نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان یخچال فریزر

امروزه بزرگ ترین کارخانه یخچال فریزر ، انواع یخچال فریزرهای متنوع را در اشکال بالا و پایین، دوقلو و ساید بای ساید به بازار عرضه می کنند. داشتن یک فریزر یا یخچال به دلایل زیادی می تواند در لیست لوازم آشپزخانه مفید و ضروری باشد، از نگهداری تکه های بزرگ گوشت تا سرد نگه داشتن مواد غذایی و نوشیدنی های اضافی تا زمان آماده شدن برای استفاده را در بر می گیرد. دستگاه نگهداری غذای سرد می تواند قدرت خرید شما را افزایش دهد که در تولید یخچال فریزر در نظر گرفته می شود. اما همیشه مشخص نیست که آیا یک فریزر بهترین انتخاب است یا یک یخچال با قابلیت های فریزر کوچکتر برای شرایط شما بهتر عمل می کند. تفاوت اصلی بین فریزر و یخچال در درجه حرارت است. دمای فریزر و یخچال بسیار متفاوت است. یخچال بین 4 تا 5 درجه سانتی گراد تنظیم می شود. طبق گفته سازمان غذا و دارو، دمای فریزر باید 19- باشد تا مواد غذایی در دمای ایمن نگهداری شوند. تنظیمات فریزر و یخچال به شما امکان می دهد دما و سایر کنترل های دستگاه را تنظیم کنید. در اینجا بهترین شرکت یخچال سازی ایران را می توانید انتخاب کنید تا مطابق لیست تولید کنندگان یخچال ، خریدی مناسب داشته باشید.

برترین تولید کنندگان یخچال فریزر

امرسان

برند امرسان، یکی از بهترین شرکت یخچال سازی ایران است که با تجهیزاتی مدرن و استفاده از مواد اولیه برجسته، محصولاتی در کیفیت ممتاز را تولید نموده و عرضه کرده است. این شرکت که در لیست تولید کنندگان یخچال در سطح عالی می باشد، با خط تولید یخچال فریزر خود، برندی نام آشنا در سطح کشور و منطقه می باشد. امرسان در حال حاضر، بزرگ ترین کارخانه یخچال فریزر است و قیمت محصولات خود را به شکلی رقابتی ارائه می نماید.

سیلوان

شرکت سیلوان، به عنوان یکی دیگر از بهترین شرکت یخچال سازی ایران شناخته می شود که با بهره مندی از دانش روز دنیا، تولید یخچال فریزر در طرح بالا و پایین و یا دوقلو را در ظرفیت های مناسب و عملکردی عالی، در دست داشته و در لیست تولید کنندگان یخچال برتر منطقه قرار دارد. ضمن آنکه با برخورداری از بزرگ ترین کارخانه یخچال فریزر ، ظرفیت بالایی از تولید را برای پاسخ گویی به بازار داخلی و خارجی، تامین نموده است.

گلدیران

شرکت گلدیران نیز با قدرت در صدر لیست تولید کنندگان یخچال قرار دارد و با تولید بهترین یخچال فریزرهای داخلی، توانسته است سهم بالایی از فروش داخلی و خارجی را از آن خود نماید. این برند معتبر، با بزرگ ترین کارخانه یخچال فریزر خود، ظرفیت بالایی از تولید یخچال فریزر را در دستور کار خود داشته و محصولاتی ممتاز را به بازار راهی کرده است که به خوبی قابل رقابت با دیگر تولید کنندگان داخلی و خارجی است. این از بهترین شرکت یخچال سازی ایران به شمار می آید.

شرکت آتش افروز مهتاب تبریز

شرکت آتش افروز مهتاب تبریز که با نام تجاری هانیزان مطرح می شود، از سال 1375 فعالیت خود را در راستای پاسخگویی به تقاضای بازار داخلی و منطقه شروع کرد و به یکی از کارخانه های مطرح یخچال فریزر تبدیل شد. این شرکت که در کنار انواع کولرهای آبی، آبگرمکن و بخاری گازی، یخچال و فریزرهای خانگی را تولید می کند،  به عنوان بهترین شرکت یخچال سازی شناخته می شود.

بنس

گروه بنس نیز، در راستای پاسخگویی به تقاضای بازار داخلی و منطقه، بزرگ ترین کارخانه یخچال فریزر را به پیشرفته ترین ماشین آلات تولید یخچال فریزر مجهز نمود تا به عنوان یکی از برندهای مطرح در بازار، به بهترین شرکت یخچال سازی ایران تبدیل شود و با ظرفیتی بالا، انواع یخچال فریزر را در نوع بالا و پایین و یا دوقلو به بازار عرضه دارد. می توانید قیمت مناسبی از یخچال فریزر را از این برند، دریافت کنید.

پندار آفرینان پاسارگاد

شرکت پندار آفرینان پاسارگاد ، با تولید یخچال فریزر در کیفیتی عالی، به یکی از بهترین شرکت یخچال سازی ایران تبدیل گردیده و نامی معتبر را در این بخش از صنعت لوازم خانگی کسب نموده است. این شرکت که دارای بزرگ ترین کارخانه یخچال فریزر در کشور و در سطح منطقه است، تنوع محصولات خود را با استفاده از مواد اولیه ممتاز ، ایجاد کرده است که اکنون در بالای لیست تولید کنندگان یخچال در ایران، قرار گرفته است.

صنام الکترونیک

شرکت صنام الکترونیک نیز از بهترین شرکت یخچال سازی ایران است که محصولاتی با کیفیت را طراحی و تولید نموده و به بازارهای داخلی و خارجی صادر نموده است. این برند معتبر ایرانی، با بهره مندی از ماشین آلاتی مجهز و بزرگ ترین کارخانه یخچال فریزر در کشور، توانسته است انواع یخچال فریزرهای زیبا و کارآمد را تولید نماید که پاسخ گوی مناسبی در بازار داخلی و خارجی به تقاضاها بوده است.

صنعتی تکران مبرد

شرکت تکران مبرد ، تولید یخچال فریزر را از سال 1356 شروع نموده است که در اندازه های متفاوت و با کارآیی های مختلفی در بزرگ ترین کارخانه یخچال فریزر خود، طراحی و تولید نموده است. این شرکت که در صدر لیست تولید کنندگان یخچال قرار دارد، با نام تجاری ایستکول فعالیت داشته و انواع یخچال فریزرهای کوچک را به بازار داخلی و خارجی ارسال نموده است که اکنون طرفداران زیادی دارد.

کلور ایرانیان شرق

شرکت کلور ایرانیان شرق، با ارتقاء تجهیزات و ماشین آلات تولید یخچال فریزر در بزرگ ترین کارخانه یخچال فریزر خود ، توانسته است گامی بزرگ در جهت معرفی محصولات با کیفیت خود در بازار داخلی و منطقه بردارد. این از بهترین شرکت یخچال سازی ایران است که به دلیل برخورداری از قطعاتی پیشرفته و با دوام، به برندی معتبر و مطمئن در منطقه تبدیل شده و در صدر لیست تولید کنندگان یخچال واقع شده است.

لوازم خانگی استیلون

شرکت استیلون نیز از دیگر شرکت های موفق در  تولید یخچال فریزر می باشد که بهترین ماشین آلات و تجهیزات را در اختیار گرفته است تا بتواند در بزرگ ترین کارخانه یخچال فریزر خود در سطح کشور، به محصولاتی بی نظیر و تنوعی بالا در انواع یخچال فریزر، دست یابد. این گروه صنعتی که فعالیت خود را از سال 1357 شروع کرده است، در ظرفیت های مختلفی، کالاهای خود را تولید کرده و به بازار داخلی عرضه می نماید. مهمترین هدف این شركت، ارائه محصولاتی با کیفیت و کسب رضایت مندی مشتریان است.