نمایشگاه ها

نور خوزستان تولید کننده لوازم خانگی با محصولات متنوع و باکیفیت دریافت اولین نشان استاندارد ملی پنکه در کشور

عبدالواحد غلامی نژاد مدیرعامل شرکت نور خوزستان:  نور خوزستان تولید کننده لوازم خانگی با محصولات متنوع و باکیفیت دریافت اولین نشان استاندارد ملی پنکه در کشور

شرکت نور خوزستان با هدف تولید انواع لوازم خانگی در سال 1372 در شهرک صنعتی خرمشهر تاسیس شد و در طول سالیان متمادی، دستاوردها و موفقیتهای چشمگیری کسب نموده است. در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی، شرکت نور خوزستان با نمایش محصولات و دستاوردهای خود، توجه بسیاری از بازدیدکنندگان را به خود جلب کرد. هفته نامه اقتصاد و نمایشگاه با عبدالواحد غلامی نژاد، مدیرعامل شرکت نور خوزستان، گفت و گویی پیرامون برنامه ها و فعالیت های این شرکت انجام داده است که در ادامه گزیده هایی از آن را می خوانید:

غلامی نژاد در این گفت و گو با اشاره به تجربیات خود در این صنعت گفت: اینجانب با بیش از 40 سال سابقه مدیریت مالی و اجرایی، مفتخرم که در زمینه تولیدات لوازم خانگی مشغول فعالیت هستم. تمامی سعی ما بر این است مطابق با اهداف شرکت گام برداشته و با محوریت همیشگی کیفیت کالاهایمان و رضایتمندی مشتریان، محصولاتی با تنوع بیشتر تولید کنیم. به لطف خداوند و همکاری مدیران و کارکنان متعهد مجموعه، توانسته ایم مسیر رو به رشدی در جهت پیشبرد اهدافمان داشته باشیم. وی یادآور شد: تولیدی لوازم خانگی لونا در سال 1372 در شهرک صنعتی خرمشهر با هدف تولید انواع لوازم خانگی تأسیس شد. در شروع کار با دغدغه اشتغال جوانان منطقه، عزم خود را جزم کردیم و در همان سالهای اولیه بازسازی خرمشهر، کارخانه را راه اندازی کردیم. با توجه به افزایش حجم کاری و ظرفیت تولید، فضای مجموعه را گسترش داده و خطوط تولید جدید و ماشین آلات به روز اضافه شد و توانسته ایم علاوه بر صادرات به کشورهای همسایه، برای برندهای متعددی در بازار داخلی تولیدات داشته باشیم. آقای غلامی نژاد در خصوص افتخارات و دستاوردهای این مجموعه توضیح داد: شرکت نور خوزستان در راستای تحقق اهداف کمی و کیفی، تعهد به رشد و ترقی، ارتقای کیفیت محصولات و افزایش رضایتمندی مشتریان، در طول سالیان متمادی، دستاوردها و موفقیتهای چشمگیری از سوی سازمانها و وزارتخانه های مختلف کسب نموده است. گروه تولیدی لوازم خانگی لونا موفق به دریافت اولین نشان استاندارد ملی پنکه در کشور و همچنین دریافت پروانه استاندارد ملی برای محصولات دیگر نیز گردیده است و در سالیان متوالی مفتخر به کسب تندیس های واحد نمونه استاندارد، گواهینامه های واحد نمونه صنعتی و موفق به دریافت گواهینامه های رعایت حقوق مصرف کنندگان شده است. او با بیان اینکه در حال ساخت کارخانه جدید هستیم؛ افزود: قصد داریم خطوط تولید کالاهای دیگر لوازم خانگی را در آنجا توسعه داده و کالاهای با تکنولوژی های به روز و فناوری های جدید به بازار عرضه کنیم. وی در پایان با تاکید بر اهمیت برگزاری نمایشگاه لوازم خانگی گفت: در حال حاضر، با توجه به تنوع کالایی لباسشویی های تمام اتوماتیک و ظرفشویی های خانگی، شرکت نور خوزستان در تلاش است تا بخش عمده ای از بازار مصرف را به خود اختصاص دهد. این شرکت با حضور در نمایشگاههای متعدد، محصولات خود را به معرض دید عموم قرار می دهد و از این طریق، با مشتریان بالقوه ارتباط برقرار می کند ما معتقدیم که نمایشگاهها یک فرصت عالی برای معرفی محصولات جدید و افزایش آگاهی از برند هستند.