نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

«شرکت صنایع پارس گوهرسان» با برترین برندهای اروپایی و کره ای رقابت می کند

اباذر کریمی

مدیر عامل «شرکت صنایع پارس گوهرسان»: محصولات تولیدی «شرکت صنایع پارس گوهرسان» با محصولات برترین برندهای اروپایی و کره ای رقابت می کند

شرکت صنایع پارس گوهرسان یکی از شرکت های مطرح در تولید قطعات لوازم خانگی است که به خصوص در تولید نوارهای گسکت مورد نیاز شرکتهای تولید یخچال و فریزر در کشور فعالیت موثری داشته و به دستاوردهای بزرگی در زمینه تولید گرانول وکامپاند مگنت دست یافته است و در حال حاضر توان تولید نیاز کلیه شرکتهای داخلی را دارا میباشد.

در حاشیه نمایشگاه لوازم خانگی، با اباذرکریمی مدیر عامل شرکت صنایع پارس گوهرسان گفت وگویی انجام داده ایم. او اشاره کرد در حال حاضر که نوارهای گسکت مورد نیاز تمام برندهای مطرح لوازم خانگی در ایران را تامین می کند وباتوجه به رشد لوازم خانگی در سطح کشور نسبت به ایجاد زیر ساختهای لازم برای افزایش تولید همگام با رشد شرکتهای لوازم خانگی اقدام نموده است

وی با اشاره به فعالیت های شرکت پارس گوهرسان اظهار داشت: تولیدات شرکت، نوار گسکت و مگنت وانواع اواپراتورهای نوفراست و انواع کندانسورها است و با بیشتر کارخانه های صاحب برند ایران کار می کنیم. شرکت اسنوا، هیمالیا، دیپوینت، نیکسان، صنعت گلدایران، الکترواستیل، پاکشوما، امرسان و همه ی شرکت های صاحب برند با ما همکاری می کنند و محصولاتی تولیدی ما از لحاظ کیفی قابل رقابت با برندهای اروپایی و کره ای است.

اباذر کریمی مدیر عامل شرکت صنایع پارس گوهرسان با اشاره به حضور این شرکت در نمایشگاه لوازم خانگی گفت: در نمایشگاه از تنوع محصولات و قطعات تولیدی برای مصارف مختلف رونمایی شده است و می توانیم ادعا کنیم که در زمینه ی نوار گسکت متنوع ترین و باکیفیت ترین محصولات را داریم.

شرکت صنایع پارس گوهرسان بدلیل دارا بودن مشتریان و کالاهای متعدد نسبت به کارخانجات رقیب در دنیا دارای تنوع بیشتری میباشد.

به دلیل وجود تعدد کارخانجات یخچالسازی در ایران تنوع کالاهای تولیدی نسبت به سایر کشورهای جهان بیشتر است.

وی در ادامه با اشاره به فعالیت های صادراتی شرکت تصریح کرد: ما به کشور های مختلف و حتی کشورهای صنعتی و موفق نیز صادرات داشته ایم. اما به دلیل بالا بودن نیاز داخلی عمده محصولات خود را به داخل عرضه کرده ایم. در حال حاضر برای گسکت سه کارخانه در سطح ایران داریم که یکی در تهران شهرک صنعتی صفادشت است و در مشهد شهرک صنعتی توس، و تبریز شهرک شهید سلیمی نیز مشغول تولید و عرضه محصول هستیم و کل ایران را پوشش می دهیم. کیفیت نوار گسکت کاملاً مطابق با استانداردهای دنیا است و از جنس های موجود در بازار با کیفی تر است. حتی جنس هایی که به عنوان کره ای و چینی، تولید و به بازار عرضه می شود از کیفیت پایین تری نسبت به محصولات ما برخوردار است، چون مواد اولیه مورد استفاده ما از کیفیت بالایی برخوردار است و برای حفظ سرما وبرودت بهترین عملکرد را دارد.