نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

اولین نمایشگاه تخصصی بین المللی توانمندی های صادراتی صنایع کوچک ومتوسط سال ۱۴۰۱

تاریخ برگزاری نمایشگاه توانمندی های صادراتی

صفحه تخصصی نمایشگاه توانمندی های صادراتی
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی 1401، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی سنگهای تزئینی تهران را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت میثاق فریوران

گاه شمار نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه های توانمندی های صادراتی در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

اخبار نمایشگاه توانمندی های صادراتی

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه توانمندی های صادراتی

شرکت میثاق فریوران برگزار کننده چهاردهمین نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی می باشد

راه های تماس با شرکت میثاق فریوران

ثبت نام در نمایشگاه توانمندی های صادراتی

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه توانمندی های صادراتی لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه توانمندی های صادراتی

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه توانمندی های صادراتی

این نمایشگاه با همکاری سازمان صنایع کوچک وشرکت شهرک های صنعتی ایران، سازمانهای صنعت،معدن،تجارت کشور،
خانه صنعت ،معدن وتجارت ایران، اتاقهای بازرگانی کشور، وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران و صندوق نوآوری وشکوفایی برگزار می شود.

  • صنعت راه وساختمان،موادومصالح کانی های فلزی وغیرفلزی وماشین آلات وتجهیزات وابسته
  • موادوصنایع غذایی وکشاورزی،صنعت دام وطیور،صنایع چاپ وبسته بندی وماشین آلات وتجهیزات وابسته
  • پزشکی وپیرا پزشکی وآزمایشگاهی،دارویی وبهداشتی شوینده وماشین آلات وتجهیزات وابسته
  • صنعت برق والکترونیک،صنعت مخابرات ایمنی،خودروسازی شیمیایی وپتروشیمی،پلاستیک ولاستیک
  • صنایع نساجی،موکت،کفپوش وفرش وماشین آلات وتجهیزات وابسته
  • صنعت حمل نقل وبازرگانی،صنایع کشتیرانی
  • صنایع لوازم خانگی-،صنایع چوب،تجهیزات ولوازم ورزشی صنایع تجهیزات وابسته

نگاهی به ادوار نمایشگاه توانمندی های صادراتی

اولین دوره برگزاری این نمایشگاه می باشد.

پنجمین دوره این نمایشگاه از 29 دی تا 2 بهمن ماه سال 1392 با حضور فعالان این صنعت در  محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

ششمین دوره نمایشگاه  در بهمن ماه سال 1393 با مشارکت 470 شرکت جمهوری اسلامی ایران و شرکت هایی از کشورهای ترکیه، چین، اسپانیا، هنگ کنگ، ایتالیا، امارات، آلمان و تایوان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

هفتمین در بهمن 1394 با حضور  ۳۸۶ شرکت داخلی و ۵۷ شرکت خارجی از کشورهایی نظیر ترکیه، آلمان، ایتالیا، بلغارستان، چین، اسپانیا و امارات در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار شد در این دوره گروه‌های کالایی مختلف و مرتبط با این صنعت از انواع در و پنجره ساختمانی، صنعتی، بیمارستانی، مدارس، سرویس‌های بهداشتی، پارکینگی و فروشگاهی را در ترکیب‌های مختلف آهنی، آلومینیومی، لمینت، فایبرگلاس، فرفوژه، استیل برنز، سه‌لایی، پروفیل، تمام شیشه و ضدآب، ضدسرقت، ضدآتش، ضدصدا، دوجداره، دکوراتیو و کرکره‌ای در قالب غرفه‌های جداگانه مشارکت کردند.

هشتمین دوره نمایشگاه در بهمن ماه سال 1395 با 352 شرکت داخلی و 63 شرکت خارجی از کشورهای  ترکیه، چین، آلمان، بلغارستان، ایتالیا، بلاروس، اسپانیا، لهستان، اسلوونی و بلژیک در فضایی بالغ بر42 هزار متر مربع در 13 سالن نمایشگاهی و در پنج گروه اصلی؛ گروه پروفیل یو پی وی سی، گروه در و پنجره یو پی وی سی، گروه ماشین آلات و تجهیزات، گروه در و پنجره آلومینیومی و گروه یراق آلات، شیشه پنجره و نشریات در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

نهمین دوره نمایشگاه در بهمن ماه سال 1396 با حضور  356 شرکت داخلی و 54 شرکت خارجی از کشورهای ترکیه،‌ چین، آلمان، بلغارستان، ایتالیا، امارات متحده عربی و اسپانیا در فضایی به وسعت 43 هزار متر مربع در محل دائمی نمایشگاه‌های‌ بین‌المللی تهران برگزار شد.

نهمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته به صورت تفکیک شده و در سالن‌های مجزا برگزار شد که شامل‌های گروه‌های پروفیل یو پی وی سی، گروه در و پنجره یو پی وی سی، گروه ماشین آلات و تجهیزات و گروه درب و پنجره آلومینیومی یراق آلات، شیشه پنجره، توری پنجره و سایر حوزه‌های مرتبط می شدند.

دهمین دوره در بهمن ماه سال 97 با حضور بيش از 285 شركت داخلي و خارجي از 6 كشور در فضايي بیش از 30 هزار متر مربع در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران برگزار شد.

این نمایشگاه در تیر ماه 1398 با شمارکت  بیش از ۳۰۰ شرکت داخلی و خارجی از جمهوری اسلامی ایران و کشورهای ایتالیا، ترکیه، چین و آلمان و ۶ هیات تجاری خارجی از کشورهای عمان، قطر، افغانستان، عراق، ترکمنستان و جمهوری آذربایجان برگزار شد. برگزاری هشت کارگاه تخصصی در زمینه های مختلف مربوط به صنعت تولید در و پنجره از دیگر برنامه های جانبی یازدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته است.

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته، از 12 تیرماه تا 15 تیرماه 1399 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران در فضایی به وسعت 21 هزار متر مربع با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ستاد کرونا برگزار شد.

شرکت های شاخص

No posts found!

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید