نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

ایران در تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی به خودکفایی رسیده است

 حسام حاج کاظم کاشانی مدیرعامل گروه صنعتی گازسو: ایران در تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی به خودکفایی رسیده است

مدیرعامل گروه صنعتی گازسو با بیان اینکه ایران از لحاظ تکنولوژی و تولید در صنعت تجهیزات آشپزخانه صنعتی به خودکفایی رسیده است، گفت: شرکت گازسو بزرگترین تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی در خاورمیانه و خاص‌ترین در دنیا از نظر تنوع و جامعیت محصولات خود است.

بیمارستان‌ها به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز درمانی، نقشی محوری در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به بیماران ایفا می‌کنند. یکی از بخش‌های اصلی بیمارستان‌ها، آشپزخانه آن‌ها است که وظیفه تهیه غذای مورد نیاز بیماران، کارکنان و همراهان آن‌ها را بر عهده دارد. با پیشرفت فناوری و ظهور تجهیزات آشپزخانه صنعتی جدید، ایمنی غذای بیمارستانی نیز به میزان قابل ملاحظه‌ای افزایش یافته است. شرکت گازسو، بزرگترین تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی در ایران و خاورمیانه، با تولید محصولات باکیفیت و مطابق با استانداردهای بین‌المللی، در تأمین نیاز بیمارستان‌های کشور نقشی مهم ایفا می‌کند.

هفته نامه اقتصاد و نمایشگاه به مناسبت برگزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی با حسام حاج کاظم کاشانی مدیر عامل گروه صنعتی گازسو درباره فعالیت ها و برنامه های این مجموعه به گفت و گو پرداخته است:

مدیر عامل گروه صنعتی گازسو با اشاره به فعالیت های این مجموعه اظهار کرد: شرکت گازسو بزرگترین تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی در خاورمیانه و خاص‌ترین در دنیا از نظر تنوع و جامعیت محصولات خود است.

او افزود: شرکت گازسو، با بهره‌مندی از واحد تحقیق و توسعه قوی، تمام جزئیات و پیشرفت‌های صنعت تجهیزات آشپزخانه صنعتی را در سطح بین‌المللی به دقت بررسی کرده است و با اطمینان اعلام می‌کند که ایران از لحاظ تکنولوژی و تولید در این صنعت به خودکفایی رسیده است.

کاشانی بیان کرد: شرکت گازسو همواره به کشورهای منطقه صادرات داشته است و در حال حاضر شرکت Gasso middle east در کشور امارات فعالیت می‌کند. این شرکت استانداردهای اجاق‌های صنعتی و دیگ‌های صنعتی ایران را دارا بوده و تمامی استانداردهای مدیریتی مانند IS 9001، 14001 و غیره را نیز دارد.

مدیر عامل شرکت گازسو، با اشاره به مشکلات و چالش های این شرکت، گفت: عدم تخصیص به موقع ارز، عدم حمایت دولت و مشکلات کارگری از جمله مهم ترین چالش هایی هستند که بر سر راه تولیدکنندگان تجهیزات آشپزخانه صنعتی در ایران قرار دارد. وی در ادامه افزود: عدم تخصیص به موقع ارز، باعث افزایش هزینه های تولید و در نتیجه کاهش رقابت پذیری محصولات ایرانی در بازارهای جهانی می شود. همچنین، عدم حمایت دولت از تولیدکنندگان داخلی، باعث افزایش مشکلات این بخش و در نتیجه کاهش تولید و اشتغال می شود. مشکلات کارگری نیز از دیگر چالش هایی است که بر سر راه تولیدکنندگان تجهیزات آشپزخانه صنعتی قرار دارد.

کاشانی در پایان گفت: رویدادهای نمایشگاهی به طور کلی فرصتی برای آشنایی تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان با یکدیگر فراهم می‌کنند. از دیگر مزایای شرکت در نمایشگاه‌ها، ارائه دستاوردهای جدید به مشتریان و مشاهده توانمندی‌های همکاران است. شرکت گازسو نیز در این نمایشگاه از نسل جدید کامبی آون‌های گازسو (smart chef) رونمایی خواهد کرد.