نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان سقف کاذب و دیوار پوش

باید اشاره کنیم که ساختار سقف‌های کاذب، با سقف‌های استاندارد متفاوت است. زیرا در زیر ساختار اصلی، سقف دارای ارتفاعی کوتاه تر می‌شوند. معمولاً در تولید سازه سقف کاذب ، یک فضای خالی بین سقف اصلی و سقف کاذب وجود دارد که می تواند برای عایق صوتی آپارتمان ها در همان ساختمان مفید باشد.

سقف‌های کاذب معمولاً از پانل‌های فولادی ساخته می‌شوند که از قاب‌بندی سقف‌ها آویزان می‌شوند. از آنجایی که بین سقف و کف آپارتمان ها با یکدیگر شکاف وجود دارد، صدا به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. زیرا نیاز به عبور از شکاف در سقف دارد. برخی از سقف‌های کاذب از عایق های صوتی ساخته شده‌اند که با جذب صداهایی که از آنها عبور می‌کنند، انتقال صدا را بیشتر محدود می‌کنند.

این در حالی است که برای استفاده از دیوارپوش ها نیز شرایط عایق بودن مطرح است. از سویی دیگر، آنها از جنس های متفاوتی همچون ام دی اف، اچ پی ال بوده و یا تولید دیوارپوش PVC صورت می گیرد و در پانل های طولی در دیوار به یکدیگر، متصل خواهند شد. در اینجا لیست بهترین شرکت های تولید کننده سقف کاذب و دیوارپوش را آورده ایم.

برترین تولید کنندگان سقف کاذب و دیوار پوش

آذران پلاست رسا

شرکت آذران پلاست رسا، از مجموعه های موفق در لیست بهترین شرکت های تولید کننده سقف کاذب و دیوارپوش است که سابقه ای 12 ساله در طراحی و اجرای انواع دیوارپوش و سقف کاذب در فضاهای مختلف، تجاری، اداری و مسکونی داشته و توانسته است رزومه ای ممتاز از فعالیت های خود در تولید دیوارپوش PVC و تولید سازه سقف کاذب ایجاد نماید.

پارسیا گستر اسپادانا

شرکت پارسیا گستر اسپادانا ، با بهره مندی از فناوری های روز دنیا و مواد اولیه با کیفیت بالا، توانسته است تنوع بالایی از محصولات را با قیمت مناسب ارائه کرده و با انواع دیگر محصولات هم رده خود، به خوبی رقابت نماید. این شرکت که در لیست بهترین شرکت های تولید کننده سقف کاذب و دیوارپوش قرار دارد، امروزه موفق شده است تا سهم قابل توجهی را از بازارهای داخلی و خارجی را کسب نماید. این شرکت، امروزه، نامی آشنا در تولید دیوارپوش PVC و تولید سازه سقف کاذب است.

آراد پنل

گروه تولیدی آراد پنل  فعالیت خود را در تولید دیوارپوش PVC و تولید سازه سقف کاذب ، از سال 1386 شروع کرده و یکی از بزرگترین طراحان پارتیشن، کفپوش، دیوارپوش و سقف کاذب است که با موفقیت در این حوزه فعالیت نموده و در خصوص ایجاد سبک های جدید در نماهای دکوراسیون، به عنوان یک شرکت پیشرو مطرح بوده است. این شرکت اکنون، در لیست بهترین شرکت های تولید کننده سقف کاذب و دیوارپوش قرار دارد و سهم بالایی از فروش منطقه و کشور را از آن خود کرده است.

فوکا فبدار ایرانیان

شرکت فوکا فیدار ایرانیان، که به عنوان تولید کننده پارکت لیمنت کار خود را شروع نموده است، با بهره مندی از فناوری های روز دنیا و طراحی های نوآورانه، توانسته است محصولات با ارزشی را به بازار راهی کرده و از جمله موفق ترین شرکت های تولید کننده در این حوزه باشد که می تواند تکمیل کننده تولید دیوارپوش PVC و تولید سازه سقف کاذب در دکوراسیون داخلی باشد.

نما پوشش شرق

شرکت نما پوشش شرق ، از دیگر شرکت های برجسته ای است که در لیست بهترین شرکت های تولید کننده سقف کاذب و دیوارپوش قرار گرفته است و مطابق با استاندارد های جهانی و تهیه مصالح نوین و ممتاز، تولیدات خود را به بازارهای داخلی و خارجی راهی کرده است. این شرکت با تمرکز بر ارائه محصولاتی ممتاز، اقدام به تایل های پیش ساخته و پنل های گچی نموده است که آن را به یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان در این حوزه تبدیل نموده و اکنون نامی آشنا در منطقه و داخل کشور است.

شرکت سایه بان سازان شکوه پردیس قم

از دیگر شرکت های معتبر و نام آشنا در این حوزه، شرکت سایه بان سازان شکوه پردیس قم است که توانسته است تولیدات خود را ارتقاء داده و با محصولات مشابه خارجی، رقابت نماید. این شرکت در لیست بهترین شرکت های تولید کننده سقف کاذب و دیوارپوش است و خدمات ممتازی را در جهت تولید دیوارپوش PVC و تولید سازه سقف کاذب در طراحی دکوراسیون داخلی ارائه نموده است.

پارسا کیان پرهام تجارت

گروه تولیدی صنعتی پارسا کیان پرهام تجارت با نام تجاری آسان رابیتس با سابقه فعالیت بیست ساله خود و دانش کافی در خصوص صنعت پوشش های سقف کاذب و دیوارپوش، از جمله شرکت های موفق در لیست بهترین شرکت های تولید کننده سقف کاذب و دیوارپوش است که بخش توسعه و تحقیق آن، پیوسته در تلاش است تا با استفاده از سیستم های سنتی و مدرن، بتواند به بخش دکوراسیون داخلی و معماران، کمک موثری نماید. محصولات این شرکت، دارای گواهی ثبت اختراع می باشد.

ابنیه مقاوم آریا

شرکت ابنیه مقاوم آریا، با استفاده از فناوری سوئیسی، توانسته است بر تولید دیوارپوش PVC و تولید سازه سقف کاذب ، قدم های شایسته ای را برداشته و پانل های سبک را برای دیوارهای غیر باربر ، با استفاده از فناوری پیشرفته جهانی و ماشین آلات مجهز، تولید نموده و به عنوان برندی نام آشنا، در بازارهای داخلی و خارجی مطرح گردد.

پدیده پایدار صنعت ساختمان

شرکت پدیده پایدار صنعت ساختمان، که از شرکت های زیر مجموعه گروه بزرگ گلرنگ است، با هدف تولید مصالح ساختمانی، با بهره مندی از فناوری های نوین و تجهیزاتی پیشرفته، اقدام به تولید دیوارهای پانلی سبک نموده است که به خوبی می تواند در مقابل زلزله و آتش، مقاومت لازم را داشته باشد. ساخت این سازه های کاربردی که دارای قابلیت عایق حرارتی نیز هستند، این شرکت را به برندی معتبر در سطح جهانی تبدیل کرده و در لیست بهترین شرکت های تولید کننده سقف کاذب و دیوارپوش قرار داده است.

دیوار پوشش سیمان پارت

مجموعه تولیدی دیوار پوشش سیمان پارت ، با برخورداری از ظرفیت بالای تولید و تجهیزات به روز و پیشرفته، توانسته است به عنوان اولین تولید کننده ورق های سیمانی الیافی فعالیت خود را در کشور و در سطح جهانی گسترش داده و یکی از شرکت های موفق در تولید دیوارهای سبک منظور گردد که می تواند در کنار تولید دیوارپوش PVC و تولید سازه سقف کاذب ، تقاضای این بخش از صنعت ساختمان را به خوبی پوشش دهد.