نمایشگاه ها

نمايش توانمندي هاي صنعتگران داخلي در نمايشگاه لوازم خانگي

حضور در نمايشگاه فرصت مناسبي براي شرکت ها است تا آخرين محصولات و دستاوردهاي خود در يکسال اخير را در معرض ديد بازديدکنندگان قرار دهند. در سال هاي اخير شاهد رشد کمي و کيفي محصولات صنعت الوازم خانگي ايران بوديم که با استقبال مصرف کنندگان داخلي و خارجي مواجه شده است. محصولات ايراني با همت و پشتکار صنعتگران و متخصصان از لحاظ کيفي قابل رقابت با برندهاي مشابه خارجي هستند. در اين گزارش نگاهي به برخي از محصولات جديد عرضه شده در رويداد نمايشگاهي صنعت لوازم خانگي انداختيم:

رونمايي از 15 محصول جديد شرکت صنايع الکتريکي ناسيونال ايران

توليپس و توليپس پلاس ار برندهاي شناخته شده در حوزه لوازم خانگي هستند و قرار است نسل جديد فرهاي برقي و همچنين تلويزيون هاي خود را معرفي کنند، اما شايد بتوان گفت مهمترين رويداد امسال، آغاز همکاري توليپس با سوزوکي است که مي تواند منجر به انتقال تکنولوژي و توسعه محصولات به روز و همچنين اشتغال آفريني به همراه داشته باشد.  توسعه محصولات براساس نياز مشتريان از اهداف اصلي اين شرکت است است و در همين راستا، رونمايي خواهد شد که شامل نسل جديد تلويزيون، سري جديد آبميوه گيري هاي تمام ديجيتال، نسل جديد فرهاي برقي، سري جديد پنکه هاي توليپس مي شود.

 عرضه اسپيکرهاي جديد برند لومکس

لومکس يکي از توليد کنندگان بزرگ در بازار لوازم صوتي و تصويري است که قرار است در نمايشگاه از جديد ترين اسپيکر خود رو‌ نمايي کند. اين اسپيکر با نام کاوالي قدرت فوق العاده اي دارد و و داراي 6 ووفر 12 اينچي است

 بخاري هالوژني شرکت ارشيا الکترونيک با راندمان بالا

شرکت ارشيا الکترونيک توليد کننده لوازم خانگي برقي امسال بخاري هالوژني را در اين نمايشگاه رونمايي کرده توصسط متخصصان داخلي ثبت اختراع شده است. مصرف اين بخاري يک چهارم بخاري هاي موجود در بازار بوده و راندمان انرژي آن بيش از نود درصد است. صفحه هاي شطرنجي به کار رفته در اين بخاري باعث ميشود گرما به طور کامل انتقال داده شود و هدر رفت حرارتي به کمتر از 10 درصد مي رسد و المنت هاي هالوژني به کار رفته در اين بخاري خاصيت تسکين دهندگي براي درد مفاصل و آرتروز دارد و توانسته تاييد سلامت از وزارت بهداشت بگيرد  جديدترين گاز روميزي داتيس؛ کنترل شعله اجاق گاز از راه دور

شرکت داتيس نيز با جديدترين گاز روميزي که به عنوان پرچمدار اين محصولات است در نمايشگاه حضور دارد. اين اجاق داراي قطعات گاز سوز ايتاليايي بوده و با ولوم فلزي و شبکه چدني يکپارچه و البته قابليت واي فاي عرضه شده است که به مصرف کننده اين امکان را مي دهد که حتي اگر در خانه نبود از راه دور نيز شعله اجاق گاز را کنترل کند البته با توجه به نوسانات اينترنت در کشور هنوز قابليت روشن وخاموش کردن ان امکان استفاده ندارد.