نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

جلسه هماهنگی برگزاری نمایشگاه چاپ و بسته بندی با حضور مدیر عامل شرکت – اخبار نمایشگاه ها

صبح امروز با حضور رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل  شرکت سهامی نمایشگاه ها ، معاونت ها و مدیران واحد های مختلف شرکت و همچنین مجری برگزاری کننده نمایشگاه چاپ و بسته بندی جلسه ای در تالار اصفهان محل دائمی نمایشگاهای بین المللی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه ها : در ابتدای این نشست دکتر زمانی با قدردانی از تمام همکارانی که در برگزاری بهترنمایشگاه های لوازم خانگی و ایران ریتل شو نقش داشتند گفت: در این دو نمایشگاه ما شاهدهماهنگی بالا و نظم عالی در مدیران و کارکنان واحد ها وبخش های مختلف شرکت بودیم که در اجرای پروتکل های بهداشتی در بالاترین سطح نهایت اهتمام را داشته اند.

حسن زمانی افزود : باید از ظرفیت بالای همه کارشناسان و متخصصینی که در نمایشگاه های جاری حضور داشتند در جهت رونق صنعت نمایشگاهی استفاده کنیم.

وی در پایان با تاکید بر شعار ( ما می توانیم ) گفت : در شرایط سخت اقتصادی کشور ثابت کردیم پتانسیل انجام کارهای بزرگ را به فضل الهی داریم و با همدلی و همراهی یکدیگر با عث رشد اقتصادی و توسعه کشور خواهیم شد.

در ادامه این نشست نیز جهانگیر حبیبی عضو هیأت مدیره و سرپرست معاونت توسعه مدیریت ، منابع و برنامه ریزی با سپاسگزاری از مجموعه همکاران و مشارکت کنندگان دو نمایشگاه جاری گفت : تمام همکارانم بصورت فول تایم و 24 ساعته آماده باش در واحد ها و بخش های مختلف برای پیش برد اهداف عالی شرکت تلاش کردند.

وی گفت : استقرار و نظارت مدیران شرکت در مبادی ورودی سایت نمایشگاهی درزمان برگزاری دونمایشگاه لوازم خانگی و ایران ریتل شو برای نظارت و کنترل امور نشان از اهمیت ویژه شرکت به رعایت پروتکل های بهداشتی در برگزاری نمایشگاه ها  می باشد.

ایشان در پایان خاطر نشان کرد : سیاست هیأت مدیره و شرکت سهامی نمایشگاه ها همکاری و تعامل با مجریان محترم در این شرایط سخت و خاص کشور است که با مشکلات متعددی روبرو هستند  وبراساس آنچه که مجری محترم در جهت ارتقاء سطح کیفی و کمی برگزاری نمایشگاه ها ارائه میدهد درسیاست ها و تصمیم ها مساعدت خواهد شد.

لازم به ذکر است در این جلسه محمد جواد قنبری معاون امور نمایشگاهی  ضمن ارائه گزارش جامعی از نمایشگاه های داخلی  در خصوص وظایف واحد ها و بخش های مختلف شرکت موارد لازم را مطرح و درجهت برگزاری بهتر نمایشگاه چاپ وبسته بندی نکاتی را متذکر شدند.

همچنین در ادامه این جلسه مجری نمایشگاه چاپ و بسته بندی از روند اقدامات صورت گرفته در برگزاری نمایشگاه پیش رو گزارش داد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top