نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان روغن موتور و روانساز

مراقبت از موتور خودرو یک امر ضروری است و شاید ساده ترین راه برای انجام این کار تعویض منظم روغن موتور باشد. روغن موتور رگ حیاتی ماشین شماست؛ بدون آن، موتور از کار می افتد. هنگامی که از تعویض منظم بهترین برند روغن موتور و روانساز غافل شوید، با خرابی فاجعه بار موتور مواجه خواهید شد. شرکت های تولید کننده روغن موتور در ایران ، با ارائه قیمت روغن موتور مناسب و رقابتی، تعویض منظم روغن، ارزان و سریع شده است. در اینجا لیستی از بهترین کارخانه تولید روغن موتور و روانساز را آورده ایم تا بتوانید انتخابی مناسب داشته باشید.

برترین تولید کنندگان روغن موتور و روانساز

نفت ایرانول

شركت نفت ايرانول نیز به عنوان یکی از شرکت های تولید کننده روغن موتور در ایران ، فعالیت خود را در خصوص روغن سازی، از سال 1381 آغاز نموده و با ارائه انواع روغن موتور و روانسازهای این صنعت، به یکی از برندهای معتبر و شناخته شده جهانی تبدیل شده است. این کارخانه تولید روغن موتور و روانساز در ظرفیت بسیار بالایی در شهرهایی همچون تهران و آبادان فعالیت داشته و اکنون بهترین برند روغن موتور و روانساز در کشور و منطقه شناخته می شود.

نفت پارس

از دیگر شرکت هایی که در صنعت روانسازها فعالیت گسترده ای در آبادان و تهران داشته است، شرکت نفت پارس است که سهم بالایی از بازار خاورمیانه و کشور را از آن خود کرده است. این که از بهترین شرکت های تولید کننده روغن موتور در ایران می باشد، در ظرفیتی بالا در کارخانه تولید روغن موتور و روانساز فعالیت داشته و همواره با ارائه بهترین کیفیت محصولات خود و ارائه قیمت روغن موتور مناسب، نقش تاثیرگذاری در بازارهای منطقه و داخلی داشته است.

نفت بهران

شرکت نفت بهران، از دیگر شرکت های تولید کننده روغن موتور در ایران می باشد که در صنعت نفت و در بخش پایین دستی پتروشیمی فعالیت خود را شروع نموده و نقش مهمی را در پالایش و تولید روغن موتور، روانکارها و سایر فراورده ‌های نفتی داشته است. این که اکنون بهترین برند روغن موتور و روانساز است، انواع روغن های صنعتی را در بهترین کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی در کارخانه تولید روغن موتور و روانساز ارائه می نماید که باعث شده است بتواند قیمت روغن موتور خود را نیز در بازار به شکلی رقابتی نگاه دارد.

آسیاژوله

شرکت آسیاژوله از دیگر شرکت های فعال در تولید روغن موتور است که بهترین برند روغن موتور و روانساز محسوب شده و توانسته است از سال 1372 تاکنون، با بهره مندی از پرسنلی متخصص و مجرب، در این بخش از صنعت، گامی موثر برداشته و از موفق ترین شرکت های تولید کننده روغن موتور در ایران محسوب گردد. ضمن آنکه بخش تحقیق و توسعه در کارخانه تولید روغن موتور و روانساز همگام با دانش روز دنیا پیش رفته و موفقیت های زیادی را کسب نموده است.

شیمی صنعت فرزان

شرکت شیمی صنعت فرزان از دیگر شرکت های تولید کننده روغن موتور در ایران است که از سال 1382 آغاز به کار کرده و با تولید انواع روانکارهای موثر در این صنعت، به یکی از برندهای مطرح تبدیل شده و در لیست بهترین برند روغن موتور و روانساز قرار گرفته است. این شرکت که کارخانه تولید روغن موتور و روانساز خود را در تاکستان راه اندازی نموده است، اکنون با ظرفیتی بالا در این زمینه فعالیت داشته و قیمت روغن موتور خود را در بازارهای داخلی و خارجی، قابل رقابت نگاه داشته است.

مهتاب موتور

شرکت مهتاب موتور گرگان نیز که از بهترین برند روغن موتور و روانساز به شمار می آید، از سال 1375 فعالیت خود را شروع کرده و در شهر گرگان با ظرفیتی بالا در کارخانه تولید روغن موتور و روانساز خود، اقدام نموده و محصولاتی مرغوب را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه داشته است که این شرکت را در لیست شرکت های تولید کننده روغن موتور در ایران موفق قرار داده است.

پالایش شمال

شرکت پالایش شمال نیز که دارای کارخانه تولید روغن موتور و روانساز با ظرفیت تولید بالا می باشد، فعالیت خود را در زمینه تولید انواع روغن و گریس صنعتی از سال 1379 شروع نموده است. این شرکت با همکاری شرکت آلمانی و مطابق با استانداردهای جهانی و بهره مندی از تکنولوژی پیشرفته، توانسته است بهترین برند روغن موتور و روانساز را ارائه کند که بدین ترتیب سهم بالایی از فروش را در منطقه از آن خود کرده و قیمت روغن موتور را در سطحی ایده آل نگاه داشته است.

پردیس شیمی باختر (اولکا نانو)

شرکت پردیس شیمی باختر که با نام تجاری اولکا نانو فعالیت می نماید، یکی از شرکت های تولید کننده روغن موتور در ایران است که فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و انواع روانکارها و روغن موتور را به بازار داخلی و خارجی عرضه داشته و با استفاده از فناوری نانو که مطابق با استانداردهای روز جهان طراحی شده است، محصولاتی با کیفیت بالا را به بازار عرضه داشته است که امروز از بهترین برند روغن موتور و روانساز محسوب می شود و با قیمت روغن موتور عرضه می گردد.

بهروان لرستان (زاگرس)

شرکت بهروان لرستان که با نام بهروان زاگرس نیز شناخته می شود، از شرکت های فعال در زمینه تولید روغن و روانکار بوده و از 1374 فعالیت داشته است. این که از شرکت های تولید کننده روغن موتور در ایران محسوب می شود، انواع روغن موتور و روغن های صنعتی را تولید نموده و به بازارهای بین المللی و داخلی عرضه داشته است که در کارخانه تولید روغن موتور و روانساز با ظرفیتی بالا تولید می شود.

نفت پاسارگاد

شرکت نفت پاسارگاد، یکی از شرکت های مطرح و تاثیرگذار در تولید و پخش بهترین برند روغن موتور و روانساز است که فعالیت خود را از سال 1382 شروع کرده و کارخانه تولید روغن موتور و روانساز و دیگر محصولات مرتبط در پتروشیمی را در چندین شهر راه اندازی نموده است و اکنون در سطح جهانی به عنوان برندی معتبر مطرح بوده و از شرکت های تولید کننده روغن موتور در ایران می باشد که سهم بالایی از بازار را از آن خود کرده است و قیمت روغن موتور را در سطح مناسبی در منطقه توزیع می نماید.