نمایشگاه ها

آغاز ثبت نام بيست و سومين نمايشگاه بين المللي ايران هلث

بيست و سومين نمايشگاه بين المللي تجهيزات پزشکي، دندانپزشکي ، دارویی و آزمايشگاهي کليد خورد

بيست و سومين نمايشگاه بين المللي تجهيزات پزشکي، دندانپزشکي ، دارویی و آزمايشگاهي (ايران هلث) 3 تا 6 خرداد 1401 در محل دائمي نمايشگاه بين اللملي تهران برگزار می شود.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها به نقل از نمایشگاه ایران هلث، ثبت نام از روز شنبه هفتم اسفندماه 1400 آغاز و تا جمعه بيست و هفتم اسفندماه ادامه خواهد داشت.

بنا بر اين گزارش مشارکت کنندگاني که در سال جاري و يا سال 1399 ثبت نام اوليه نموده اند نياز به ثبت نام مجدد نخواهند داشت.

بيست و سومين نمايشگاه بين المللي تجهيزات پزشکي، دندانپزشکي ، دارو ئي و آزمايشگاهي در حوزه‌هاي تجهيزات پزشکي، بيمارستاني، آزمايشگاهي، دارويي محلي براي عرضه آخرين توليدات و دستاوردهاي شرکت‌هاي ايراني و خارجي خواهد بود. همچنين نشست‌هاي B2B متنوع و بازديد هيات‌هاي تجاري بين المللي در گروه‌هاي مختلف برنامه‌ريزي شده است.

متقاضيان جديد براي ثبت نام جهت حضور در اين رويداد بزرگ مي‌توانند به سايت http://iranhealthexhibition.ir/ مراجعه نموده و يا براي اطلاعات بيشتر با ستاد نمايشگاه به شماره 2274879-22724197 تماس حاصل نمايند. شماره 09026302109 نيز براي ارتباط و ارسال اطلاعات از طريق شبکه‌هاي اجتماعي به صورت شبانه روزي و برخط در دسترس مي‌باشد.