نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان چاپ و بسته بندی

بسته بندی چاپی روشی موثر برای ارتباط با ظاهر، کیفیت و اطلاعات یک محصول است. علاوه بر این، چاپ به ایجاد هویت محصول کمک می کند. اکثر مصرف کنندگان محصولات خود را در بسته بندی چاپ شده می خواهند. این برای تمام مواد مربوط به فروش و بازاریابی اعمال می شود. بهترین شرکت بسته‌بندی ، هنگام بسته بندی یک محصول، خواه مواد غذایی یا محصولات صنعتی باشد، عوامل مختلفی را در نظر می گیرند. ضمن آنکه طرح چاپ بسیار مهم است. با نوآوری های مداوم در فناوری و برآورده کردن انتظارات مصرف کننده، صنعت بسته‌بندی و چاپ در ایران رشد کرده و راه حل های مناسبی را برای برندها ارائه می دهد تا ارزش برند خود را ایجاد کنند و آگاهی مصرف کنندگان را افزایش دهند. تولید کنندگان چاپ و بسته بندی بر اهمیت چاپ اطلاعات روی بسته بندی محصول واقف بوده و برای تولید بسته بندی مواد غذایی و تولید بسته بندی محصولات بهداشتی و دارویی همواره به این نکات توجه دارند. انواع چاپ و بسته بندی مواد غذایی و دیگر محصولات باعث می شود که برندسازی بهتری ایجاد شده و اطمینان بالاتری را هنگام ارتباط با مخاطب، کسب کند. همچنین تعامل و حفظ مصرف کننده را در پی دارد. برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه چاپ و بسته بندی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید

برترین شرکت های چاپ و بسته بندی

افق قطعات آسیا

شرکت افق قطعات آسیا، به عنوان بهترین شرکت چاپ و بسته بندی در ایران شناخته شده و با بهره مندی از پرسنلی متخصص و مجرب، در ظرفیت تولید بالا، تولید محصولات بسته‌بندی را در دستور کار خود قرار داده است. این شرکت در تهیه قطعات اورجینال اروپایی پیشرفته استفاده کرده و از ماشین آلات چاپ و صحافی کشورهایی همچون کانادا و آلمان بهره می برد. از آنجایی که صنعت بسته‌بندی در ایران همواره در حال رشد است، این شرکت نیز با استفاده از تجهیزات چاپ مدرن، موفقیت های زیادی را در این حوزه کسب کرده است.

افق قطعات آسیا

سان پلاستیک

شرکت سان پلاستیک نیز از دیگر فعالان و تولید کنندگان چاپ و بسته بندی است که فعالیت خود را از سال 1380 شروع کرده و ظروف تزریقی یک گرم تا پانصد گرم را تولید می نماید که با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا می باشد و در صنایع مهمی همچون دارویی، آرایشی و بهداشتی کاربرد دارد. این شرکت که از نیروی انسانی مجربی بهره می برد، در موفقیت صنعت بسته‌بندی در ایران کمک موثری داشته است. این محصولات که با دستگاه هایی پیشرفته چاپ و عرضه می شود، می تواند به سادگی در خدمت بخش تولید بسته بندی مواد غذایی و تولید بسته بندی محصولات بهداشتی و دارویی بوده و رشد و توسعه این بخش از صنایع را باعث گردد.

سان پلاستیک

چاپ ایران سپهر

چاپ ایران سپهر نیز از دیگر تولید کنندگان چاپ و بسته بندی موفق است که همواره با استفاده از محصولات بی نظیر خود در این صنعت، به رشد و شکوفایی این بخش، کمک موثری داشته است. استفاده از ماشین آلات پیشرفته چاپ، این شرکت را به یکی از بهترین شرکت  بسته‌بندی در ایران و خاورمیانه تبدیل نموده است. بهترین کاغذ، روکش و جوهر با قیمتی مناسب در این شرکت، عرضه می شود.

چاپ ایران سپهر

ایران زمین

گروه صنعتی چاپ ایران زمین، پیشکسوت چاپ رول در کشور می باشد که به عنوان بهترین شرکت چاپ و بسته بندی سابقه فعالیت این مجموعه به سال 1354 بر می گردد. این گروه با توانمندی بالا و دارا بودن پروانه ساخت برای تمامی محصولات و گواهی استاندارد و گواهی نامه ISO9001/100002 در زمینه چاپ و لمینت انواع لفاف بسته بندی، تولید انواع مرکب چاپ، تولید انواع پاکت های مختلف برای مصارف گوناگون، ساخت انواع سیلند و کلیشه های چاپ، تولید Pe و CPP و سایر خدمات فعالیت گسترده ای در صنعت بسته‌بندی در ایران دارد.

تک نگار

مجموعه چاپ تک نگار از دیگر تولید کنندگان چاپ و بسته بندی است که با استفاده از کیفیت بالای ماشین آلات چاپ خود، در امور طراحی،  بسته‌بندی و چاپ به خوبی عمل نموده و توانسته است در جهت تولید بسته بندی مواد غذایی و تولید بسته بندی محصولات بهداشتی و دارویی ، اقدامات شایسته ای را به انجام برساند. این که از بهترین شرکت چاپ و بسته بندی است، کیفیت چاپ و کاغذهای بسته بندی را در اولویت کاری خود قرار داده است.

چاپ ایران سپهر

مجتمع چاپ ایران سپهر نیز از بهترین شرکت بسته‌بندی است که از سال 1367 فعالیت خود را آغاز کرده و در صنعت بسته‌بندی، همواره از تکنولوژی روز دنیا و پرسنلی آموزش دیده و متخصص، بهره برده است. این شرکت که یکی از تولید کنندگان چاپ و بسته بندی برگزیده در ایران است، در راستای تولید بسته بندی مواد غذایی و تولید بسته بندی محصولات بهداشتی و دارویی ، کمک موثری به فعالان این صنعت نموده است.

راشا کاسپین ایرانیان

صنایع کاغذی سازی راشا کاسپین ایرانیان نیز از جمله تولید کنندگان سیستم بسته‌بندی است که کاغذهای مناسب برای تولید بسته بندی مواد غذایی و تولید بسته بندی محصولات بهداشتی و دارویی را در اختیار تولید کنندگان داخلی و خارجی قرار داده و با ظرفیتی بالا، کاغذهای بسته بندی را در وزن های مختلف، به بازار عرضه می دارد. این یکی از بهترین شرکت بسته‌بندی است که به عنوان برندی معتبر در سطح منطقه شناخته می شود.

بهین آلی انزلی

شرکت بهین آلی انزلی نیز با ظرفیت بالایی در تولید لاک های مورد نیاز در صنایع چاپ، به یکی از فعالان موفق و تولید کنندگان چاپ و بسته بندی برجسته تبدیل شده و توانسته است خدمات شایسته ای را در صنعت بسته‌بندی و چاپ عرضه نماید. این یکی از بهترین شرکت بسته‌بندی است که کیفیت مواد تولید شده آن، در بازارهای داخلی و خارجی، مورد توجه بسیاری از فعالان صنعت بسته بندی و چاپ قرار گرفته است.

چاپ سالم

از دیگر تولید کنندگان چاپ و بسته بندی که موفقیت های بالایی را کسب نموده است، شرکت چاپ سالم است که با تولید لیبل های بسته‌بندی و چاپ در سطحی ممتاز، به عنوان یکی از بهترین شرکت بسته‌بندی شناخته می شود. این شرکت، محصولات خود را در جهت تامین و تولید بسته بندی مواد غذایی و تولید بسته بندی محصولات بهداشتی و دارویی عرضه می دارد.

مجتمع چاپ و بسته بندی پارت

مجتمع بسته‌بندی پارت، به عنوان یکی از تولید کنندگان چاپ و بسته بندی، با بیش از یک دهه تجربه حرفه‌ای در حوزه خدمات بسته‌بندی و چاپ، از معتبرترین مراکز فعال در این زمینه به شمار می‌رود که پتانسیل تولید محصولات چاپی اعم از: انواع سررسید و تقویم رومیزی تبلیغاتی، دفترچه یادداشت، انواع بسته بندی و هارد باکس، جعبه طلا و جواهرات، و همچنین انواع ساک دستی کاغذی و جعبه های مقوایی در تیراژ بالا و به صورت کاملا اختصاصی را دارد. در پارت چاپ، آسودگی خاطر مشتریان عزیز سرلوحه کار بوده و همواره کوشیده‌اند تا محصولاتی با کیفیت مناسب و با هزینه تمام شده مقرون به صرفه به دست هموطنان عزیز برسانند.

چاپ و بسته بندی

چاپ و بسته بندی یک راه حل صنعتی مهم است که نقش های زیادی از ذخیره سازی، حفاظت تا ارتقا فروش، با توجه به محصولاتی که قرار است در بازار توزیع شوند را ایفا می کند. تعداد اقلام بسته بندی موجود در بازار نیز متفاوت است.

امروزه راه حل های بسته بندی گسترده ای وجود دارد که می توانید به صورت آنلاین خریداری کنید، از جمله جعبه های بسته بندی، قوطی ها، بطری ها، پاکت ها، ظروف، کارتن ها، کیسه ها و همچنین دیگر بسته بندی ها سفارشی و چاپ شده.

با توجه به افزایش رقابت در بازار در رابطه با فروش محصولات، برندها اکنون بر بسته بندی به عنوان یک نشانه مهم برای فروش محصولات خود تمرکز می کنند. برای این منظور از روش ها و تکنیک های مختلفی برای طراحی و بسته بندی محصولات استفاده می کنند.

انواع چاپ و بسته بندی

هنگامی که از میان انواع بسته‌بندی، یک راه حل خاص را انتخاب می کنید، توجه شما باید به این باشد که آیا این کالا قوی و جذاب است یا خیر. راه حل های بسته بندی باید در کنار جلب توجه مصرف کنندگان از محصولات در برابر آسیب محافظت کنند. از سویی دیگر، برای برآوردن نیازهای گسترده صنایع مختلف، مانند چاپ و بسته بندی مواد غذایی، ارائه دهندگان راه حل های بسته بندی نیز پیشنهادات خود را تقویت کرده اند.

چاپ و بسته بندی

بسته بندی ضد خوردگی

 هر شرکت چاپ و بسته بندی، اقلام بسته بندی ضد خوردگی را برای محافظت از محصولات در برابر محیط های پرخطر طراحی می کند. موادی مانند لایه ‌های اضافی کیسه‌ ها، نایلون های حباب دار و کاغذهای خاص برای محافظت از دسته‌ بندی‌ های مختلف محصولات، برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض مناطق مختلف آب و هوایی به کار می‌روند.

برخی از برنامه های رایج که در آن از بسته‌بندی ضدخوردگی استفاده می شود شامل نگهداری طولانی مدت کالاهای فلزی، صادرات کالا در مسافت طولانی و بسته بندی محصولات فلزی حساس به خوردگی است.

بسته بندی پلاستیکی

بسته بندی پلاستیکی بیشتر برای بسته بندی محصولاتی استفاده می شود که طبیعتاً شکننده یا فاسد نشدنی هستند. بسته بندی معمولاً برای پوشش محصول مورد نظر استفاده می شود و محصول به گونه ای محفوظ است که هیچ گرد و غبار یا هوا وارد آن نشود و روی کالا تأثیر نگذارد.

بسیاری از ارائه دهندگان راه حل های چاپ و بسته بندی نه تنها پلاستیک را برای استفاده مجدد در تاسیسات خود بازیافت می کنند، بلکه آنها را به عنوان راه حل های جایگزین به مشتریان ارائه می دهند.

بسته بندی دارویی

این راه حل بسته بندی برای شرکت های دارویی در نظر گرفته شده است و اغلب اوقات به عنوان بسته بندی دارو نیز شناخته می شود. فرآیند بسته بندی شامل عملکردهای متعددی مانند نگهداری، راحتی هویت و همچنین ایمنی دارو است. بسته بندی دارویی نقش عمده ای در بسته بندی وسایل جراحی، داروهای ضروری، اشکال مایع دارو، نمونه های خون، مواد غذایی، پودرها، دوزهای نیمه جامد و جامد ایفا می کند.

چاپ و بسته بندی

بسته‌بندی انعطاف پذیر

همانطور که از نام آن پیداست، بسته‌بندی انعطاف پذیر با استفاده از مواد منعطف ساخته شده است که می تواند مهر و موم شود و به حفظ تازگی محصول کمک کند. اقلام بسته بندی انعطاف پذیر را می توان به اشکال مختلف قالب بندی کرد و حتی به حفظ طعم و عطر محتویات آنها کمک کرد. اگر این بسته ها در شرایط مناسب نگهداری شوند، می توانند برای مدت طولانی دوام بیاورند.

به دلایل بالا بسته بندی انعطاف پذیر بهترین انتخاب به عنوان چاپ و بسته بندی مواد غذایی است. این اقلام دوستدار محیط زیست نیز هستند؛ زیرا برای ساخت آنها به مواد کمتری نیاز است و باعث هدر رفتن کمتری می شود.

انتخاب شرکت چاپ و بسته بندی

اینکه آیا نتایج ایده آل را دریافت می کنید یا نه، بستگی زیادی به انتخاب راه حل های بسته بندی شما دارد. هرچه در مورد بسته بندی، انواع آن و کاربردهای خاص آن اطلاعات بهتری داشته باشید، برای تصمیم گیری مجهزتر خواهید بود. با نوع مناسب بسته بندی، می توانید نه تنها به محصولات خود ماندگاری بهتری بدهید، بلکه سودآوری آنها را نیز به حداکثر برسانید. می توانید از لیست فوق، شرکت چاپ و بسته بندی مناسب را بیابید.