نمایشگاه ها

بوژان نمایشگاه تجهیزات پزشکی

فضاسازان بوژان در نمایشگاه تجهیزات پزشکی (ایران هلث)

شرکت فنی مهندسی فضاسازان بوژان در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی (ایران هلث) :طرحی نو در ساخت اتاق های تمیز دارویی

جمعی از مهندسین با سابقه درزمینه طراحی،ساخت و تجهیز اتاق تمیز دارویی گردهم آمده اند تا با تکیه بردانش فنی خود طرحی نو دراندازند. گروه مهندسی بوژان با توجه به پیچیدگی ، تنوع و وسعت اتاق های تمیز دارای زیر مجموعه های گروه برق والکترونیک ،گروه مکانیک و تاسیسات وگروه عمران ومعماری،زیست، شیمی و مهندسی شیمی است تا بتواند کلیه نیازهای فنی ومهندسی در زمینه های طراحی، ساخت،تجهیز، ارتقاء ، اجرای و تست و اعتباردهی اتاق های تمیز را برآورده سازد. 

خدمات این گروه مهندسی بر اساس آخرین روش و استانداردهای جهانی بوده و ضوابط منطقه ای و ارایه شده توسط سازمان های ذیربط مانند وزارت بهداشت و درمان ، سازمان غذا و دارو،اداره تجهیزات پزشکی و.. را در تمامی مراحل معیار عمل خود قرار می دهد.

تاسیسات الکتریکی نیز یکی از حیاتی ترین بخش های یک اتاق‌ تمیز محسوب می شود به طوری که یک لحظه نا کارآمدی این سیستم منجر به خسارات زیادی خواهد شد. بنابراین به کار گیری دانش فنی و استانداردها در زمینه های طراحی،اجرا و بهره برداری این سیستم ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

برای آشنایی بیشتربا فعالیت شرکت فضاسازان بوژان گفت و گوی ما را با مهدی خزایی؛ مدیرعامل این شرکت بخوانید.

ادامه خبر را اینجا بخوانید

از وبسایت این شرکت دیدن کنید

فضاسازان بوژان در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی (ایران هلث)

بوژان نمایشگاه تجهیزات پزشکی
بوژان نمایشگاه ایران هلث تجهیزات پزشکی