نمایشگاه ها

شرکت توس چینی بزرگترین تولید کننده ظروف چینی در ایران و خاورمیانه

مهدی کاملان

مدیر عامل شرکت توس چینی: شرکت توس چینی بزرگترین تولید کننده ظروف چینی در ایران و خاورمیانه

شرکت توس چینی؛ بی رقیب در تولید محصولات با استقامت بالا و وزن پایین

شرکت توس چینی از سال 1368 در زمینه تولید ظروف پذیرایی چینی فعالیت خود را آغاز کرده است. مجتمع توس چینی در همان سال های اوليه فعاليت خود با تكيه بر تكنولوژی بالای توليد و دانش متخصصين متعهد و مجرب داخلی و خارجی پا به عرصه بازارهای جهانی نهاد و در طي چند سال، موفق به كسب سهم عمده ای از بازارهای داخلی و خارجی شد ودر حال حاضر از لحاظ توناژ تولید و تنوع، بزرگترین تولید کننده ظروف چینی در ایران و خاورمیانه شناخته می شود.

مهدی کاملان رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت توس چینی با بیان این مطلب به خبرنگار اقتصاد و نمایشگاه گفت: توس چينی علاوه بر استفاده از توان و تخصص نيروهای متعهد خود، با تكيه بر تكنولوژی روز دنيا و بهره گيری از علم و تجربه كارشناسان بزرگ جهان در عرصه توليد چينی توانسته است نظر مصرف كنندگان و كارشناسان ايران و جهان را به خود جلب كند. بزرگترین مزیت این شرکت تنوع و کیفیت محصولات است. از جمله تولیدات این شرکت می توان به چینی هارد، چینی استخوانی، چینی های هتلی و رستورانی به صورت تخصصی اشاره کرد.

شرکت ما سال ها در زمینه تحقیق و توسعه فعالیت کرده است و محصولات تولیدی ما نسبت به دیگر شرکت ها در سطح دنیا بی نظیر هستند و همه این دستاوردها، حاصل فعالیت دانش بنیان، و بخش تحقیق و توسعه شرکت است. مزیت ما در بازار، تولید محصولات با استقامت بسیار بالا و وزن بسیار پایین است و در حوزه این مدل ظروف که در شرکت ما توسعه یافته رقیبی در بازار نداریم.

وی با بیان اینکه صنایع چینی جزو صنایع اشتغال زا محسوب می شود؛ گفت: در حال حاضر بالغ بر 1100 نیرو به صورت مستقیم و 1000 نیرو به طور غیرمستقیم با مجموعه ما همکاری می کنند.

مهدی کاملان اظهار داشت: با توجه به کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات تولیدی شرکت توس چینی، از جایگاه مناسبی در بازار داخلی برخوردار است.  این شرکت حضور فعال و گسترده ای در بازار خاورمیانه دارد و به کشورهای روسیه و حوزه CIS نیز صادرات دارد. در گذشته صادرات گسترده تری داشتیم اما در حال حاضر به خاطر یک سری محدودیت ها به خصوص در زمینه انتقال مالی و مشکلات حمل و نقل، صادرات ما محدود به کشورهای همسایه و منطقه شده است. البته محصولات ما به کشورهای آمریکای جنوبی و آفریقا نیز صادر می شود.

وی با بیان اینکه به دنبال توسعه برند خود در بازارهای جهانی هستیم؛ خاطرنشان ساخت: بر این اساس هر ساله در نمایشگاه های اروپا و آمریکای شمالی حضور داریم.

مهدی کاملان در پایان با تاکید بر اهمیت برگزاری نمایشگاه ها عنوان کرد: طبیعتا برای توسعه محصولات خود نیاز به شنیدن نظرات مشتریان داریم و یکی از کارکردهای مهم نمایشگاه شنیدن نظرات آنها در جهت بهبود مستمر محصولات است تا هر سال محصولات با کیفیت تر و مطابق با سلیقه مشتری تولید نماییم. امسال شاهد حضور پررنگ تر تجار و بازدید کنندگان خارجی در نمایشگاه بودیم که این موضوع برای ما یک مزیت است.

این شرکت حضور فعال و گسترده ای در بازار خاورمیانه دارد و به کشورهای روسیه و حوزه CIS نیز صادرات دارد. در گذشته صادرات گسترده تری داشتیم اما در حال حاضر به خاطر یک سری محدودیت ها به خصوص در زمینه انتقال مالی و مشکلات حمل و نقل، صادرات ما محدود به کشورهای همسایه و منطقه شده است. البته محصولات ما به کشورهای آمریکای جنوبی و آفریقا نیز صادر می شود

توس چينی علاوه بر استفاده از توان و تخصص نيروهای متعهد خود، با تكيه بر تكنولوژی روز دنيا و بهره گيری از علم و تجربه كارشناسان بزرگ جهان در عرصه توليد چينی توانسته است نظر مصرف كنندگان و كارشناسان ايران و جهان را به خود جلب كند. بزرگترین مزیت این شرکت تنوع و کیفیت محصولات است. از جمله تولیدات این شرکت می توان به چینی هارد، چینی استخوانی، چینی های هتلی و رستورانی به صورت تخصصی اشاره کرد