نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

تولید انواع لوازم خانگی و توسعه برنامه صادراتی در شرکت تایماز صنعت جم

امین کیقبادی

مدیرعامل شرکت تایماز صنعت جم: تولید انواع لوازم خانگی و توسعه برنامه صادراتی در شرکت تایماز صنعت جم

ضرورت تامین نقدینگی وسرمایه در گردش برای رونق و توسعه بازارهای داخلی و صادراتی

شرکت دانش بنیان تایماز صنعت جم در زمینه تولید قطعات الکترونیکی صنایع لوازم خانگی و صنایع خودرو فعالیت دارد و با استفاده از آخرین تکنولوژی های موجود صنعت الکترونیک و با تکیه بر توان نیروهای متخصص و کارآمد خود انواع سیستم های الکترونیکی لوازم خانگی و خودرو را با بالاترین کیفیت و مطابق با استانداردهای روز جهانی تولید و عرضه می نماید.

امین کیقبادی مدیرعامل شرکت تایماز صنعت جم در گفت وگو با اقتصاد و نمایشگاه، در جریان برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی اظهار داشت: این شرکت از سال 89 با نام دیگری در صنایع هوایی و خودرو فعالیت داشت و از 4 سال پیش به طور مستقیم وارد عرصه تولید لوازم خانگی شده است و انواع بردهای یخچال، پکیج شوفاژ دیواری، انواع تستر، اون مایکروویو، لوازم خانگی پرتابل نظیر جاروبرقی و چای ساز را تولید می نماید. در صنعت خوودرو نیز  ACU، ایموبلایزر (Immobilizer)، FCM، BCM و کلاستور تراکتور و قطعات کلاستر پشت آمپر شرکت ایران خودرو را تولید می کند.

وی با اشاره به دستاوردهای این شرکت تصریح کرد: شرکت تایماز صنعت جم موفق به اخذ عنوان شرکت دانش بنیان از طرف معاونت علمی نهاد ریاست جمهوری در زمینه برق و الکترونیک، فوتونیک، مخابرات و سیستمهای خودکار شده است و برای اولین بار در ایران اقدام به ساخت دستگاه تست دسته سیم کرده که قادر است در  سه میلیونم ثانیه، یکصد ند دسته سیم را تست و برروی صفحه گرافیکی نمایش دهد.

مدیرعامل شرکت تایماز صنعت جم در ادامه عنوان کرد: بزرگترین سرمایه ما نیروی انسانی ما است و باور داریم که نیروی انسانی یک شرکت باعث تعالی و یا پسرفت آن شرکت می شود.

در مجموعه ما بالغ بر شصت نیروی متخصص و کارآمد مشغول به فعالیت هستند و با تکمیل طرح های توسعه ای، تعداد نیروهای فعال ما به یکصد نفر نیز می رسد.

وی افزود: بر اساس طرح های توسعه ای شرکت، ظرفیت خطوط تولید سه برابر  می شود و علاوه بر قطعات خودرو، روزانه سه هزار برد یخچالی و 500 برد پکیج شوفاژ را تولید می کنیم.

مدیرعامل شرکت تایماز صنعت جم در ادامه عنوان کرد: با شرکت هایی از کشور ترکیه در حال همکاری و فعالیت در زمینه تولید قطعات یخچال و پکیج شوفاژ دیواری هستیم.

وی افزود: به دنبال توسعه بازارهای صادراتی خود هستیم و در حال حاضر در بازار کشور ترکیه حضور جدی و فعالی داریم و می خواهیم در آینده ای نزدیک با افزایش ظرفیت تولید، در بازار کشور روسیه نیز حضور داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت تایماز صنعت جم با اعلام این مطلب گفت:  تاکنون هیچ مبلغ و وامی از دولت دریافت نکرده ایم و همه سرمایه گذاری ها را خودمان انجام داده ایم. نوسانات بازار ارز ضررهای هنگفتی به تولیدکنندگان وارد کرده است. برای رونق در تولید و ایجاد بسترهای مناسب جهت حضور تولیدکنندگان داخلی در بازارهای جهانی، باید تامین نقدینگی وسرمایه در گردش در دستور کار سیاست گذاران اقتصادی کشور قرار گیرد.

وی در پایان اظهار داشت: ما برای اولین بار در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی شرکت کرده ایم. ما استاندارد بین المللی تولید، طراحی تولید و کنترل کیفی محصولات مان را در سیستم پیاده کرده ایم و محصولات مان را با بالاترین کیفیت و ضمانت 36 ماهه به مشتریان خود ارائه می کنیم.

این شرکت از سال 89 با نام دیگری در صنایع هوایی و خودرو فعالیت داشت و از 4 سال پیش به طور مستقیم وارد عرصه تولید لوازم خانگی شده است و انواع بردهای یخچال، پکیج شوفاژ دیواری، انواع تستر، اون مایکروویو، لوازم خانگی پرتابل نظیر جاروبرقی و چای ساز را تولید می نماید. در صنعت خوودرو نیز  ACU، ایموبلایزر (Immobilizer)، FCM، BCM و کلاستور تراکتور و قطعات کلاستر پشت آمپر شرکت ایران خودرو را تولید می کند.

با شرکت هایی از کشور ترکیه در حال همکاری و فعالیت در زمینه تولید قطعات یخچال و پکیج شوفاژ دیواری هستیم. به دنبال توسعه بازارهای صادراتی خود هستیم و در حال حاضر در بازار کشور ترکیه حضور جدی و فعالی داریم و می خواهیم در آینده ای نزدیک با افزایش ظرفیت تولید، در بازار کشور روسیه نیز حضور داشته باشیم.

ما استاندارد بین المللی تولید، طراحی تولید و کنترل کیفی محصولات مان را در سیستم پیاده کرده ایم و محصولات مان را با بالاترین کیفیت و ضمانت 36 ماهه به مشتریان خود ارائه می کنیم.

بر اساس طرح های توسعه ای شرکت، ظرفیت خطوط تولید سه برابر  می شود و علاوه بر قطعات خودرو، روزانه سه هزار برد یخچالی و 500 برد پکیج شوفاژ را تولید می کنیم.