نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

نمایشگاه خانه مدرن فارس | دهمین نمایشگاه بین المللی خانه مدرن 1401

تاریخ برگزاری نمایشگاه خانه مدرن فارس

صفحه تخصصی  نمایشگاه خانه مدرن فارس

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به نمایشگاه خانه مدرن فارس 1401 اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی خانه مدرن فارس را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت تعاونی کارکنان نمایشگاه بین المللی اصفهان

گاه شمار نمایشگاه  صنعت ساختمان فارس

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه های خانه مدرن در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

نمایشگاه خانه مدرن فارس

برگزار کننده نمایشگاه خانه مدرن فارس

شرکت تعاونی نمایشگاههای بین المللی استان اصفهان از سال ۱۳۷۹ به عنوان زیر مجموعه شرکت نمایشگاههای بین المللی استان اصفهان با پوشش ۲۶ فعالیت تخصصی آغاز به کار کرد. ارزشمند ترین سرمایه شرکت تعاونی منابع انسانی و بالاترین افتخار آن، سهامداران متخصص و مجرب آن در زمینه های مختلف اقتصادی، فرهنگی و آموزشی می باشد. این شرکت در سال های ۱۳۹۰ و ۱۳۹۷ به عنوان تعاونی برتر کشور انتخاب شد.

راه های تماس با برگزار کننده:

ثبت نام در نمایشگاه معماری و طراحی فارس

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه بین المللی خانه مدرن فارس لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه خانه مدرن فارس

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه خانه مدرن فارس

نمایشگاه بین المللی خانه مدرن استان فارس جزو مطرح ترین نمایشگاه های برگزار شده در حوزه یاد شده می باشد که هرساله با استقبال قابل توجه ای از سوی تولیدکنندگان و فعالان این صنایع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس برگزار می شود.
هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی خانه مدرن معرفی بهترین برند‌ها و آخرین دستاورد‌‌ها و توانمندی های شرکت ‌های تولیدکننده داخلی است، همچنین افراد با حضور در این نمایشگاه هامی‌توانند با برند‌ها و محصولات ایرانی آشنا شوند تا بهترین انتخاب را داشته باشند، قطعا برگزاری این نمایشگاه ها با ایجاد زمینه لازم برای مبادلات اقتصادی، می‌توانند بسترساز رشد و توسعه این صنایع شوند.

گروه های کالایی

تجهیزات و دکوراسیون داخلی، سرویس خواب، سرویس جهیزیه، میز نهارخوری، لوستر و تزیینات روشنایی و تجهیزات مبلمان راحتی، کلاسیک، استیل ومبلمان اداری

محل برگزاری نمایشگاه خانه مدرن فارس

نمایشگاه بین‌المللی شیراز بزرگ‌ترین مرکز نمایشگاهی در منطقهٔ جنوب ایران می‌باشد که در سال ۱۳۷۴ در شمال غرب شیراز (شهرک گلستان) احداث شده‌است. مساحت کلی پلان نمایشگاه ۷۶٬۰۰۰۰ متر مربع می‌باشد و هم‌اکنون دارای فضایی به میزان ۱٫۷ کیلومتر مربع به‌صورت ۶ سالن سرپوشیده و سه سالن در حال ساخت ۶٬۰۰۰ متر مربعی، فضای باز نمایشی به میزان ۳٬۰۰۰ متر مربع، ۲٬۳۰۰ متر مربع انبار نمایشگاهی، ۸٬۰۰۰ متر مربع پارکینگ اختصاصی جهت غرفه‌داران و ۳۰٬۰۰۰ متر مربع پارکینگ عمومی می‌باشد. هدف نمایشگاه بین المللی شیراز تسهیل توسعه صنعت نمایشگاهی ایران و ترویج تبادل و رقابت نمایشگاهی در محدوده این صنعت است. نمایشگاه بین المللی شیراز با برگزاری عناوین های مختلف نمایشگاهی در فضای سرپوشیده وفضای باز به صورت غرفه های ساخت و ساز یا برپایی استند های تبلیغاتی در فضای مجموعه در طول سال علاوه بر برطرف ساختن نیاز های مختلف صنایع و مشارکت کنندگان بستری مناسب را جهت نمایش محصولات وخدمات گروه وسیعی از واحد های صنعتی و خدماتی کشور فراهم آورده است .

آدرس: شیراز – شهرک گلسـتان – بلوار علامه دهخدا – محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فـارس