نمایشگاه ها

طراحی و تولید محصولات الکترونیکی با کیفیت بالا و عملکرد مطلوب بیش از پیش مورد نیاز است

نادر ریوندی 

رئیس هیئت مدیره شرکت ساتر صنعت الکترونیک باراد: طراحی و تولید بردهای کنترلی هوشمند لوازم خانگی در شرکت ساتر صنعت الکترونیک باراد

با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی و استفاده روزافزون از دستگاه های الکترونیکی ، اهمیت طراحی و تولید محصولات الکترونیکی با کیفیت بالا و عملکرد مطلوب بیش از پیش مورد نیاز است. برد الکترونیکی لوازم خانگی با توجه به نیاز روزافزون صنایع به بردهای الکترونیکی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شرکت دانش بنیان ساتر صنعت الکترونیک باراد، یکی از نام‌های شاخص در زمینه تولید بردهای لوازم خانگی است. این شرکت در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی ایران که از 29 آذر تا 2 دی ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود، حضور چشمگیری دارد. به همین مناسبت نشریه اقتصاد و نمایشگاه با نادر ریوندی رئیس هیئت مدیره شرکت ساتر صنعت الکترونیک باراد درباره فعالیت های این شرکت گفت و گویی انجام داده است:

رئیس هیئت مدیره شرکت ساتر صنعت الکترونیک باراد با اشاره به تاریخچه فعالیت های این شرکت به خبرنگار ما گفت: شرکت ساتر صنعت الکترونیک باراد فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ در زمینه تولید بردهای کنترلی هوشمند لوازم خانگی آغاز کرد و در اولین محصول خود را تحت عنوان برد همه کاره ماشین لباسشویی وارد عرصه بازار نمود و در حال حاضر این شرکت قادر به طراحی و تولید هر نوع بردی برای محصولات صنعت لوازم خانگی می باشد. همچنین شرکت ساتر صنعت الکترونیک باراد از سال ۱۳۹۸ به عنوان یک شرکت دانش بنیان فعالیت خود را زیر نظر پارک علم و فناوری شهرستان تربت حیدریه ادامه می دهد.

وی افزود: شرکت ساتر صنعت الکترونیک باراد در حال حاضر بردهای ماشین های ظرفشویی، دیفراست یخچال را نیز تولید می نماید.

رئیس هیئت مدیره شرکت ساتر صنعت الکترونیک باراد با اشاره به طرح های توسعه ای این شرکت اظهار داشت: این شرکت در راستای اجرای طرح های توسعه ای خود به دنبال طراحی و تولید بردهای اینورتر مخصوص کولر آبی، کولر گازی، پکیج و موتورهای صنعتی است.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود در پاسخ به استانداردهای مورد نیاز در بردهای لوازم خانگی تصریح کرد: استاندارد به محصولی کامل تعلق می گیرد و یک برد قسمتی از یک محصول است. بنابراین استاندارد اجباری وجود ندارد و استانداردهای مرتبط با برد دارای گواهینامه های اختیاری هستند. البته بنا به درخواست شرکت ها ما می‌توانیم استانداردها و گواهی‌های لازم از جمله EMC و آزمایش های شرایط محیطی را برای مشتریان انجام دهیم.

نادر ریوندی با بیان اینکه در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی برنامه های ویژه ای تدارک دیده ایم؛ اظهار داشت: ما در این نمایشگاه از دو برد جدید ماشین لباسشویی شامل برد اینورتر تسمه ای و برد اینورتر دایرکت درایو رونمایی می کنیم. همچنین ما بردی تحت نام الکتراد پرو که قابل نصب بر روی تمامی ماشین های لباسشویی زغالی است و همچنین قابلیت کنترل از راه دور از طریق اپلیکیشن اندروید دارد را طراحی و تولید کرده ایم که امیدواریم مورد استقبال قرار گیرد.