نمایشگاه ها

حضور چشمگیر یوتکث با محصولات جدید در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی

محمدرضا معتمدی مدیرعامل شرکت تولید کسب و کار بنیان آزرم: حضور چشمگیر یوتکث با محصولات جدید در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی

شرکت تولید کسب و کار بنیان آزرم، تولید کننده محصولات لوازم خانگی با برند یوتکث، در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی با محصولات جدید خود حضور می یابد. این محصولات جدید با آخرین فناوری ها و طراحی های روز دنیا تولید شده اند و پاسخگوی نیازهای مختلف مشتریان هستند.

هفته نامه اقتصاد و نمایشگاه با محمدرضا معتمدی مدیرعامل شرکت تولید کسب و کار بنیان آزرم در جریان برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی درباره فعالیت ها و برنامه های این شرکت به گفت و گو پرداخته است:

مدیرعامل شرکت تولید کسب و کار بنیان آزرم با اشاره به سابقه فعالیت خود در صنعت لوازم خانگی اظهار کرد: از سال 1375 در زمینه لوازم خانگی فعالیت داشته‌ام. در ابتدا به عنوان تهیه‌کننده و توزیع‌کننده لوازم خانگی با برندهای معتبر دنیا همکاری می کردم. در ادامه، فعالیت خود را توسعه دادم و در سال 1395 شرکتی را در کشور آلمان، شهر هامبورگ، ثبت کردم. این شرکت در زمینه صادرات و واردات محصولات لوازم خانگی در سراسر دنیا فعالیت می کند.

وی افزود: در سال 1398 برند یوتکث را خریداری و در سال 1400 شرکتی را در تهران به نام شرکت تولید کسب و کار بنیان آزرم تاسیس کردیم. این شرکت برند یوتکث را در بر می‌گیرد و فعالیت خود را با تولید و توزیع محصولات یوتکث در سراسر کشور آغاز کرده است.

محمدرضا معتمدی در ادامه بیان داشت: ما در شرکت تولید کسب و کار بنیان آزرم، افتخار این را داریم که کالاهای خود را از کارخانه‌های به نام و برتر دنیا تهیه کنیم. ما معتقدیم که کیفیت، مهمترین عامل در رضایت مشتری است به همین دلیل، همواره تلاش می‌کنیم تا محصولات خود را با بالاترین کیفیت ممکن به مشتریان عزیز عرضه کنیم.

او افزود: ما در شرکت تولید کسب و کار بنیان آزرم، نهایت تلاش خود را می‌کنیم تا محصولاتی به مصرف‌کنندگان ارائه دهیم که از نظر طراحی و کیفیت، هیچ کم و کاستی نسبت به برندهای روز و اول دنیا نداشته باشند. همچنین با داشتن کادر مجرب و ارائه خدمات پس از فروش مطلوب به دنبال جلب رضایت مشتریان هستیم. مجموعهما متعهد به ارائه محصولات و خدمات با کیفیت به مشتریان است. من معتقدم که این امر، کلید موفقیت ما در بازار رقابتی امروز است.

وی در پایان گفت: شرکت تولید کسب و کار بنیان آزرم در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی با هدف معرفی شرکت، برند و محصولات خود شرکت می‌کند. ما معتقدیم که محصولات و برند ما از نظر کیفیت بسیار بالا هستند و این نیازمند این است که از پلتفرم نمایشگاه بین المللی استفاده کنیم تا مصرف کنندگان بیشتر با برند و مجموعه ما آشنا شوند. همچنین در نظر داریم از محصولات جدید خودمان نظیر 2 مدل چایساز، 3 مدل گوشتکوب برقی، 1 مدل خردکن، 2 مدل جاروبرقی و 1 مدل چرخ گوشت رونمایی کنیم. این محصولات جدید با آخرین فناوری‌ها و طراحی‌های روز دنیا تولید شده‌اند و پاسخگوی نیازهای مختلف مشتریان هستند.