نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته اصفهان(metalex) 1402

تاریخ برگزاری نمایشگاه متالورژی اصفهان

صفحه تخصصی نمایشگاه متالورژی اصفهان
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به پانزدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته اصفهان(metalex) 1402، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست مشارکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه متالورژی اصفهان را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت رستاک پاد ویژن

گاه شمار نمایشگاه متالورژی اصفهان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه متالورژی اصفهان در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

نمایشگاه متالورژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته اصفهان

اخبار نمایشگاه متالورژی اصفهان

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه متالورژی اصفهان

برگزارکننده: شرکت رستاک پاد ویژن

شرکت رستاک پادویژن در سال  ۱۳۹۱ باهدف برگزاری همایش و نمایشگاه ها بین المللی و تخصصی، اعزام و پذیرش از هیئت های تجاری و بازاریابی تأسیس گردید. مدیریت شرکت با بیش از ۱۰ سال سابقه اجرای همایش و نمایشگاه و مدیریت اجرایی چهار ماهنامه تخصصی توسعه معادن، ماهنامه صنعت ریخته گری، ویژه نامه مهندسی متالورژی و ماهنامه بین المللی سیمان و افزودنی و کادری مجرب و حرفه ای اقدام به همکاری و مشارکت و برگزاری همایش و نمایشگاه های نموده است.

راه های تماس با شرکت رستاک پاد ویژن :

ثبت نام در نمایشگاه متالورژی اصفهان

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره این نمایشگاه لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه متالورژی اصفهان

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه متالورژی اصفهان

نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته اصفهان یک رویداد بزرگ و معتبر در صنعت ایران است. با برگزاری این نمایشگاه در شهر اصفهان، قلب صنعتی و تجاری کشور، فرصتی برای نمایش و معرفی آخرین دستاوردها، تکنولوژی‌ها، محصولات و خدمات در حوزه‌های متالورژی، فولاد، ریخته‌گری و ماشین‌آلات به کسب‌وکارها و علاقه‌مندان فراهم می‌شود.

این نمایشگاه، یک فرصت مناسب برای ارتباط مستقیم با مشتریان، توزیع‌کنندگان و نمایندگان صنایع مختلف است. شرکت‌ها و تولیدکنندگان محصولات و خدمات در زمینه متالورژی، فولاد، ریخته‌گری و ماشین‌آلات می‌توانند در این رویداد به طور مستقیم با هدفمندی، بازاریابی و ارتباطات تجاری خود را ارتقا دهند.

این نمایشگاه با حضور شرکت‌ها و صنایع مختلف از سراسر کشور، به عنوان پلی ارتباطی بین صنایع، تامین‌کنندگان و مشتریان عمده عمل می‌کند. این رویداد به شرکت‌ها فرصتی را می‌دهد تا از تجربیات و دانش فنی متخصصان حاضر در نمایشگاه بهره‌برداری کنند و روابط تجاری و تکنولوژیکی خود را گسترش دهند.

نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته اصفهان به عنوان یک رویداد صنعتی برجسته، فرصتی عالی برای تبادل دانش فنی، ارتقای صنعت و توسعه همکاری‌های صنعتی و تجاری در این صنایع حیاتی را فراهم می‌کند. با حضور در این نمایشگاه، شرکت‌ها و تولیدکنندگان می‌توانند به بهبود رقابت‌پذیری خود، جذب مشتریان جدید و توسعه بازارهای جدید پیشرفت کنند.

برپایی نمایشگاه بین المللی فولاد و متالورژی در اصفهان که استانی صنعتی بوده و حدود ۶۵ درصد صنعت فولاد و ریخته‌گری کشور را شامل می‌شود، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در چند سال‌ گذشته نیز با سرمایه‌گذاری‌های مختلف در بخش‌های خصوصی، این ظرفیت افزایش یافته است؛ به نحوی که درحال‌حاضر این استان به عنوان قلب فولاد کشور نام گرفته و صنایع بالادست و پایین‌دست متعدد در حاشیه این استان صنعتی شکل گرفته است. 

گروه های کالایی در نمایشگاه بین المللی فولاد و متالوژی اصفهان

تولید فولاد، چدن و فلزات غیرآهنی، ماشین آلات و تجهیزات صنعتی وابستهف تصفیه خانه‌های صنعتی و خدمات صنعت متالورژی و شکل دهی فلزات و …

محل برگزاری: شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان

شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان فعاليت خود را در سال 1372 آغاز نمود.شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان رسالت خويش را با برگزاري نمايشگاه با موضوع‌هاي متعدد و متنوع و با هدف اصلي ايجاد بستر اقتصادي مناسب، رقابت سالم، شناسايي واحدهاي برتر و ايجاد ارتباط بين اعضاي مجموعه‌هاي مختلف صنعتي، فرهنگي، هنري، خدماتي و . . .

آدرس: اصفهان کمربندی شرق،روبروی منطقه روشن دشت محل دائمی شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان

هتل های نزدیک نمایشگاه بین المللی اصفهان

هتل ماهان اصفهان، هتل خواجو ،هتل زنده رود ، هتل سپاهان، هتل اسپادانا، هتل ملل، هتل ملک، هتل زهره، هتل صفوی، هتل آپارتمان هشت بهشت، هتل آپارتمان مهر و هتل پارسیان سوئیت

نگاهی به ادوار نمایشگاه متالورژی اصفهان

 نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته در فضایی بالغ بر 25هزار متر مربع با حضور 180 شرکت کننده داخلی و بدون مشارکت کننده بین المللی در سالن های 5، 6، 7، 8، 9، 10 و 11 نمایشگاه بین المللی تهران در تاریخ 13الی 16 مهرماه 99 برگزار شد. 

شرکت های شاخص

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید