نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

گروه بتیس، پیشرو در صنعت درب‌های اتوماتیک و سیستم‌های کنترل تردد

مهدی امیرآبادی رئیس هیات مدیره و معاونت فروش و بازاریابی گروه بتیس:  گروه بتیس، پیشرو در صنعت درب‌های اتوماتیک و سیستم‌های کنترل تردد

رئیس هیات مدیره و معاونت فروش و بازاریابی گروه بتیس در جریان برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت بیمارستان سازی گفت: گروه بتیس، مجموعه‌ای پیشرو در زمینه طراحی، تولید، مشاوره و اجرای درب‌های اتوماتیک و سیستم‌های کنترل تردد است. ما با بهره‌گیری از دانش و تجربه کارشناسان مجرب و استفاده از فناوری‌های روز دنیا، محصولات و خدماتی با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی ارائه می‌کنیم.

امیرآبادی اظهار داشت: گروه بتیس اولین شرکت دانش‌بنیان ایران در زمینه فناوری‌های نوین درب‌های اتوماتیک است. این موفقیت، حاصل سال‌ها تلاش و کوشش بی‌وقفه در زمینه تحقیق و توسعه و نوآوری است.  گروه بتیس، همواره به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت درب‌های اتوماتیک، تلاش کرده است تا با استفاده از فناوری‌های روز دنیا، محصولات و خدماتی با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی ارائه دهد. در همین راستا، واحد تحقیق و توسعه این شرکت، همواره در حال تحقیق و توسعه در زمینه فناوری‌های نوین درب‌های اتوماتیک است.  گروه بتیس موفق شده است استانداردهای بین‌المللی صادرات و کیفیت را کسب کند. برای این منظور از دو سال گذشته موضوع صادرات را با برنامه ریزی دقیق در اولویت قرار دادیم و توانستیم در این راستا اتفاقات قابل توجهی را رقم بزنیم. این موفقیت ها، نشان‌دهنده توانمندی‌های این شرکت در زمینه تحقیق و توسعه و نوآوری است. گروه بتیس، با بهره‌گیری از این توانمندی‌ها، در تلاش است تا جایگاه خود را در بازارهای داخلی و خارجی، بیش از پیش تثبیت کند.  اجرای پروژه هایی در منطقه خاورمیانه، حوزه آسیای میانه و عراق  نیز از دستاوردهای ما در حوزه صادرات بوده است. همچنین با حضور در نمایشگاه صنعت ساختمان در مناطقی از آسیای میانه و امارات، در کنار بزرگترین شرکت های بین المللی دست آورد ها و توانمندی های صنعتی و ‌علمی بتیس را به نمایش گذاشتیم.

وی به چالش‌های تولیدکنندگان در ایران اشاره کرد و گفت که تأمین سرمایه و مدیریت جریان وجوه نقدی، دو چالش همیشگی برای تولیدکنندگان هستند. او همچنین تاکید کرد که حمایت از تولیدکنندگان، یک مأموریت مهم برای مدیران، کارفرمایان و مشاورین است.

امیرآبادی در ادامه گفت که نوسانات ارزی و قیمت مواد اولیه، از چالش‌های بزرگ برای تولیدکنندگان در حوزه صادرات هستند. او همچنین گفت که توان مهندسی و قیمت رقابتی، از عواملی هستند که حضور تولیدکنندگان ایرانی را در بازارهای بین‌المللی تسهیل می‌کنند.

گروه بتیس، در نمایشگاه بیمارستان سازی، از محصولات جدید خود رونمایی می‌کند. این محصولات شامل درب هرماتیک یا ایزوله، سامانه کنترل تردد جدید و درب‌های الکتروگالوانیزه مخصوص اتاق‌های بیمار است.