نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان بخاری

با نزدیک شدن به ماه سرد، مطمئناً از داشتن منبع گرمای خوب و قابل اعتماد در خانه خود خوشحال هستید. آیا می دانید چه نوع دستگاهی خانه شما را گرم می کند؟ خانه های مدرن مجهز به بهترین بخاری گازی کم مصرف برای گرم نگه داشتن فضای داخلی هستند. می توانید با خرید بهترین بخاری گازی در ایران ، شرایط گرم و مطلوبی را در منزل فراهم کنید. بخاری های گازی و برقی در شرکت های تولید کننده بخاری به بازار عرضه می شود که استانداردهای لازم را در جهت کیفیت بالای عملکرد و ایمنی لازم، دارند.شما می توانید برای خرید انواع بخاری گازی و برقی از مارک های معتبر و از بهترین تولید کنندگان بخاری اقدام نمایید. خرید از کارخانه تولید بخاری گازی باعث می شود که قیمت مناسبی را نیز دریافت کنید. در اینجا لیستی از برترین تولید کنندگان بخاری آورده شده است تا از میان آنها، متناسب با فضایی که دارید، انتخاب نمایید.

برترین تولید کنندگان بخاری

ناسیونال

شرکت ناسیونال ایران، یکی از بزرگ ترین کارخانه های تولید لوازم خانگی از جمله بهترین بخاری گازی کم مصرف است که به نامی معتبر در بازارهای داخلی و خارجی تبدیل شده است. کیفیت و ماندگاری محصولات این کارخانه، در حد استانداردهای جهانی بوده و اکنون با در نظر گرفتن ایمنی و کیفیت قطعات مناسب، از موفق ترین شرکت های تولید کننده بخاری به شمار می آید. کارخانه تولید بخاری گازی در ظرفیت و تنوعی بالا فعالیت داشته و به راحتی می توان گفت که بهترین بخاری گازی در ایران را در دستور کار خود دارد.

سیلوان

از دیگر شرکت های تولید کننده بخاری ، شرکت سیلوان است که از سال 1357 کارخانه تولید بخاری گازی و دیگر لوازم سرمایشی و گرمایشی را با بهره مندی از تجهیزاتی پیشرفته راه اندازی نموده است و اکنون به برندی معتبر در سطح منطقه شناخته می شود. این شرکت، بهترین بخاری گازی در ایران را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می دارد و در راستای رعایت استانداردهای جهانی، محصولاتی با ماندگاری بالا را طراحی وتولید می نماید.

ایران شرق نیشابور

شرکت ایران شرق نیشابور از جمله شرکت های تولید کننده بخاری است که با قدمتی طولانی، همواره در جهت رضایت مندی مشتری، گام برداشته و بهترین بخاری گازی در ایران را به بازارهای داخلی و خارجی، راهی کرده است. این یک برند شناخته شده در منطقه است که قادر است تا بهترین بخاری گازی کم مصرف را در جهت صرفه جویی در منابع انرژی به بازار عرضه نماید. کارخانه تولید بخاری گازی نیز با تجهیزات کامل، ظرفیت بالای تولید را تضمین کرده است.

ارشیا الکتریک

شركت ارشيا الكتريك ، با بهره مندی از تجهیزات و ماشین آلات مدرن و با رعایت کامل استانداردهای جهانی و ایمنی لازم در تولید بهترین بخاری گازی کم مصرف ، به برندی نام آشنا تبدیل شده است که می تواند بهترین بخاری گازی در ایران را به بازار داخلی و منطقه ارسال نماید. این یکی از شرکت های تولید کننده بخاری است که به دلیل کیفیت و ماندگاری بالای محصولات، در کشور و خاورمیانه، شناخته می شود.

سولان سبز

شرکت سولان سبز نیز از سال 1350 فعالیت خود را به عنوان یکی از شرکت های تولید کننده بخاری آغاز نموده و اکنون با بهره مندی از تجهیزات مدرن و پرسنلی آزموده و متخصص، قادر است تا بهترین بخاری گازی در ایران را به بازار عرضه نماید. ضمن آنکه در جهت صرفه جویی در انرژی، بهترین بخاری گازی کم مصرف را تولید نموده است که مزیت های لازم را برای ایجاد گرمایش در فضای داخلی، در خود دارد.

فاطر ره آورد الکترونیک (برند ویداس)

برند ویداس یا شرکت فاطر ره آورد الکترونیک نیز از دیگر شرکت های تولید کننده بخاری است که همواره در راستای تولید محصولاتی در سطح کیفی بالا اقدام نموده و اکنون در بازارهای داخلی و خارجی نامی آشنا بوده و بهترین بخاری گازی کم مصرف را در قیمتی مناسب، به بازار ارسال کرده است. کارخانه تولید بخاری گازی این شرکت، با ظرفیتی بالا، نیازهای داخلی کشور را در این بخش از صنعت پوشش داده و محصولاتی با کیفیت را به خاورمیانه عرضه داشته است.

جهان گاز

شرکت جهان گاز، از معدود شرکت های تولید کننده بخاری موفق است که توانسته است با رعایت تمامی استانداردهای جهانی، محصولاتی ایمن را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه کند. این یکی از بهترین بخاری گازی کم مصرف را در دست تولید داشته و اکنون برندی معتبر بوده و از برجسته ترین کارخانه تولید بخاری گازی در ایران به شمار می آید که محصولات خود را با قیمتی مناسب عرضه می کند.

صنام الکترونیک

صنام الکترونیک نیز از دیگر شرکت های تولید کننده بخاری است که با تنوع محصولات خود، نیاز بازار را در این بخش از صنعت، پوشش داده است. این شرکت در کارخانه تولید بخاری گازی ، دارای ظرفیتی بالا بوده و بهترین بخاری گازی در ایران را به بازارهای منطقه و داخلی عرضه کرده است که به دلیل برخورداری از کیفیت و ایمنی لازم، اعتبار بالایی را کسب نموده است. در صورتی که به دنبال بهترین بخاری گازی کم مصرف هستید، می توانید محصول مورد نظر خود را از این برند معتبر، خرید کنید.

پلار

گروه صنعتی پلار ، با قدمتی هفتاد ساله، از شرکت های تولید کننده بخاری است که انواع بخاری در مدل های مختلف و با ظرفیت های گرمایشی متفاوت را به بازار عرضه داشته است. این شرکت اکنون در کارخانه تولید بخاری گازی ، توانسته است تا بهترین بخاری گازی کم مصرف را به بازارهای منطقه و داخلی ارسال نماید که به سادگی می تواند در مصرف انرژی، صرفه جویی لازم را داشته باشد. بهترین بخاری گازی در ایران از شرکت پلار، با قیمتی رقابتی ارائه می شود.

سپهر الکتریک

شركت سپهرالكتريک از دیگر شرکت های تولید کننده بخاری است که از سال 1359 فعالیت خود را در کارخانه تولید بخاری گازی شروع کرده است و اکنون یکی از موفق ترین شرکت ها در تولید بهترین بخاری گازی در ایران است که به جهت برخورداری از کیفیتی بالا و ایمنی های لازم، مطابق با استانداردهای جهانی، نامی معتبر را در سطح منطقه کسب نموده است. این شرکت، طراحی و تولید بهترین بخاری گازی کم مصرف در دستور کار خود دارد که با ظرفیتی بالا به بازار عرضه می شود تا بتواند به خوبی مصرف انرژی را در فصول سرما، مدیریت نماید.