نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

نمایشگاه صنعت سیمان اصفهان | چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت سیمان، بازار، صادرات، تجهیزات و ماشین آلات 1401

تاریخ برگزاری نمایشگاه صنعت سیمان

صفحه تخصصی نمایشگاه صنعت سیمان اصفهان
در این صفحه می توانید اخبار مربوط به چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت سیمان، بازار، صادرات، تجهیزات و ماشین آلات 1401، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی صنعت سیمان اصفهان را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت رستاک پادویژن

گاه شمار نمایشگاه صنعت سیمان اصفهان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه های صنعت سیمان کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

نمایشگاه های مرتبط

برگزار کننده نمایشگاه صنعت سیمان اصفهان

شرکت رستاک پادویژن در سال۱۳۹۱ باهدف برگزاری همایش و نمایشگاه ها بین المللی و تخصصی، اعزام و پذیرش از هیئت های تجاری و بازاریابی تأسیس گردید. مدیریت شرکت با بیش از ۱۰ سال سابقه اجرای همایش و نمایشگاه و مدیریت اجرایی چهار ماهنامه تخصصی توسعه معادن، ماهنامه صنعت ریخته گری، ویژه نامه مهندسی متالورژی و ماهنامه بین المللی سیمان و افزودنی و کادری مجرب و حرفه ای اقدام به همکاری و مشارکت و برگزاری همایش و نمایشگاه های نموده است.

راه های تماس با شرکت برگزار کننده :

ثبت نام در نمایشگاه طلا و جواهر فارس

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه طلا و جواهر فارس لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه بین المللی صنعت سیمان، بازار، صادرات، تجهیزات و ماشین آلات

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه صنعت سیمان اصفهان

نمایشگاه تخصصی صنایع و ماشین‌¬آلات معدنی و راهسازی، سیمان، خدمات و صنایع وابسته یکی از رویدادهای شاخص این حوزه است که هر ساله در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار می شود.
در این رویداد شرکت های فعال در صنایع و ماشین‌¬آلات معدنی و راهسازی و سیمان اقدام به معرفی محصولات، خدمات و آخرین دستاوردهای خود می نمایند.

گروه های کالایی

معرفی کارخانجات سیمان و پروژه های در دست احداث – مهندسان مشاور: مشاور سازه- مشاوره صنعتی- خدمات مهندسی – مشاورین و خدمات مهندسی ) ساختمان های صنعتی- ساختمان های اداری)خدمات مدیریت و اطلاع رسانی و بازرسی – ماشین سازان – تاسیسات: آبرسانی و تهویه- هوای فشرده- فیلتراسیون – برق و کنترل -ابزار دقیق و اتوماسیون- لوازم آزمایشگاهی – تجهیزات، قطعات و مواد صنعتی – قطعات ریخته گری، مواد نسوز، روانسازها،
کیسه سیمان، قطعات یدکی و ابزار های صنعتی – معادن سیمان – خدمات و تجهیزات – ماشین آلات- محیط زیست – انرژی و بهره وری- خدمات و بازرگانی- صادرات و بازار- تعمیرات و نگهداری تجهیزات و ماشین آلات کارخانجات سیمان و صنایع وابسته و فرصت های سرمایه گذاری، انجمن ها، نشریات و مراکز علمی

اهداف

تکمیل زنجیره تولید برای دستیابی به محصولات و خدمات با ارزش افزوده بالاتر به منظور افزایش صادرات، توسعه سرمایه گذاری و رفع موانع در حوزه سیمان وصنایع وابسته، انتقال و ارتقاء دانش وفناوری و توسعه تکنولوژی ساخت،با رویکرد بومی سازی، افزایش تولید مواد اولیه مورد نیاز واحدهای تولید به صورت مستمروقابل اطمینان

محل برگزاری نمایشگاه صنعت سیمان اصفهان

شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان فعاليت خود را در سال 1372 آغاز نمود.شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان رسالت خويش را با برگزاري نمايشگاه با موضوع‌هاي متعدد و متنوع و با هدف اصلي ايجاد بستر اقتصادي مناسب، رقابت سالم، شناسايي واحدهاي برتر و ايجاد ارتباط بين اعضاي مجموعه‌هاي مختلف صنعتي، فرهنگي، هنري، خدماتي و . . .
اصفهان کمربندی شرق،روبروی منطقه روشن دشت محل دائمی شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان