نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

نمایشگاه طلا و جواهر فارس | نمایشگاه تخصصی بین المللی طلا، جواهر، نقره و گوهر سنگ ها 1401

تاریخ برگزاری نمایشگاه طلا و جواهر فارس

صفحه تخصصی نمایشگاه طلا و جواهر فارس
در این صفحه می توانید اخبار مربوط به نمایشگاه تخصصی بین المللی طلا، جواهر، نقره و گوهر سنگ ها 1401، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی  طلا و جواهر فارس را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت رستاک پادویژن

گاه شمار نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه های طلا و جواهر کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

نمایشگاه طلا و جواهر فارس

نمایشگاه های مرتبط

برگزار کننده نمایشگاه طلا و جواهر فارس

شرکت رستاک پادویژن در سال۱۳۹۱ باهدف برگزاری همایش و نمایشگاه ها بین المللی و تخصصی، اعزام و پذیرش از هیئت های تجاری و بازاریابی تأسیس گردید. مدیریت شرکت با بیش از ۱۰ سال سابقه اجرای همایش و نمایشگاه و مدیریت اجرایی چهار ماهنامه تخصصی توسعه معادن، ماهنامه صنعت ریخته گری، ویژه نامه مهندسی متالورژی و ماهنامه بین المللی سیمان و افزودنی و کادری مجرب و حرفه ای اقدام به همکاری و مشارکت و برگزاری همایش و نمایشگاه های نموده است.

راه های تماس با شرکت برگزار کننده :

ثبت نام در نمایشگاه طلا و جواهر فارس

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه طلا و جواهر فارس لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه تخصصی بین المللی طلا، جواهر، نقره و گوهر سنگ ها

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه طلا و جواهر فارس

تاریخ طلا و جواهرات در ایران سرشار از غرور و افتخارات فراوان برای سازندگان و هنرمندان ایناین حوزه می باشد و شاهکارهای هنری ایرانیان از دیرباز در سطح بین المللی مطرح بوده است. از سوی دیگر از لحاظ اقلیم جغرافیایی نیز قرار داشتن کشورمان بر روی کمربند معدنی جهان موجبات گسترش و پیشرفت دانش و صنعت فلزکاری را فراهم نموده است.
نمایشگاه محلی برای تبادل افکار و اطلاعات راجع به کالاهای تخصصی است و در صنعت طلا و جواهر،محلی است برای آشنایی تولیدکنندگان ایرانی است تا با یکدیگربه گفتگو و تبادل نظر بپردازند. نمایش جدیدترین محصولات در بخش ابزارآلات و تولیدات مصنوعات طلا و یا نشان دادن توانمندی هایی که هر بخش و یا هر شرکت تولیدی دارد، می تواند کیفیت محصولات تولیدی طلا و جواهر را بالا ببرد. اولین نمایشگاه طلا و جواهر در تهران برگزارشد، اما بعد از تهران مشهد، اصفهان، تبریز و شیراز نیز در تقویم سالانه نمایشگاههای طلا و جواهر قرار گرفت.
با توجه به اینکه استان فارس و شهر شیراز از دیرباز دارای قدمت صنعت طلا و جواهرات ایران است. صنعت نمایشگاه بین المللی طلا ، جواهر، نقره و گوهرسنگ ها به عنوان یکی از نمایشگاه های شاخص این با هدف توسعه صنعت طلا و جواهر در جنوب برگزار می شود.

گروه های کالایی

فروش انواع طلا، نقره و ساعت، آموزش تخصصی ساخت طلا و جواهر دست ساز، سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی، جواهرات و شمش طلا، ظروف نقره، تولید و ارائه انواع گاوصندوق، تولید جعبه جواهرات، خرمات ریخته گری و ابزار آلات و ماشین آلات ساخت طلا و تراش سنگهای زینتی

محل برگزاری نمایشگاه طلا و جواهر فارس

نمایشگاه بین‌المللی شیراز بزرگ‌ترین مرکز نمایشگاهی در منطقهٔ جنوب ایران می‌باشد که در سال ۱۳۷۴ در شمال غرب شیراز (شهرک گلستان) احداث شده‌است. مساحت کلی پلان نمایشگاه ۷۶٬۰۰۰۰ متر مربع می‌باشد و هم‌اکنون دارای فضایی به میزان ۱٫۷ کیلومتر مربع به‌صورت ۶ سالن سرپوشیده و سه سالن در حال ساخت ۶٬۰۰۰ متر مربعی، فضای باز نمایشی به میزان ۳٬۰۰۰ متر مربع، ۲٬۳۰۰ متر مربع انبار نمایشگاهی، ۸٬۰۰۰ متر مربع پارکینگ اختصاصی جهت غرفه‌داران و ۳۰٬۰۰۰ متر مربع پارکینگ عمومی می‌باشد. اين سايت به لحاظ قرارگرفتن درمرکز استان از اهميت ویژه ای در امر توسعه تعاملات اقتصادی منطقه جنوب كشور برخوردار می باشد. هدف نمایشگاه بین المللی شیراز تسهیل توسعه صنعت نمایشگاهی ایران و ترویج تبادل و رقابت نمایشگاهی در محدوده این صنعت است. نمایشگاه بین المللی شیراز با برگزاری عناوین های مختلف نمایشگاهی در فضای سرپوشیده وفضای باز به صورت غرفه های ساخت و ساز یا برپایی استند های تبلیغاتی در فضای مجموعه در طول سال علاوه بر برطرف ساختن نیاز های مختلف صنایع و مشارکت کنندگان بستری مناسب را جهت نمایش محصولات وخدمات گروه وسیعی از واحد های صنعتی و خدماتی کشور فراهم آورده است .

آدرس: شیراز – شهرک گلسـتان – بلوار علامه دهخدا – محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فـارس