نمایشگاه ها

Search
Close this search box.
صالح حاجی حسینی

گام های موثر گروه دانش بنیان دلتا گاز مبین در انتقال تکنولوژی به صنعت نفت وگاز

صالح حاجی حسینی مدیرعامل گروه دلتا گاز مبین خبر داد: گام های موثر گروه دانش بنیان دلتا گاز مبین در انتقال تکنولوژی به صنعت نفت وگاز

گروه دلتا گاز مبین به عنوان یک مجموعه دانشی و فناور داخلی، در تعامل سازنده با معتبرترین شرکت های اروپایی توانسته است در راستای انتقال تکنولوژی جهت ارتقای صنعت کشور گام های موثری بردارد و این مهم وجه تمایز گروه دلتا با دیگر شرکت های داخلی می باشد. این مجموعه دانش بنیان در بخش میترینگ نفت و گاز تامین کننده و تولید کننده انواع فلومترهای التراسونیک و توربینی گاز، فلومترهای چندفازی، تصحیح کننده های الکترونیکی، سیستم های فلو کامپیوتری و طراحی و پیاده سازی سیستم های سوپروایزری، کنترل و جمع آوری اطلاعات می باشد. صالح حاجی حسینی مدیرعامل گروه دلتا گاز مبین در گفت وگو با خبرنگار ما در مورد دستاوردهای این شرکت نکاتی را مطرح کرده است.

لطفا خودتان را معرفی کرده، سوابق اجرایی و مدیریتی تان را شرح دهید؟
صالح حاجی حسینی موسس و مدیر عامل شرکت دانش بنیان گروه دلتا گاز مبین هستم که از ابتدای تاسیس گروه دلتا در این سمت فعالیت میکنم. پیش از مجموعه دلتا نیز تجربیاتی در حوزه ابزاردقیق در چند شرکت معتبر داخلی و خارجی داشتهام.

شرکت چه کالا و خدماتی ارائه می دهد و از چه زمانی فعالیت خود را آغاز کرده و چه دستاوردهایی داشته است؟
گروه دلتا گاز مبین در سال 1389 با رویکرد مهندسی، تولیدی و بازرگانی تاسیس شد و از همان ابتدا با توجه به سوابق بسیار ارزنده مدیران و بهره مندی از تجارب مهندسین متخصص و آموزش دیده داخلی در معتبرترین شرکت های اروپایی، موفق شد سهم مناسبی از بازار ایران را در دو حوزه تخصصی میترینگ نفت و گاز و انواع آنالایزرهای پروسسی و محیط زیستی کسب کند.
گروه دلتا نه تنها در ارتباط بسیار نزدیک با دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی و اتصال حلقه دانشگاه و صنعت همواره سرآمد بوده، بلکه به عنوان یک مجموعه دانشی و فناور داخلی، در تعامل سازنده با معتبرترین شرکت های اروپایی توانسته است در راستای انتقال تکنولوژی جهت ارتقای صنعت کشور گامهای موثری بردارد و این مهم وجه تمایز گروه دلتا با دیگر شرکت های داخلی می باشد.
این مجموعه دانش بنیان در بخش میترینگ نفت و گاز تامین کننده و تولید کننده انواع فلومترهای التراسونیک و توربینی گاز، فلومترهای چندفازی، تصحیح کنندههای الکترونیکی، سیستم های فلو کامپیوتری و طراحی و پیاده سازی سیستم های سوپروایزری، کنترل و جمع آوری اطلاعات می باشد و در بخش آنالایزر ضمن ارائه مشاوره مهندسی درخصوص انتخاب، طراحی و به روز رسانی پکیج های آنالایزر گاز و تجهیزات نمونه برداری، تامین کننده و سازنده انواع آنالایزرهای کروماتوگراف گازی آنلاین ترکیبات هیدروکربنی، ترکیبات گوگردی، کنترل فرآیند احتراق و بهینه سازی مصرف سوخت، نقطه شبنم آب و هیدروکربن در گاز طبیعی و اندازه گیری گازهای فرآیندی و ترکیبات آلی فرار می باشد. نکته بسیار مهم اینکه تمام تولیدات این مجموعه دارای معتبرترین تاییدیه های بین المللی از مراجع ذیصلاح اروپایی می باشد که بسیاری از آنها در خاورمیانه منحصر به فرد می باشد.
محصولات شرکت شما چه ویژگی های منحصر به فردی دارد؟ و در عرصه تولید و صادرات تاکنون چه دستاوردهایی داشته اید؟
تحقق کیفیت در رقابت با معتبرترین برندهای خارجی، یک شعار برای گروه دلتا نیست بلکه کیفیت، استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و ارائه محصولاتی با تمام تاییدیه های لازم بین المللی یک باور در این مجموعه می باشد و سابقه درخشان این شرکت در صنعت گواه این مهم می باشد. طی ممیزی های بسیار دقیق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از تیم تحقیق و توسعه، استفاده از دانش و فناوری های روز، انتقال تکنولوژی و توسعه محصول، تاییدیه های بین المللی و روند تولید محصولات این شرکت، این مجموعه به عنوان مجموعه دانش بنیان تایید شده است که خود مهر تایید بر کیفیت و وجه تمایز محصولات این گروه تولیدی می باشد. لازم به ذکر است در پاره ای از محصولات، این مجموعه تنها شرکت دانش بنیان کشور در آن حوزه خاص می باشد.
گروه دلتا با ایجاد امکانات تحقیق و توسعه، تولید و توزیع در دفاتر اروپا و آسیا خود توانسته به عنوان یکی از معدود شرکتهای ایرانی نه تنها صرفا وارد کننده قطعات نباشد، بلکه با رویکرد گلوبالیسم و باور به توان علمی خود، علی رغم تحریم های ظالمانه علیه کشور عزیزمان توانسته است با استفاده از بسترهای موجود در رقابت با معتبرترین برندهای خارجی سهم قابل قبولی از بازار بین الملل علیالخصوص بازار اتحادیه اروپا، خاورمیانه و کشورهای مستقل مشترک‌المنافع را به خود اختصاص دهد
در نمایشگاه امسال چه برنامه هایی برای گسترش فعالیت خود دارید؟
امسال نیز همانند سال های گذشته گروه دلتا به عنوان یک مجموعه فناور و دانش بنیان در راستای اقتصاد مقاومتی سعی در ارائه محصولات جدید با تمرکز به بومیسازی و تحقیق و توسعه دارد.