نمایشگاه ها

تولیـد بـیش از 50 نوع محصول مخابراتی در مجموعه افلاک الکتریک خراسان

حسین محمدیان مدیر عالی گروه کارخانجات افلاک الکتریک خراسان: تولیـد بـیش از 50 نوع محصول مخابراتی در مجموعه افلاک الکتریک خراسان

مجموعه افلاک الکتریک خراسان در سال 1398 به عنوان صادرکننده نمونه ملی در کشور و در طی 7 دوره پیاپی به عنوان صادرکننده نمونه شرق کشور شناخته شده‌است

نشریه اقتصاد و نمایشگاه به مناسبت برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت برق درباره فعالیت ها و دستاوردهای گروه کارخانجات افلاک الکتریک خراسان با حسین محمدیان، مدیر عالی این شرکت و کارآفرین نمونه استان خراسان رضوی گفت و گویی انجام داده است:

مدیر عالی گروه کارخانجات افلاک الکتریک خراسان گفت: این گروه با هدف تولید انواع سیم و کابل مسی و آلومینیومی در سال 1385 تاسیس شده‌‌است و پس از آن در راستای گسترش فعالیت در زمینه صنعت سیم و کابل، شرکت مهر افلاک آریا با هدف تولید انواع کابل‌های صنعتی آلومینیومی و مسی و شرکت فیروزه پلیمر خراسان جهت تولید گرانول تاسیس گردید.

وی با اشاره به افتخارات و دستاوردهای گروه کارخانجات افلاک الکتریک خراسان در عرصه تولید و صادرات اظهار داشت: استفاده از ظرفیت استعدادهای جوان و خلاق در بخش های مختلف مجموعه، موجب شـده است تا گام های موثری در زمینه تولید و توسعه محصولات نوآورانه نظیر انواع کابل های شبکه،کابل های KNX،کابل های اعلام حریق و … بردارد.کسب عنوان تنها صادرکننده نمونه ملی در صنعت سـیم و کابل در سـال 98، نشـان از به‌کارگیری ماشین آلات و دستگاه های روز اروپایی و رعایت کامل استانداردها در سطح جهانی دارد. همچنین این شرکت کوشیده است تا با کامل کردن سبد کالایی خود نیاز مشتریان را در سطوح صنعتی، ساختمانی، مخابراتی و تخصصی پاسخگو باشد.

تولید بیش از 1200 نوع محصول صنعتی و ساختمانی در کنار تولیـد بـیش از 50 نوع محصول مخابراتی،ما را در نیل به هدف تامین نیاز کشور در این صنعت و بی نیـازی از واردات محصـولات مشـابه یاری کرده اسـت.

وی ر ادامه عنوان داشت: با توجه به اهمیت زنجیره تامین و تاثیر بسزای آن در کیفیت محصولات و هم‌چنین قیمت تمام شده، گروه کارخانجات افلاک الکتریک خراسان در نظر دارد جهت حفظ و ارتقا کیفیت محصولات نهایی و کاهش قیمت تمام شده، با گسترش مجموعه، زنجیره تامین را تکمیل گرداند. گروه کارخانجات افلاک الکتریک خراسان در راستای تکمیل زنجیره تامین واحد‌های تولید گرانول و تولید مس از کاتد را راه اندازی نموده‌است.

حسین محمدیان در پایان با اعلام رونمایی از کابل های تخصصی ساخت گروه کارخانجات افلاک الکتریک خراسان در نمایشگاه بین المللی صنعت برق؛ گفت: در این نمایشگاه از کابل‌های تخصصی همچون کابل شبکه، کابل KNX و کابل ضد حریق که به مرحله تولید رسیده‌اند و برای مصارف داخلی و صادرات مورد استفاده قرار می‌گیرند، قطعا رونمایی و بازاریابی خواهیم کرد. همچنین هدف گروه کارخانجات افلاک الکتریک خراسان از شرکت در نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران، معرفی کامل مجموعه و محصولات تولیدی به مشتریان داخلی و خارجی است.