نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

اولین دوره نمایشگاه بین‌المللی ساخت و ساز | اخبار نمایشگاه

فرصت برپایی نمایشگاه را برای برندسازی مغتنم بشمارید

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران در پیامی به فعالان تولید و تجارت لوستر و چراغ‌های تزئینی، که بیست و هفتمین نمایشگاه این صنعت را از 12 تا 16 دی ماه جاری در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار کرده‌اند؛ توصیه کرد که فرصت برگزاری این رویداد نمایشگاهی را برای برندسازی و ارتباط با شرکت‌های دانش بنیان مغتنم بشمارند.

در پیام دکتر بهمن حسین‌زاده خطاب به فعالان این نمایشگاه آمده است: صنعت لوسترسازی و روشنایی ایران با سابقه‌ای بیش از نیم قرن فعالیت، آمیخته‌ای از هنر و صنعت را به جهان عرضه می‌کند که در آسیاو خاورمیانه از لحاظ تولید و صادرات مهم می‌باشد. گسترش تقاضای کشورهای مختلف به لوسترهای ساخت ایران طی 15 سال گذشته فرصت خوبی در این صنعت به وجود آورده است که به موجب آن کارگران ماهر در رشته‌های مختلف ساخت، تزیین و نصب لوستر به فعالیت مشغول هستند و این امر نشان دهنده اهمیت صنعت فوق در اشتغال‌زایی وارتقای تولید و صادرات محصولات غیرنفتی می‌باشد.

نقش نمایشگاه‌ها برای ایجاد فرصت‌های بازاریابی، فروش، برندسازی و شبکه‌سازی بسیار حائز اهمیت است و «بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی لوستر و چراغ های تزیینی» به عنوان پلتفرم بزرگی برای ایجاد تعامل و همکاری میان تولیدکنندگان و صاحبان صنایع با شرکت‌های دانش بنیان، متخصصان و مشتریان در فضایی حرفه‌ای منجر به خلق ارزش در اکوسیستم کارآفرینی کشور خواهد شد.

سیاست شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران در سال جاری، حمایت هر چه گسترده‌تر از کلیه فعالان تولیدی، خدماتی و تجاری درکشور است که در نهایت به رونق اقتصادی کشور کمک خواهد کرد. مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌ها افزوده است: با توجه به منویات مقام معظم رهبری برگزاری نمایشگاه‌های تقاضا محور و ارائه نیازهای فناوری دستگاه‌های بزرگ صنعتی و اجرایی کشور به جامعه بزرگ دانشگاهی و دانش بنیان داخلی در دستور کار این شرکت قرار گرفته است. سیاست دیگر شرکت کمک به حضور فعال و گسترده کسب و کارهای نوپا و همچنین شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی است که این نمایشگاه با برنامه‌های متنوع خود این سیاست‌ها را به خوبی پیگیری می‌کند.

معتقدم راه برون رفت کشور از شرایط فعلی، تکیه به توان داخل و علی‌الخصوص به ظرفیت عظیم نیروی انسانی داخلی در دانشگاه‌ها، شرکت‌های دانش بنیان و کارگران ماهر در صنایع گوناگون است و گذر از اقتصاد سنتی و منبع محور، به اقتصادی که ستون‌های آن را فناوری و نوآوری تشکیل می‌دهد، می‌بایست سرلوحه اقدامات در بخش‌های دولتی و خصوصی قرار گیرد.

در پایان ضمن ابراز خرسندی از تداوم برپایی این نمایشگاه امیدوارم همکاری همه مجموعه‌های تولیدی، خدماتی و بازرگانی کشور منجر به رشد روزافزون اقتصادی مبتنی بر خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی در کشور شده و شاهد رشد و بالندگی ایران اسلامی عزیز باشیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top