نمایشگاه ها

توسان نمایشگاه ایران هلث

تجهیزات پزشکی توسان در نمایشگاه بین المللی ایران هلث

به مناسبت برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث و حضور شرکت تجهیزات پزشکی توسان در این نمایشگاه بر آن شدیم تا با “مهران رضایی” مدیرعامل و برنامه ریز این شرکت در خصوص عملکرد و تولیدات آن در حوزه تخصصی تجهیزات پزشکی نوزادان به گفت و گو بنشینیم :

● در ابتدا راجع به فعالیت و محصولات تولیدی این شرکت توضیح دهید…

شرکت “توسان” پیشگام در تولید محصولات تخصصی سیستم های احیا نوزاد در ایران بوده است .

اولین محصول این شرکت ” انکوباتور نوزاد” یا “مژده” است. این دستگاه اصلی ترین محصول این شرکت است که از سال 1361 تا کنون تولید شده است. محصولات دیگر این شرکت، شامل فتوتراپی خانگی، فتوتراپی اینتنزیو، کات نوزاد، هود اکسیژن و هد هلدر است.

جدیدترین پروژه این شرکت فتوتراپی خانگی است که در نمایشگاه دانمارک ارایه و برنده جایزه شد. تا کنون 25 دستگاه و محصول تولید کرده ایم و تا یک سال دیگر هم حدود 5 دستگاه دیگر طراحی می کنیم که جزو دستگاه های های منحصر و دارای تکنولوژی بالاست و با دستگاه های آلمانی کاملا رقابت می کند.

● فعالیت های شرکت تحت مدیریت جنابعالی بر چه اصل و اساسی استوار است و با چه محوری دنبال می شود؟

فعالیت توسان برای توسعه نوآوری متمرکز بر کاهش هزینه ها، افزایش بهره وری و ارتقا کیفیت محصولات صادراتی به کشورهای مختلف دنیا استوار است. این شرکت قصد دارد در بازار تکنولوژی و تجهیزات پزشکی احیای نوزاد پیشتاز و در صدر باشد. هدف ما تنها یک “تولید کننده بودن” نیست ، بلکه در نظر داریم راهنما و پیشرو برای روش های جدید چالش برانگیز درمان و آموزش پزشکی باشیم .

ادامه مصاحبه را بخوانید

از وبسایت شرکت دیدن کنید

تجهیزات پزشکی توسان در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث

توسان نمایشگاه تجهیزات پزشکی
توسان نمایشگاه تجهیزات پزشکی