نمایشگاه ها

فواد ارا

فواد بازافکن پور ،مدیرعامل شرکت تولیدی بازرگانی فواد آرا:
تولید محصولات با کیفیت مطابق با جدیدترین فرمولاسیون ها و استانداردهای جهانی

شرکت تولیدی بازرگانی فواد آرا با بیش از دو دهه سابقه، محصولات خود را در زمینه محافظت و زیبایی مو با بهترین کیفیت برای توزیع‌کنندگان و مصرف کنندگان فراهم کرده است. این شرکت واردکننده و توزیع‌کننده محصولات آرایشی و بهداشتی با برندهای سلیک کالـر ، دیفرنت کالـر ، لیدی نیو فایو ، لیدی کالـر ، استــریکس و ایتــوک می باشد.
با توجه به حضور موفق این شرکت در نمایشگاه ایران بیوتی و کلین 1401 با فواد بازافکن پور مدیرعامل گروه تولیدی بازرگانی فواد آرا گفت‌وگویی داشته‌ایم که می‌خوانید:
فواد بازافکن پور با برشمردن زمینه فعالیت گروه تولیدی فواد آرا اظهار داشت: شرکت فواد آرا محصولاتی متنوعی نظیر رنگ مو، کرم اکسیدان، انواع ماسک‌های مو، انواع سرم های مو و دو فاز مو، پودر دکلره، دکو کرم، اسپرهای حالت‌دهنده‌ی و ژل مو، اسپری‌های خوشبوکننده بدن و مام رول را تولید می کند.
وی افزود: در آینده‌ای نزدیک نیز کرم‌های تخصصی صورت و ادکلن‌های متنوع به سبد محصولات شرکت فواد آرا اضافه خواهد شد.
او با بیان اینکه گروه تولیدی فواد آرا با بسیاری از برندهای این صنعت همکاری نزدیکی دارد؛ خاطرنشان ساخت: ما علاوه‌ بر فعالیت‌های خود با تعداد زیادی از برندهای بازار به‌صورت ظرفیت خالی همکاری می‌کنیم که شامل ساخت محصول و فروش مواد بالک است.
مدیرعامل گروه تولیدی بازرگانی فواد آرا با بیان اینکه صفرتا صد محصولات این شرکت در خود مجموعه تولید می‌شود عنوان کرد: ما جزو معدود کارخانه‌های ایرانی هستیم که صفرتا صد تولید رنگ مو را در خود مجموعه انجام می‌دهیم.
وی با اشاره به نحوه تامین مواد اولیه شرکت فواد آرا گفت: مواد مورد استفاده در محصولات شرکت ما وارداتی هستند؛ این مواد از کشورهای آلمان، ایتالیا، فرانسه، آمریکا، مالزی و هند وارد می‌شود.
مدیرعامل شرکت فواد آرا از رونمایی محصول جدید این شرکت در نمایشگاه ایران بیوتی و کلین خبر داد و اعلام کرد: در نمایشگاه امسال از محصول رنگ موی گیاهی جدیدی رونمایی می‌کنیم که حاوی عصاره‌های آرگان، آلو ورا، جوجوبا، پیش‌ویتامین ب، روغن کنجد، روغن بادام و  یکسری نرم‌کننده است.
او اضافه کرد: این نرم‌کننده ها از لطافت و نرمی بالایی برخوردار هستند و از آسیب رساندن به مو جلوگیری می‌کنند. این محصول جدید با استقبال و بازخورد خوبی از سوی مشتریان و سالن‌های زیبایی مواجه شده است.
فواد بازافکن پور با تاکید بر رعایت اصل مشتری مداری در گروه تولیدی فواد آرا تصریح کرد: ما در این زمینه با ارائه محصول با کیفیت و درجه‌یک و همچنین درنظرگرفتن سلائق مشتریان، موفق عمل ‌کرده ایم. محصولات تولیدی ما یکی از طولانی‌ترین ماندگاری ها را در محصول رنگ موی داخلی دارد و علیرغم قیمت بسیار پایینتر نسبت به محصولات مشابه خارجی، با برترین محصولات برندهای مطرح دنیا رقابت می کند.
مدیرعامل شرکت فواد آرا با اشاره به طرح‌های توسعه‌ای این شرکت اظهار داشت: کارخانه جدید ما در سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد و تمام ماشین‌آلات و تجهیزات این کارخانه، مطابق با بهروزترین تکنولوژی ها و استانداردهای جهانی است.
وی در ادامه به بیان دیدگاه‌های خود نسبت به وضعیت صنعت آرایشی و بهداشتی ایران پرداخت و عنوان کرد: امروزه مصرف کنندگان آگاهانه تر خرید می‌کنند؛ زیرا با توجه به تورمی که ایجادشده است مصرف کنندگان در خرید محصولات سخت‌گیر و موشکافانه تر عمل می کنند؛ در نتیجه ما تولیدکنندگان نیز برای کسب رضایت آنها، کیفیت و تنوع محصولات خود را افزایش داده ایم.
فواد بازافکن پور در پایان با اشاره به ظرفیت‌های صادراتی شرکت فواد آرا تصریح کرد: در چند سال اخیر به کشورهای عراق و تاجیکستان صادرات داشته‌ایم که پیش از این بازار آنها در اختیار کشور های ترکیه و امارات بود. با توجه به بالا بودن کیفیت و قیمت پایین‌تر محصولات، موفق ‌شده ایم سهم قابل‌توجه ای را در بازار این دو کشور کسب نماییم.