نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

اقتصاد و نمایشگاه: مدیرعامل شرکت فنی و مهندسی فضا سازان ” بوژان ” گفت

به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها، جمعی از مهندسین با سابقه درزمینه طراحی،ساخت و تجهیز اتاق تمیز دارویی گردهم آمده اند تا با تکیه بردانش فنی خود طرحی نو دراندازند. گروه مهندسی بوژان با توجه به پیچیدگی ، تنوع و وسعت اتاق های تمیز دارای زیر مجموعه های گروه برق والکترونیک ،گروه مکانیک و تاسیسات وگروه عمران ومعماری،زیست، شیمی و مهندسی شیمی است تا بتواند کلیه نیازهای فنی ومهندسی در زمینه های طراحی، ساخت،تجهیز، ارتقاء ، اجرای و تست و اعتباردهی اتاق های تمیز را برآورده سازد. 

خدمات این گروه مهندسی بر اساس آخرین روش و استانداردهای جهانی بوده و ضوابط منطقه ای و ارایه شده توسط سازمان های ذیربط مانند وزارت بهداشت و درمان ، سازمان غذا و دارو،اداره تجهیزات پزشکی و.. را در تمامی مراحل معیار عمل خود قرار می دهد.

تاسیسات الکتریکی نیز یکی از حیاتی ترین بخش های یک اتاق‌ تمیز محسوب می شود به طوری که یک لحظه نا کارآمدی این سیستم منجر به خسارات زیادی خواهد شد. بنابراین به کار گیری دانش فنی و استانداردها در زمینه های طراحی،اجرا و بهره برداری این سیستم ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

برای آشنایی بیشتربا فعالیت شرکت فنی مهندسی “بوژان” گفت و گوی ما را با مهدی خزایی؛ مدیرعامل این شرکت بخوانید.

شرکت فنی مهندسی فضاسازان “بوژان”، چگونه و با چه هدفی راه اندازی شد؟

این شرکت در تاریخ 25/11/96 درکرج رسما ثبت شد و فعالیت خود را ازهمان تاریخ در زمینه ساخت اتاق های تمیز دارویی ((clean room شروع کرد و دراین مدت توانست در زمینه کیفیت، رضایتمندی مشتریان را به دست آورد. همچنین دراین مدت کم افتخارهمکاری با شرکت های دارویی بزرگی همچون داروسازی دانا و سرم سازی شهید قاضی را داشته ایم.

آیا از روش های نوین و جدید در تولید محصولات خود استفاده می کنید؟

بله، حتی چندین محصول را قالب سازی هم کرده ایم و پیگرد دریافت مجوزها و پروانه های آن ها هستیم.

خدمات پس از فروش شرکت در چه سطحی است؟

عالی . چون اعتقاد ما بر این است که فروش و همچنین تحویل پروژه به معنای اتمام قرارداد نیست بلکه آغاز یک تعهد است.

آیا در بازار رقیب دارید ؟

بله

نظر شما نسبت به واردات محصولات مشابه به کشور چیست؟

اینجانب درمورد واردات نظر مثبتی ندارم چون تا وقتی که تولیدکننده های داخلی مشغول فعالیت هستند و به ایجاد اشتغال درحوزه های مختلف کمک می کنند نیازی به واردات نیست، از طرفی ما به عنوان یک ایرانی با وجود تحریم ها در زمینه های مختلف باید تمام سعی و تلاشمان بر این باشد تا وابستگی کمتری داشته باشیم.

درباره برگزاری نمایشگاه ایران هلث نظر خود را بفرمایید ؟

این نمایشگاه هرسال بهتر ازسال قبل برگزاری می شود و با برگزاری چنین نمایشگاه هایی شرکت های مختلف می توانند خدمات و توانایی های خودشان را بیشتر نشان دهند.