نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان تلویزیون

در ابتدا باید اشاره کنیم که تنها دو نوع تلویزیون در بازار وجود دارد که شامل LCD و OLED می باشد. سهم عمده تلویزیون های امروزی ال ای دی ال سی دی است. این مجموعه‌های HD و Ultra HD از دیودهای ساطع نور (LED) برای روشن کردن صفحه LCD استفاده می‌کنند و می‌توانند بسیار نازک باشند.

 بسیاری از این تلویزیون ‌ها در تولید تلویزیون هوشمند ، می‌توانند بخش‌های خاصی از صفحه ‌نمایش را به‌صورت پویا روشن کنند و سایر قسمت‌ها را کم ‌نور نمایند تا مناطق روشن و تاریک را مناطق مختلف به خوبی نشان دهند. این ویژگی به عنوان کم‌نور فعال یا تیرگی موضعی شناخته می‌شود.

در میان بهترین تلویزیون ها ، قیمت تلویزیون در بازار را در مجموعه‌های LED بدون حاشیه می‌توان در شرایطی مقرون به صرفه تهیه نمود. یکی از ویژگی های پنهانی که تلویزیون های ارزان قیمت را از مدل های برتر جدا می کند، نور پس زمینه است. با انواع مختلف نور پس‌زمینه LED که در تلویزیون‌های مدرن استفاده می‌شود، دانستن تفاوت بین گزینه‌های مختلف مفید است.

 بهترین تولید کنندگان تلویزیون طیف گسترده ای از قیمت ها، اندازه ها و ویژگی ها را ارائه می کنند. برخی از مدل های مقرون به صرفه Ultra HD 4K با صفحه نمایش روشن، حتی در یک اتاق آفتابی قابل مشاهده است. ضمن آنکه در این محصولات، کیفیت تصویر با نور پس زمینه فول و فناوری نقطه کوانتومی به طور پیوسته بهبود می یابد.

برترین تولید کنندگان تلویزیون

ناسیونال

شرکت ناسیونال، از بهترین تولید کنندگان تلویزیون در ایران است که انواع تلویزیون را در اندازه و تکنولوژی متفاوتی به بازار راهی کرده است. این شرکت که یکی از بهترین تلویزیون ها را طراحی و تولید می نماید، قادر است تا قیمت تلویزیون در بازار را به شکلی رقابتی در منطقه و داخل کشور عرضه نماید تا در این خصوص، به نیازهای خریداران پاسخ دهد. این یکی از بهترین شرکت های موفق در تولید تلویزیون هوشمند نیز می باشد.

گلدیران

شرکت گلدیران از دیگر شرکت های موفق در تولید تلویزیون هوشمند است که محصولات لوازم خانگی به ویژه بهترین تلویزیون ها را مطابق با استانداردهای روز دنیا طراحی نموده و به بازار عرضه داشته است. امکانات فوق العاده و تجهیزات تولید مجهز و مدرن باعث شده است تا این شرکت بتواند قیمت تلویزیون در بازار را در بهترین شرایط در نظر گرفته و رضایت مندی مشتریان را کسب نماید. می توانید برای خرید انواع تلویزیون، با بخش فروش این شرکت در تماس بوده و سفارش خود را در بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، تهیه کنید.

پارس

شرکت پارس نیز از دیگر شرکت های بزرگ و نام آشنا در لوازم صوتی و الکترونیکی است. این شرکت با بهره مندی از دانش روز دنیا و پرسنلی متعهد و متخصص، به یکی از بهترین تولید کنندگان تلویزیون در ایران تبدیل شده است که بهترین تلویزیون را به بازار راهی کرده و موفق شده است قیمت تلویزیون در بازار را در روشی رقابتی با دیگر برندهای مطرح، نگاه دارد. همین امر باعث شده است تولید تلویزیون هوشمند در ظرفیتی بالا به بازار راهی گردد.

پندار آفرینان پاسارگاد

شرکت پندار آفرینان پاسارگاد ، با خط تولیدی مجهز و مطابق با استانداردهای روز دنیا، یکی از بهترین تولید کنندگان تلویزیون در ایران شده و برندی نام آشنا در بازار داخلی و منطقه باشد. بهترین تلویزیون با امکاناتی برجسته را می توانید از این برند تهیه کنید. این برند توانسته است قیمت تلویزیون در بازار را در مقایسه با برندهای خارجی متعادل کرده و پاسخ گوی نیاز مشتریان داخلی باشد.

صنام الکترونیک

صنام الکترونیک نامی آشنا در بازار داخلی و خارجی در عرضه و طراحی  بهترین تلویزیون بوده و اکنون یکی از بهترین تولید کنندگان تلویزیون در ایران می باشد که قادر است در ظرفیتی بالا، انواع تلویزیون را تولید نموده و با خط تولید پیشرفته و مجهز خود، تولید تلویزیون هوشمند را در بهترین کیفیت به انجام برساند تا قیمت تلویزیون در بازار به حد اعتدال خود رسیده و در توان خرید متقاضیان قرار گیرد.

اسنوا

شرکت ارکان ساختار نوین ایرانیان که با نام برند اسنوا در بازار لوازم خانگی خوش درخشیده است، یک برند معتبر و با کیفیت ایرانی است که اکنون به یکی از بهترین تولید کنندگان تلویزیون در ایران تبدیل شده است و محصولات متنوعی به ویژه بهترین تلویزیون ها را در ظرفیت های متفاوتی به بازار عرضه می دارد. تولید تلویزیون هوشمند در استانداردهای روز جهانی نیز در برنامه تولید این شرکت می باشد که با ظرفیتی بالا به بازار راهی شده است.

مادیران

گروه مادیران یکی دیگر از شرکت های موفق در تولید تجهیزات صوتی تصویری است که تلویزیون های هوشمند و مدرنی را به بازار عرضه کرده است و به سادگی می توان  بهترین تلویزیون را از این شرکت تهیه نمود. این یکی از بهترین تولید کنندگان تلویزیون در ایران است که به راحتی توانسته است قیمت تلویزیون در بازار را در مقایسه با دیگر برندهای خارجی، رقابتی نماید.

شهاب

از دیگر شرکت های قدیمی که در تولید بهترین تلویزیون ها موفق و نام دار بوده است، شرکت شهاب است که فعالیت خود را در تولید تلویزیون هوشمند ، گسترده و توانسته است در بازار لوازم صوتی تصویری به راحتی به برندی نام آشنا تبدیل شود که قادر است در بازاری رقابتی، قیمت تلویزیون در بازار را در شرایط ایده آل، ارائه نماید. این یکی از بهترین تولید کنندگان تلویزیون در ایران است که محصولات متنوعی را طراحی و تولید می نماید.

سیلوان

شرکت سیلوان نیز از دیگر شرکت های برجسته و معتبر در تولید تلویزیون هوشمند است که ظرفیت های متفاوت تلویزیون را مطابق با استانداردها و تکنولوژی روز دنیا طراحی و تولید کرده است و اکنون به بهترین تولید کنندگان تلویزیون در ایران  تبدیل شده است. این شرکت که قادر است بهترین تلویزیون را با قیمتی رقابتی به بازار عرضه کند، به نیازهای خریداران، پاسخی جامع داده است.

بنس

گروه بنس نیز یکی دیگر از بهترین تولید کنندگان تلویزیون در ایران است که در تولید لوازم خانگی به ویژه بهترین تلویزیون ها در ظرفیت های متفاوت، دارای اعتبار و شهرت کافی بوده و قادر است تا تولید تلویزیون هوشمند را در ظرفیت بالایی صورت داده و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه کند. به گونه ای که قیمت تلویزیون در بازار توسط این برند، کاملا رقابتی و مقرون به صرفه بوده است.