نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

نمایشگاه شیرینی و شکلات بوشهر | نمایشگاه شیرینی ،شکلات، قهوه و نسکافه بوشهر 1401

تاریخ برگزاری نمایشگاه شیرینی و شکلات بوشهر

صفحه تخصصی نمایشگاه شیرینی و شکلات بوشهر
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به نمایشگاه شیرینی ،شکلات، قهوه و نسکافه بوشهر 1401، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه  نمایشگاه شیرینی ،شکلات، قهوه و نسکافه بوشهر 1401 را مشاهده کنید.

برگزار کننده:

گاه شمار نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات بوشهر

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه های شکلات و شیرینی در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

لیست شرکت کنندگاه نمایشگاه شیرینی و شکلات

برای دریافت لیست مشارکت کنندگان این نمایشگاه به واتساپ این شماره پیام بدهید

اخبار نمایشگاه شیرینی و شکلات

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه شیرینی و شکلات بوشهر

برگزار کننده نمایشگاه شیرینی ،شکلات، قهوه و نسکافه بوشهر 1401 به زودی مشخص می شود و در اینجا اعلام می شود.

راه های تماس با برگزار کننده:

ثبت نام در نمایشگاه

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه شیرینی و شکلات لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه شیرینی و شکلات

درباره نمایشگاه شیرینی و شکلات بوشهر

نمایشگاه شیرینی ،شکلات، قهوه و نسکافه بوشهر از 4 تا 8 بهمن 1401 به میزبانی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان بوشهر برپا می شود. این نمایشگاه فرصت مناسبی برای بازاریابی، شناخت بازار، ایجاد ارتباطات جدید، مشاهده آخرین نوآوری ها و محصولات به شمار می رود.

پیشبینی می شود با گذر از اوج دوران کرونا این نمایشگاه با استقبال خوبی از سوی شرکت های صنعت شیرینی و شکلات و بازدیدکنندگان مواجه گردد.

نگاهی به صنعت شیرینی و شکلات

نخستین کارخانه شکلات سازی در ایران در سال 1324 تاسیس گردید. در این سال ها با افزایش میزان تقاضای داخلی بر تعداد واحدهای صنعتی افزوده شد و در حال حاضر بالغ بر 1100 واحد صنعتی با ظرفیت اسمی 7.1 میلیون تن و میزان تولید 3.1 میلیون تن در زمینه تولید انواع کیک و شیرینی و شکلات و کلوچه فعالیت می کنند. با پیشرفت های تکنولوژیک و مجهز شدن کارخانجات، فرصت های صادراتی مطلوبی نیز ایجاد شد در حال حاضر استان آذربایجان شرقی با ظرفیت تولید 50 درصد از شکلات و شیرینی ایران، قطب این صنعت در کشور محسوب می شود. استان های آذربایجان غربی، اصفهان و تهران جزء بهترین تولیدکنندگان شیرینی و شکلات در کشور هستند.

صادرات شکلات در دهه های اخیر با افزایش قابل توجهی همراه بوده است . صادرات انواع شیرینی و شکلات با ارزآوری سالانه 600 میلیون دلار برترین حوزه مواد غذایی در صادرات محسوب می شود.و

همزمان با شیوع کرونا و لغو نزدیک به 3 هزار نمایشگاه های شیرینی و شکلات در جهان، بالغ بر 100 میلیارد دلار خسارت به صنعت شیرینی و شکلات جهان در سال 2020 وارد گردید. این رقم تنها به خسارات ناشی از عدم فروش در بخش نمایشگاهی تعلق دارد. با لغو نمایشگاه ها در جهان، خسارتی حدود 124 میلیارد دلار به غرفه داران و نمایشگاه دارن وارد آمد.

با توجه به آنچه در تجارت جهانی صنعت شیرینی و شکلات به واسطه همه گیری کرونا رخ داد؛ ایران نیز از این شرایط ها مستثنی نبوده است. طبق آمارهای اعلام شده انجمن صنفی صنایع بیسکویت، شیرینی و شکلات ایران میزان صادرات انواع شیرینی و شکلات با کد تعرفه ای 1704 و 1806 در سال 1399، با کاهش 18 درصدی، حدود 475 میلیون دلار بوده است. ناگفته نماند که تشدید تحریم ها علیه ایران نیز بر مشکلات ناشی از کرونا دامن زد.

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید