نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

نمایشگاه معماری و طراحی فارس | پنجمین نمایشگاه بین المللی معماری، طراحی و دکوراسیون داخلی فارس 1401

تاریخ برگزاری نمایشگاه معماری و طراحی فارس

صفحه تخصصی نمایشگاه معمای و طراحی فارس

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به نمایشگاه صنعت ساختمان فارس 1401 اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی معماری و طراحی فارس را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت تعاونی کارکنان نمایشگاه بین المللی اصفهان

گاه شمار نمایشگاه  صنعت ساختمان فارس

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه های معماری و دکوراسیون داخلی در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

نمایشگاه معماری و طراحی فارس

اخبار نمایشگاه معماری و دکوراسیون داخلی

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه معماری و طراحی فارس

شرکت تعاونی نمایشگاههای بین المللی استان اصفهان از سال ۱۳۷۹ به عنوان زیر مجموعه شرکت نمایشگاههای بین المللی استان اصفهان با پوشش ۲۶ فعالیت تخصصی آغاز به کار کرد. ارزشمند ترین سرمایه شرکت تعاونی منابع انسانی و بالاترین افتخار آن، سهامداران متخصص و مجرب آن در زمینه های مختلف اقتصادی، فرهنگی و آموزشی می باشد. این شرکت در سال های ۱۳۹۰ و ۱۳۹۷ به عنوان تعاونی برتر کشور انتخاب شد.

راه های تماس با برگزار کننده:

ثبت نام در نمایشگاه معماری و طراحی فارس

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه بین المللی طراحی و معماری فارس لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه معماری و دکوراسیون داخلی

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه معماری و طراحی فارس

نمایشگاه معماری و طراحی داخلی دکوراسیون یکی از برترین رویدادها در در حوزه های مختلف طراحی و مشاوره معماری و دکوراسیون داخلی ایران است که هر ساله در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس میزبان علاقه مندان و فعالان این صنعت است. در این رویداد مشارکت کنندگان از آخرین محصولات، دستاوردها و توانمندی های خود رونمایی می کنند. ایجاد فرصت‌های تجاری جدید، اشتغالزایی، شناسایی پتانسیل خدمات صادراتی حوزه دکوراسیون کشور و… از جمله مهمترین دستاوردهای نمایشگاه معماری و طراحی داخلی دکوراسیون استان فارس است.

گروه های کالایی: تجهیزات و دکوراسیون داخلی، سرویس خواب، سرویس جهیزیه، میز نهارخوری، لوستر و تزیینات روشنایی و تجهیزات مبلمان راحتی، کلاسیک، استیل ومبلمان اداری

تاریخچه

چهارمین دوره:
چهارمین نمایشگاه معماری، طراحی و دکوراسیون همزمان با نمایشگاه نمای ساختمان، محوطه‌سازی و فضای شهری از هشتم تا یازدهم آبان ماه ۹۸ در شیراز برگزار شد.
سومین دوره:
سومین نمایشگاه معماری، طراحی و دکوراسیون در تاریخ 23 الی26 آبان ماه 1396 در نمایشگاه بین المللی فارس برپا گردید.

محل برگزاری نمایشگاه معماری و طراحی فارس

نمایشگاه بین‌المللی شیراز بزرگ‌ترین مرکز نمایشگاهی در منطقهٔ جنوب ایران می‌باشد که در سال ۱۳۷۴ در شمال غرب شیراز (شهرک گلستان) احداث شده‌است. مساحت کلی پلان نمایشگاه ۷۶٬۰۰۰۰ متر مربع می‌باشد و هم‌اکنون دارای فضایی به میزان ۱٫۷ کیلومتر مربع به‌صورت ۶ سالن سرپوشیده و سه سالن در حال ساخت ۶٬۰۰۰ متر مربعی، فضای باز نمایشی به میزان ۳٬۰۰۰ متر مربع، ۲٬۳۰۰ متر مربع انبار نمایشگاهی، ۸٬۰۰۰ متر مربع پارکینگ اختصاصی جهت غرفه‌داران و ۳۰٬۰۰۰ متر مربع پارکینگ عمومی می‌باشد. هدف نمایشگاه بین المللی شیراز تسهیل توسعه صنعت نمایشگاهی ایران و ترویج تبادل و رقابت نمایشگاهی در محدوده این صنعت است. نمایشگاه بین المللی شیراز با برگزاری عناوین های مختلف نمایشگاهی در فضای سرپوشیده وفضای باز به صورت غرفه های ساخت و ساز یا برپایی استند های تبلیغاتی در فضای مجموعه در طول سال علاوه بر برطرف ساختن نیاز های مختلف صنایع و مشارکت کنندگان بستری مناسب را جهت نمایش محصولات وخدمات گروه وسیعی از واحد های صنعتی و خدماتی کشور فراهم آورده است .

آدرس: شیراز – شهرک گلسـتان – بلوار علامه دهخدا – محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فـارس

شرکت های شاخص