نمایشگاه ها

شرکت نیک تاب نور یزد بزرگترین تولید کننده ریسه نئون فلکس و مقاطع نوری سیلیکونی در خاورمیانه است

محمد هاشم چرخکار مدیرعامل شرکت نیک تاب نور یزد: شرکت نیک تاب نور یزد بزرگترین تولید کننده ریسه نئون فلکس و مقاطع نوری سیلیکونی در خاورمیانه است

شرکت نیک تاب نور یزد با نشان LOOP LIGHT از سال 1398 با رویکرد تولید کالای با کیفیت و منطبق با آخرین تکنولوژی روز دنیا در صنعت برق و روشنایی فعالیت خود را آغاز کرد و در زمان کوتاهی توانست به عنوان بزرگترین تولید کننده ریسه نئون فلکس و مقاطع نوری سیلیکونی در خاورمیانه تبدیل شود.

محمد هاشم چرخکار مدیرعامل شرکت نیک تاب نور یزد، فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات است و بیش از ۱۰سال به عنوان طراح و مشاوردر زمینه روشنایی و نورپردازی ساختمان فعالیت داشته است. وی در حال حاضر در سمت رئیس هیات مدیره گروه مهندسی آوید فعالیت می کند. نشریه اقتصاد و نمایشگاه با وی در حاشیه برگزاری نمایشگاه بین المللی برق گفت و گویی داشته است که می خوانید:

مدیرعامل شرکت نیک تاب نور یزد با اشاره به فعالیت های این شرکت اظهار داشت: شرکت نیک تاب نور یزد با نشان LOOP LIGHT در سال 1398 فعالیت خود را با رویکرد تولید کالای با کیفیت و منطبق با آخرین تکنولوژی روز دنیا در صنعت برق و روشنایی برای مصرف کننده داخلی و کشورهای حاشیه خلیج فارس آغاز کرد و به یاری خداوند و سرمایه گذاری عظیم بخش خصوصی، تلاش و همت مهندسان و طراحان با غیرت ایرانی در زمان کوتاهی توانست به عنوان بزرگترین تولید کننده ریسه نئون فلکس و مقاطع نوری سیلیکونی در خاورمیانه تبدیل شود.

وی افزود: خط مشی فکری حاکم در این مجموعه بر این باور استوار است که مصرف کننده ایرانی لایق بهترین و با کیفیت ترین محصول می باشد، لذا برای تحقق این هدف از هیچ تلاشی در این راستا دریغ نخواهد شد. و برای تحکم این هدف، “شعار یک جریان همیشه روشن “در سال 1400 انتخاب گردید تا بیش از پیش اعلام کنیم محصولاتمان روشنایی بخش همیشگی خانه و زندگی هر ایرانی خواهد بود.

محمد هاشم چرخکار با بیان اینکه در  مجموعه لوپ لایت بیش از 150 نیروی با مهارت مشغول به فعالیت هستند؛ گفت: علاوه بر این با وجود شبکه نمایندگی در 25 استان و 60 نمایندگی و عاملیت فروش در شهرهای مختلف ایران این شرکت توانسته است به صورت مستقیم و غیر مستقیم در اشتغال زایی موثر واقع شود.

وی در ادامه خاطرنشان ساخت: شرکت نیک تاب نور یزد صاحب امتیاز برند تجاری لوپ لایت، با رعایت بالاترین استاندارد ها در تولید و ارگونومی کار، در یک فضای مدرن موفق به دریافت گواهینامه بین المللی ایزو 9001 در سیستم کیفی مدیریت شده که محصولات این شرکت از لحاظ تولید در سطح تولید کنندگان جهانی و قابل رقابت با بازار جهانی است.

محمد هاشم چرخکار با اشاره به طرح‌های توسعه‌ای شرکت نیک تاب نور یزد اظهار داشت: در خصوص برنامه‌های سال جاری، این شرکت در سال1400، سود حاصله را صرف ارتقای تجهیزات نموده و همین ماموریت را برای سال 1401 نیز در پیش دارد. با توجه به بالا بودن کیفیت، محصولات این مجموعه به سرعت در حال رشد هستند و تلاش بر این است که محصولات را به روز نگه دارد، به همین واسطه تجهیزات این شرکت نیز مرتبا در حال به روز رسانی است.

از طرفی درگذشته چون واردات آزادتر بود 70 درصد مواد اولیه وارداتی بودند ولی اکنون با وجود محدودیت ها، برنامه این شرکت ایجاد زیرساختی مناسب جهت انجام انواع تحقیقات و پیمایش‌ها در سطح ملی است که بتواند مواد اولیه را بومی سازی کند و موجب ارزش افزوده برای کشور گردد.

وی در پایان با تاکید بر اهمیت مشارکت در نمایشگاه تصریح کرد: یکی از روش‌های بازاریابی، شرکت کردن در نمایشگاه‌ها و یا برگزاری آن است که به علل مختلف، از جمله: صدور کالا و ارزآوری به کشور، شناخت روش‌های بازاریابی رقبا، لمس دانش و فناوری روز جهان، مبادله اطلاعات،‌به نمایش گذاردن پیشرفت‌های صنعتی و اقتصادی و نیز آداب و سنن فرهنگی و اجتماعی و سایر عوامل مرتبط،‌ مورد استفاده قرار می‌‌گیرد.

ورود به این گونه عرصه ها و نمایشگاه های مشابه در سطح بین المللی و جهانی این فرصت را ایجاد میکند که برند خودمان را به بازدید کنندگان معرفی کنیم. همچنبن موجب آشنائی بیشتر شرکت های همکار، وابسته و تبدیلی میشود و این آشنائی فتح بابی خواهد بود برای اتحاد بیشتر بین تولید کنندگان محصولات وابسته که میتواند بازار جدیدی را به وجود بیاورد.