نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

سیوان صنعت بارثاوا، تجهیزات درمانی پیش‌ساخته را به بازارهای منطقه‌ای صادر می‌کند

مهندس حمیدرضا ابدالی رئیس هیئت‌مدیره شرکت سیوان صنعت بارثاوا: سیوان صنعت بارثاوا، تجهیزات درمانی پیش‌ساخته را به بازارهای منطقه‌ای صادر می‌کند

شرکت سیوان صنعت بارثاوا، تولیدکننده تجهیزات درمانی پیش‌ساخته، در حال گسترش فعالیت‌های خود به بازارهای منطقه‌ای است. این شرکت در زمینه ساخت فضاهای ویژه درمانی و اتاق عمل به‌صورت ماژولار و تجهیز آن‌ها، ساخت کارخانجات دارویی و واکسن‌سازی فعالیت می‌کند. این شرکت در هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت بیمارستان سازی به عنوان یکی از حامیان این رویداد حضور ویژ ه ای دارد. به همین مناسبت با مهندس حمیدرضا ابدالی، رئیس هیئت‌مدیره شرکت سیوان صنعت بارثاوا درباره فعالیت ها و برنامه های این شرکت به گفت و گو پرداخته ایم که در ادامه مطالعه می کنید:

رئیس هیئت‌مدیره شرکت سیوان صنعت بارثاوا گفت: با توجه به طرح‌های توسعه‌ای مجموعه، فضای کارخانه را از ۴۲۰۰ متر به بیش از ۱۰ هزار متر گسترش داده‌ایم تا بتوانیم به بازارهای منطقه مانند عراق و افغانستان و کشورهای شمالی ایران صادرات داشته باشیم. البته در نظر داریم محصولات خود را به کشورهای عمان، قطر و… نیز صادر نماییم.

وی افزود: تاکنون بالغ‌بر ۱۴۰ هزار مترمربع دیوار ماژولار در ایران، افغانستان و عراق اجرا نموده‌ایم. همچنین ۴۰۰ دستگاه فکس و مانیتورینگ را در مراکز مختلف نصب نموده‌ایم و نزدیک به ۳۰۰ دستگاه کنترل پنل هوشمند اتاق عمل را در ایران، عراق و افغانستان اجرا کرده‌ایم.

مهندس ابدالی با اشاره به برنامه‌های آتی شرکت سیوان صنعت بارثاوا گفت: در نظر داریم فضاهای پیش‌ساختة درمانی را برای مراکز درمانی نیز اجرا نماییم. یکی از برنامه‌های کوتاه‌مدتی که داریم، گسترش سبد محصولی مجموعه است.

وی همچنین در خصوص میزان صادرات این مجموعه عنوان کرد: در بحث تولید در مقایسه با کمپانی‌های خارجی که راحت‌تر می‌توانند قطعات و تجهیزات موردنظر خود را از سایر کارخانه‌ها تهیه کنند، ما توانسته‌ایم صفر تا صد تجهیزات موردنیاز را خودمان تولید کنیم.

قطعاً برگزاری این رویداد به معرفی و شناخت بیشتر محصولات شرکت‌ها کمک بزرگی می‌کند. شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه فرصتی بی‌نظیر برای نمایش محصولات و خدمات خود در معرض دید مخاطبان هدف دارند. این امر به افزایش آگاهی عمومی از محصولات و خدمات شرکت‌ها و در نتیجه افزایش فروش محصولات منجر می‌شود.

وی با تاکید بر اهمیت برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت بیمارستان سازی اظهار داشت: این رویداد باعث افزایش تبادل اطلاعات میان شرکت‌کنندگان و برگزارکنندگان این عرصه خواهد شد. شرکت‌ها می‌توانند با آشنایی با محصولات و خدمات یکدیگر، به‌روزترین اطلاعات و فناوری‌های موجود در صنعت بیمارستان‌سازی را به دست آورند. این امر به بهبود کیفیت محصولات و خدمات شرکت‌ها و در نتیجه افزایش رضایت مشتریان منجر می‌شود. در همین راستا شرکت سیوان صنعت بارثاوا در هشتمین دوره نمایشگاه بیمارستان سازی با هدف گسترش بازار خود و نیز ارتباط مستقیم با مشتریان و مخاطبان جدید شرکت خواهد کرد.