نمایشگاه ها

Search
Close this search box.
نیما صادقی

محصولات تولیدی گروه کسراوند با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت عرضه می شود

نیما صادقی رئیس هیئت مدیره “گروه صنعتی کسراوند”
محصولات تولیدی گروه کسراوند با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت عرضه می شود

گروه صنعتی کسراوند با سه شرکت زیرمجموعه داخلی و خارجی، با دارا بودن 15 سال سابقه در زمینه طراحی وساخت پکیچ های فرایندی و تجهیزات ثابت در پروژه های نفت، گاز ، پتروشیمی ، نیروگاهی و صنایع فولاد کشور فعالیت می کند، این شرکت بصورت تخصصی در بخش طراحی و ساخت تجهیزات فیلتراسیون نیز فعالیت می کند. از دیگر فعالیت های این گروه می توان به فعالیت یکی از شرکت های زیرمجموعه آن در امارات برای تسهیل در خرید متریال پروژه های های جاری اشاره کرد.
به مناسبت برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با نیما صادقی رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی کسراوند گفت و گویی انجام داده ایم که در ادامه می خوانید:

خودتان را معرفی کنید و سوابق اجرایی خود را در صنعت انرژی شرح دهید؟
اینجانب نیما صادقی رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی کسراوند متولد 1359 ، کارشناس ارشد مهندسی مکانبک پس از فارغ التحصیلی به مدت 4 سال مستمر در حوزه نفت و گاز به عنوان کارشناس فنی در شرکت های مشابه مشغول به فعالیت بودم و سپس جهت ارتقاء بحث دانش فنی و بومی سازی پکیج ها و تجهیزات فرایندی به همراه همکلاسی های دوره دانشگاه اقدام به تاسیس گروه صنعتی کسرواند در سال 1386 کردیم و از آن زمان تا کنون به صورت تخصصی در حوزه های ذکر شده مشغول فعالیت هستیم .
گروه صنعتی کسراوند در جه زمینه ای فعالیت دارد؟
گروه صنعتی کسرواند دارای سه شرکت زیرمجموعه داخلی و خارجی بوده که قریب به15 سال سابقه همکاری مستمر و درخشان در زمینه طراحی وساخت پکیچ های فرایندی و تجهیزات ثابت در پروژه های نفت، گاز ، پتروشیمی ، نیروگاهی و صنایع فولاد کشور دارا است.
شرکت مهندسی و ساحت کسراوند به عنوان اولین شرکت گروه در بخش پکیج های فرایندی من الجمله Filtration Package Dryer Package , ، Water Treatment Package ، Refrigeration Package ، Flare Package ،…. فعالیت می کند.
از دیگر شرکتهای این گروه شرکت SAMIA بوده است که بصورت تخصصی در بخش طراحی و ساخت تجهیزات فیلتراسیون فعالیت می کند و تا کنون طرف قرارداد کارفرمایان بسیاری بوده است .
همچنین شرکت دیگر این گروه TECHNONACE می باشد که در کشور امارات مستقر است و در جهت تسهیل در خرید متریال پروژه های های جاری این شرکت فعالیت دارد.
محصولات گروه صنعتی کسراوند چه ویژگی های منحصر به فردی دارند؟
گروه صنعتی کسراوند در سال های فعالیت خود سعی کرده است با جذب نیروهای مجرب در بخش مهندسی و ساخت و انعقاد تفاهم نامه با شرکت های خارجی صاحب نام ضمن ارتقا دانش فنی در جهت ساخت تجهیزات فرایندی با تکنولوژی روز مورد نیاز صنایع، محصولات تولیدی خود را با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت و همچنین خدمات پس از فروش توسط تیم مجرب به صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی ، پالایشگاهی ارائه
کند .
در نمایشگاه امسال چه برنامه هایی برای گسترش فعالیت های خود مدنظر دارید؟
شرح تغییرات و توانمندیهای جدید این گروه در بخش مهندسی و تولیدات به کارفرمایان مرتبط ، جستجو و بررسی بیشتر تجهیزات مصرفی مورد نیاز صنایع از طریق گفتگو با کارفرمایان از جمله برنامه های ما است تا بتوانیم در جهت توسعه حوزه فعالیت و تولید محصولات انحصاری گامی برای غنی سازی کشور نسبت به تولیدکنندگان خارجی برداریم .