نمایشگاه ها

blackgold

شرکت تولیدی توسعه تجارت طلای سیاه، صادرکننده قیر با کیفیت به کشورهای منطقه

مهندس مجید حسین زاده معاون بازرگانی شرکت تولیدی توسعه تجارت طلای سیاه مطرح کرد: شرکت تولیدی توسعه تجارت طلای سیاه، صادرکننده قیر با کیفیت به کشورهای منطقه

شرکت توسعه تجارت طلای سیاه به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در امر تولید و صادرات قیر از انواع گِرِیدهای مختلف فعال است،  تولیدات این شرکت عمدتا با هدف صادرات  از مرز زمینی و از راه دریایی به صورت فله و بشکه و کانتینری بالغ بر ۶۰ تا ۷۰ هزار تن صادرات با بشکه و کانتینر و چه به صورت فله و کشتی و با هدف ارزآوری برای کشور به کشورهای هند، امارات متحده عربی، بنگلادش، چین، تایوان، ویتنام صادر می شود.  مجید حسین زاده معاون بازرگانی شرکت تولیدی توسعه تجارت طلای سیاه در گفت وگو با خبرنگار ما نکاتی را در رابطه با فعالیت این شرکت مطرح کرده است:

لطفا خودتان را  معرفی کنید و بفرمایید که شرکت در چه زمینه هایی فعالیت دارد؟

مجید حسین زاده معاون بازرگانی شرکت تولیدی توسعه تجارت طلای سیاه هستم. شرکت توسعه تجارت طلای سیاه به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در امر تولید و صادرات قیر از انواع گِرِیدهای مختلف فعال است، محل کارخانه که در اصفهان واقع شده است با دو تا یونیت تولیدی با بیش از چند صد نفر کارگر به طور مستقیم و غیر مستقیم فعالیت دارد و تولیدات ما صرفاً جهت صادرات است و ما فرآورده‌ها را از مرز زمینی و از راه دریایی به صورت فله و بشکه و کانتینری صادر می‌کنیم و اظهار کننده کالا شرکت توسعه تجارت طلای سیاه است و این نشان می‌دهد که از الف تا ی کار روشن و شفاف انجام می پذیرد.

محصولات شرکت شما چه ویژگی های منحصر به فردی نسبت به محصولات شرکت های رقیب بازار دارد؟

ما سعی کرده ایم در مجموعه توسعه تجارت طلای سیاه از کالای با کیفیت و از مواد اولیه با کیفیت استفاده کنیم شاید یکی از برتری هایی که کالای تولیدی ما دارد این است که ما تا آنجایی که امکان پذیر باشد از افزودنی های غیرمجاز در کالاها استفاده نمی کنیم شاید بعضی از کارخانه ها باشند،که از افزودنی های غیرمجاز استفاده کنند، و کیفیت کالا را پایین می آورند قطعا در قیمت تمام شده به نفع صاحبان کالا خواهد بود ولی در واقع کیفیت کالا در موقع استفاده در ساخت و ساز و طرح های عمرانی پایین خواهد آمد.

شرکت توسعه تجارت طلای سیاه در عرصه تولید و صادرات چه دستاوردهایی داشته است؟ و به کدام کشور ها صادرات دارید؟

در عرصه صادرات بالغ بر ۶۰ تا ۷۰ هزار تن صادرات داریم یک صادرات کاملاً سالم چه با بشکه و کانتینر و چه به صورت فله و کشتی و این رقم حمایت از تولید و صادرات و ارزآوری کشور است. در حال حاضر به کشورهای هند، امارات متحده عربی، بنگلادش، چین، تایوان، ویتنام صادرات داریم.

برنامه شما برای نمایشگاه امسال چیست؟

ما عضو اتحادیه صادر کننده های فرآورده‌های نفتی هستیم و چه مشتریان خارجی و چه مشتریان ایرانی و نماینده های کشتیرانی همه شرکت ما را می‌شناسند و با آنها کار می کنیم. ولی با حضور در نمایشگاه، امکان گفت وگو و دیدار با متخصصان و مدیران شرکت های مختلف، همکاران و مشتریان فراهم می شود.

شاید به خاطر کمبود وقت خیلی فرصت های مناسبی پیش نیاد ولی در نمایشگاه امکان دیدار و گفت وگو بهتر فراهم می شود.  در نمایشگاه بسیاری از متخصصان و مدیران و مشتریان در حال بازدید هستند و دائم دیدار و گفت وگو داریم.و  جوابگوی دوستان هستیم. به هر حال افراد شاید تازه می خواهند به این عرصه صنعت وارد بشوند و این نمایشگاه فرصتی برای حضور آنها و پرسش و پاسخ و گفت وگو است.

برخی راهنمایی میخواهند، و بعضی مشتریان تازه واردی هستند که می آیند و این جا با ما صحبت میکنند اطلاعات رد و بدل می شود و زمینه همکاری و صادرات بیشتر برای شرکت ما نیز فراهم خواهد شد.

اهداف شرکت شما چیست؟

شعار شرکت ما همیشه بر این بوده که حق با مشتری است و ما به عنوان یک شرکت تولیدی مسئولیت زمان‌بندی و مسئولیت تحویل کالای با کیفیت به خریدار را برعهده داریم.

در زمینه مشتری مداری چه اقداماتی انجام داده اید؟

یکی از گام های اصلی در بحث مشتری مداری این است که زمان بندی برای مشتری مشخص می شود و  مشتری روی این برنامه ریزی و زمان تحویل کالا حساب باز می کند و ما باید به آن برنامه پایبند باشیم.

اما برخی افراد با مشتری یک معامله و تجارتی را راه می‌اندازند و بعد به دلیل انعطاف ها و اختلاف قیمت هایی که پیش می آید بار مشتری را تحویل نمی دهند اما ما اینگونه نیستیم  گاهی  وقت‌ها اوضاع تغییر کرده و فضای کسب وکار عوض شده است اما ما چون خود را متعهد می دیدیم بار مشتری را طبق آن زمانی که قرار بوده تحویل داده ایم و به همین خاطر هر دو طرف راضی بوده ایم.

جناب مهندس اگر مطلبی مورد نظرتون هست در خدمتتون هستیم.

سال ۹۹ رو به اتمام است،  امیدوارم که سال ۱۴۰۰ و سال ۲۰۲۱ برای همه مردم دنیا همراه با برکت باشد  و  سایه کرونا هم زودتر از تجارت و زندگی مردم خارج شود و مردم زندگی آرامی را تجربه کنند.