نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان چاپ و بسته بندی

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان چاپ و بسته بندی

بسته بندی چاپی روشی موثر برای ارتباط با ظاهر، کیفیت و اطلاعات یک محصول است. علاوه بر این، چاپ به ایجاد هویت محصول کمک می کند. اکثر مصرف کنندگان محصولات خود را در بسته بندی چاپ شده می خواهند. این برای تمام مواد مربوط به فروش و بازاریابی اعمال می شود.

بهترین شرکت چاپ و بسته بندی ، هنگام بسته بندی یک محصول، خواه مواد غذایی یا محصولات صنعتی باشد، عوامل مختلفی را در نظر می گیرند. ضمن آنکه طرح چاپ بسیار مهم است. با نوآوری های مداوم در فناوری و برآورده کردن انتظارات مصرف کننده، صنعت چاپ و بسته بندی در ایران رشد کرده و راه حل های مناسبی را برای برندها ارائه می دهد تا ارزش برند خود را ایجاد کنند و آگاهی مصرف کنندگان را افزایش دهند.

تولید کنندگان چاپ و بسته بندی بر اهمیت چاپ اطلاعات روی بسته بندی محصول واقف بوده و برای تولید بسته بندی مواد غذایی و تولید بسته بندی محصولات بهداشتی و دارویی همواره به این نکات توجه دارند. چاپ و بسته بندی محصولات باعث می شود که برندسازی بهتری ایجاد شده و اطمینان بالاتری را هنگام ارتباط با مخاطب، کسب کند. همچنین تعامل و حفظ مصرف کننده را در پی دارد.

برترین شرکت های چاپ و بسته بندی

افق قطعات آسیا

شرکت افق قطعات آسیا، به عنوان بهترین شرکت چاپ و بسته بندی در ایران شناخته شده و با بهره مندی از پرسنلی متخصص و مجرب، در ظرفیت تولید بالا، تولید محصولات چاپ و بسته بندی را در دستور کار خود قرار داده است. این شرکت در تهیه قطعات اورجینال اروپایی پیشرفته استفاده کرده و از ماشین آلات چاپ و صحافی کشورهایی همچون کانادا و آلمان بهره می برد. از آنجایی که صنعت چاپ و بسته بندی در ایران همواره در حال رشد است، این شرکت نیز با استفاده از تجهیزات چاپ مدرن، موفقیت های زیادی را در این حوزه کسب کرده است.

افق قطعات آسیا

سان پلاستیک

شرکت سان پلاستیک نیز از دیگر فعالان و تولید کنندگان چاپ و بسته بندی است که فعالیت خود را از سال 1380 شروع کرده و ظروف تزریقی یک گرم تا پانصد گرم را تولید می نماید که با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا می باشد و در صنایع مهمی همچون دارویی، آرایشی و بهداشتی کاربرد دارد. این شرکت که از نیروی انسانی مجربی بهره می برد، در موفقیت صنعت چاپ و بسته بندی در ایران کمک موثری داشته است. این محصولات که با دستگاه هایی پیشرفته چاپ و عرضه می شود، می تواند به سادگی در خدمت بخش تولید بسته بندی مواد غذایی و تولید بسته بندی محصولات بهداشتی و دارویی بوده و رشد و توسعه این بخش از صنایع را باعث گردد.

سان پلاستیک

چاپ ایران سپهر

چاپ ایران سپهر نیز از دیگر تولید کنندگان چاپ و بسته بندی موفق است که همواره با استفاده از محصولات بی نظیر خود در صنعت چاپ و بسته بندی در ایران ، به رشد و شکوفایی این بخش، کمک موثری داشته است. استفاده از ماشین آلات پیشرفته چاپ، این شرکت را به یکی از بهترین شرکت چاپ و بسته بندی در ایران و خاورمیانه تبدیل نموده است. بهترین کاغذ، روکش و جوهر با قیمتی مناسب در این شرکت، عرضه می شود.

چاپ ایران سپهر

ایران زمین

گروه صنعتی چاپ ایران زمین، پیشکسوت چاپ رول در کشور می باشد که به عنوان بهترین شرکت چاپ و بسته بندی سابقه فعالیت این مجموعه به سال 1354 بر می گردد. این گروه با توانمندی بالا و دارا بودن پروانه ساخت برای تمامی محصولات و گواهی استاندارد و گواهی نامه ISO9001/100002 در زمینه چاپ و لمینت انواع لفاف بسته بندی، تولید انواع مرکب چاپ، تولید انواع پاکت های مختلف برای مصارف گوناگون، ساخت انواع سیلند و کلیشه های چاپ، تولید Pe و CPP و سایر خدمات فعالیت گسترده ای در صنعت چاپ و بسته بندی در ایران دارد.

تک نگار

مجموعه چاپ تک نگار از دیگر تولید کنندگان چاپ و بسته بندی است که با استفاده از کیفیت بالای ماشین آلات چاپ خود، در امور طراحی چاپ و بسته بندی به خوبی عمل نموده و توانسته است در جهت تولید بسته بندی مواد غذایی و تولید بسته بندی محصولات بهداشتی و دارویی ، اقدامات شایسته ای را به انجام برساند. این که از بهترین شرکت چاپ و بسته بندی است، کیفیت چاپ و کاغذهای بسته بندی را در اولویت کاری خود قرار داده است.

چاپ ایران سپهر

مجتمع چاپ ایران سپهر نیز از بهترین شرکت چاپ و بسته بندی است که از سال 1367 فعالیت خود را آغاز کرده و در صنعت چاپ و بسته بندی، همواره از تکنولوژی روز دنیا و پرسنلی آموزش دیده و متخصص، بهره برده است. این شرکت که یکی از تولید کنندگان چاپ و بسته بندی برگزیده در ایران است، در راستای تولید بسته بندی مواد غذایی و تولید بسته بندی محصولات بهداشتی و دارویی ، کمک موثری به فعالان این صنعت نموده است.

راشا کاسپین ایرانیان

صنایع کاغذی سازی راشا کاسپین ایرانیان نیز از جمله تولید کنندگان چاپ و بسته بندی است که کاغذهای مناسب برای تولید بسته بندی مواد غذایی و تولید بسته بندی محصولات بهداشتی و دارویی را در اختیار تولید کنندگان داخلی و خارجی قرار داده و با ظرفیتی بالا، کاغذهای بسته بندی را در وزن های مختلف، به بازار عرضه می دارد. این یکی از بهترین شرکت چاپ و بسته بندی است که به عنوان برندی معتبر در سطح منطقه شناخته می شود.

بهین آلی انزلی

شرکت بهین آلی انزلی نیز با ظرفیت بالایی در تولید لاک های مورد نیاز در صنایع چاپ، به یکی از فعالان موفق و تولید کنندگان چاپ و بسته بندی برجسته تبدیل شده و توانسته است خدمات شایسته ای را در صنعت چاپ و بسته بندی در ایران عرضه نماید. این یکی از بهترین شرکت چاپ و بسته بندی است که کیفیت مواد تولید شده آن، در بازارهای داخلی و خارجی، مورد توجه بسیاری از فعالان صنعت بسته بندی و چاپ قرار گرفته است.

چاپ سالم

از دیگر تولید کنندگان چاپ و بسته بندی که موفقیت های بالایی را کسب نموده است، شرکت چاپ سالم است که با تولید لیبل های چاپ و بسته بندی در سطحی ممتاز، به عنوان یکی از بهترین شرکت چاپ و بسته بندی شناخته می شود. این شرکت، محصولات خود را در جهت تامین و تولید بسته بندی مواد غذایی و تولید بسته بندی محصولات بهداشتی و دارویی عرضه می دارد.

آذرخش آدلی ایرانیان

شرکت آذرخش آدلی ایرانیان نیز فعالیت خود را در راستای در صنعت چاپ و بسته بندی در ایران از سال 1393 شروع نموده و با بهره مندی از ورق های سلولزی مناسب، به عنوان یکی از تولید کنندگان چاپ و بسته بندی مطرح شده است. این باعث شده است که یکی از بهترین شرکت چاپ و بسته بندی موثر شناخته شود.