فروش نشانه چیست؟ تنها یک چیز و آن اطمینان از کیفیت انجام کار و محصولات میباشد پس به ما حق دهید که طرح پرداز پایا را در لیست بهترین غرفه سازان نمایشگاهی  قرار دهیم.

پیشنهاد میکنیم که به سایت شرکت طرح پرداز پایا مراجعه کنید و نمونه کارهای آنها را مشاهده کنید. در سایت این شرکت شما تور مجازی پروژه های انجام شده را میبینید که خالی از لطف نیست و به شما دید بهتری نسبت به انجام پروژه ها میدهد.

سهلان نماد

سهلان نما ابتدا در سال 1371 با طراحی و ساخت تجهیزات فروشگاهی وارد عرصه رقابتی شد. در سال 1375 واحد نمایشگاهی خود را به طور مستقل اندازی کرد و به یگی از فعالان حوزه نمایشگاهی تبدیل شد. حال آنکه چرا ما این شرکت را در زمره بهترین غرفه سازان نمایشگاهی   قرار داده‌ایم بر میگردد به آمار و ارقام جذاب این شرکت در زمینه های گوناگون حوزه نمایشگاهی.

با هم  نگاهی به این اعداد و ارقام می‌اندازیم.

 •  در جریان باشید که سهلان نما در مساحتی به بزرگی 14000 متر مربع 3 کارخانه تولیدی در اختیار دارد که 1400 متر مربع آن به فضای اداری اختصاص دارد. با استفاده از این حجم از فضا و بهره‌مندی از بهره مندی از 130 نیروی انسانی متخصص و نیمه متخصص سالانه:  
 • توان تولید 27000 مترمربع پارتیشن
 • تجهیز 200000 مترمربع فضای نمایشگاهی
 • توانایی مسقف کردن 50000 مترمربع فضای نمایشگاهی را در سال دارا میباشد.

اینها دلایل ما برای عنوان و معرفی  یکی از غرفه سازان نمایشگاهی اصفهان است.

با مراجعه به وب سایت شرکت انواع محصولات این شرکت را که دارای دسته‌بندی پارتیشن اداری، مبلمان اداری، سازه نمایشگاهی، تجهیزات اداری میباشد مشاهده کنید.

کارا طرح بدیع

بدون تعارف دارا بودن گرید A یکی از محکم ترین دلایل ما برای قرار دادن شرکت کارا طرح در زمره بهترین غرفه سازان نمایشگاهی در ایران است. این شرکت دارای سابقه 35 ساله در امور طراحی داخلی و غرفه سازی است.

خدمات شرکت بیشتر در 3 حوزه صنایع چوب، دکوراسیون داخلی و غرفه نمایشگاهی است.

نگاهی به لیست مشتریان این شرکت کاملا شما را با سطح کاری این شرکت آشنا میکند. اسامی همچون ایران رادیاتور، پاک شوما و LG نشان دهنده‌ی سطح تعامل این شرکت با برند های معتبر می‌باشد.

برای دیدن نمونه کارها حتما به سایت شرکت سر بزنید.

این شرکت جز یکی از غرفه سازان نمایشگاهی اصفهان است.

سهلان نما

این شرکت در سال 1371 وارد حوزه صنعت سازه های نمایشگاهی و محصولات مرتبط، مبلمان و پارتیشن اداری شد. نگاهی به وب سایت شرکت شما را با تنوع محصولی و منحصر بفرد آنها آشنا میکند. به دلیل این تنوع محصولی ما آن را در زمره یکی  از بهترین غرفه سازان نمایشگاهی اصفهان قرار داده ایم.

از جمله محصولات منحصر بفرد که باید نگاه ویژه ای به آن داشت چادر های آلومینیومی بدون ستون است که این محصول برای اولین بار در ایران تولید شده است.

بقیه محصولات را میتوان تحت عناوین زیر نام برد.

 • پارتیشن فریم لس (Frameless Partition)
 • پارتیشن دو جداره اداری کلیپ
 • سازه نمایشگاه مستر (ماکسیما)
 • کف سازی، سن، استیج پیش ساخته
 • خانه، دفتر و انبار پیش ساخته

هر کدام از این محصولات دارای مزایای بسیار زیادی هستند که ما به شما توصیه میکنیم برای اطلاع یافتن از این مزایا و نمونه کار ها به سایت این شرکت مراجعه کنید.

شرکت مهندسی و نمایشگاهی چیستا سازه

 • اگر در حوزه نمایشگاهی فعال هستیدحتما نام چیستا به گوشتان خورده است  و دلیل این امر اینست که این شرکت جز برگزارکننده گان نمایشگااههای بین المللی میباشد خود این موضوع شرایط بهینه برای این شرکت فراهم نموده است تا در امر غرفه سازی نیز موفق باشد. به دلیل اینکه مشهد یکی از قطبهای غرفه سازی در ایران است این شرمت نیز دراین  شهرمشغول به انحام پروژه های نمایشگاهی میباشد.لذا جز غرفه سازان نمایشگاهی اصفهان محسوب میشود.

حال نگاه تخصصی تر به این شرکت و فعالیت هایش میپردازیم.

در مورد غرفه سازی نمایشگاهی  شامل بخش هایی از جمله سفارشات، طراحی غرفه، تولید و ساخت غرفه، اجراء، نصب و جمع آوری غرفه های نمایشگاهی در پلان روز نمایشگاه می باشد. 

حال انواع غرفه ها  در دسته بندی زیر جای میگیرد.

 • غرفه های ساختنی

 • غرفه های اسپیس فریم

 • غرفه های مدولار خاص

این شرکت در حوزه اجاره تجهیزات نمایشگاهی نیز فعالیت دارد برای دیدن لیست محصولات به سایت این شرکت مراجعه کنید.

فعالیت دیگر شرکت در زمینه طراحی دکوراسیون  داخلی  میباشد. همچنین با مراجعه به سایت نمایشگاه میتوانید اطلاعات مفیدی در مورد تاریخچه نمایشگاهی بدست آوریم.

شرکت ایستاسیس سازه ایرانیان

این شرکت در زمینه طراحی داخلی و غرفه سازی مشغول به فعالیت است و یکی از اقدامات جالب و جدید این شرکت تولید ماتریلهای نمایشگاهی است.به شماه توصیه میکنیم به سایت این شرکت سر بزنید و نمونه کارها را ببینید و با لیست مشتریان این شرکت را مشاهده کنید.

این شرکت یکی از غرفه سازان نمایشگاهی اصفهان است.

گروه تجارت اطلاعات کوشا

این شرکت که جز برگزازکننده ها قدر امور نمایشگاهی به حساب می آبد از ترکیب دو شرکت IRAN ISP &TADMA   به وجود آمده است. این شرکت دارای تعدادی شرکت زیر مجموعه میباشد که همگی در امور نمایشگاهی فعالیت دارند. این شرکتها در حوزه نورپردازی تا تبلیغات نمایشگاهی فعالیت دارند. برگزاری نمایشگاههای ببیشمار باعث افزایش تحریه این شرکت در انحام پروژه های نمایشگاهی شده است. این شرکت دارای دو دفتر در خارج از کشور روسیه و ترکیه میباشد.

سایت شرکت دو زبانه است و این خود نیز نشان از بین المللی بودن شرکت و سطح خدمات آن میباشد. این شرکت به عنوان یکی از غرفه سازان نمایشگاهی  اصفهان گزینه جذابی  است.

آخرین مطالب