نمایشگاه ها

بیست و دومین نمایشگاه تخصصی جامع کشاورزی (صنایع، مکانیزاسیون، آبیاری، زراعت) اصفهان 1402

تاریخ برگزاری نمایشگاه کشاورزی اصفهان

صفحه تخصصی نمایشگاه کشاورزی اصفهان
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به بیست و دومین نمایشگاه تخصصی جامع کشاورزی (صنایع، مکانیزاسیون، آبیاری، زراعت) اصفهان 1402، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست مشارکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه کشاورزی اصفهان را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت مدیریت رویداد و نمایشگاه رونق تجارت پگاه

گاه شمار نمایشگاه کشاورزی اصفهان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه کشاورزی اصفهان در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

نمایشگاه تخصصی جامع کشاورزی اصفهان

اخبار نمایشگاه کشاورزی اصفهان

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه کشاورزی اصفهان

برگزارکننده: شرکت مدیریت رویداد و نمایشگاه رونق تجارت پگاه

شرکت مدیریت رویداد و نمایشگاه رونق با بهره گیری از تجارب چندین ساله در عرصه صنعت نمایشگاهی، برگزاری رویدادها را منطبق بر استانداردهای جهانی و آخرین دستاوردهای این صنعت سرلوحه کار خود قرار داده اند.
زمینه فعالیت: برگزاری نمایشگاه های تخصصی و بین المللی، برگزاری همایش ها و نمایشگاه های خارجی، برگزاری همایش های ملی- تخصصی و بین المللی، طراحی، مشاوره و ساخت غرفه های نمایشگاهی و ارائه و انجام امور بازاریابی و تبلیغات

راه های تماس با مدیریت رویداد و نمایشگاه رونق تجارت پگاه :

ثبت نام در نمایشگاه کشاورزی اصفهان

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره این نمایشگاه لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه کشاورزی اصفهان

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه کشاورزی اصفهان

نمایشگاه تخصصی جامع کشاورزی اصفهان یک رویداد بزرگ و مهم در حوزه کشاورزی است که هر ساله در شهر اصفهان، ایران، برگزار می‌شود. این نمایشگاه به عنوان یک فرصت عالی برای ارتباط مستقیم کشاورزان، کارشناسان و تولیدکنندگان مرتبط با صنعت کشاورزی در سطح ملی و بین‌المللی شناخته شده است.

نمایشگاه کشاورزی اصفهان، به عنوان یک نمایشگاه تخصصی جامع، شامل نمایشگاه‌ها، نمایشگاه‌های فروش، سمینارها، کارگاه‌ها و فعالیت‌های مرتبط با حوزه کشاورزی می‌باشد. در این رویداد، شرکت‌ها و تولیدکنندگان مختلف از سراسر ایران و حتی دیگر کشورها، محصولات و خدمات خود را به نمایش می‌گذارند.

در نمایشگاه تخصصی جامع کشاورزی اصفهان، محصولات و تکنولوژی‌های مرتبط با زراعت، باغبانی، دامپروری، شیلات، صنایع غذایی و سایر زمینه‌های مرتبط با صنعت کشاورزی به نمایش گذاشته می‌شوند. این نمایشگاه فرصتی مناسب برای کشاورزان و صنعتگران است تا با آخرین دستاوردها، فناوری‌ها و روش‌های کشاورزی آشنا شوند و از تجربیات و دانش افراد متخصص در این حوزه بهره‌برداری کنند.

همچنین، در طول نمایشگاه تخصصی کشاورزی اصفهان، سمینارها و کارگاه‌های آموزشی برگزار می‌شود که به معرفی تکنیک‌ها و روش‌های نوین در کشاورزی، بهبود عملکرد کشاورزان و تولیدکنندگان کمک می‌کند. این فعالیت‌ها به گسترش دانش و ارتقاء صنعت کشاورزی در منطقه و کشور کمک می‌کند.

نمایشگاه تخصصی جامع کشاورزی اصفهان همچنین فرصتی عالی برای ایجاد شبکه‌های ارتباطی و تعاملات تجاری در حوزه کشاورزی فراهم می‌کند. شرکت‌کنندگان می‌توانند از این فرصت برای برقراری ارتباط با همکاران، تامین کنندگان، و خریداران پتانسیل استفاده کنند و در معرض فرصت‌های تجاری جدید قرار گیرند.

نمایشگاه تخصصی جامع کشاورزی اصفهان یک رویداد مهم در حوزه کشاورزی است که امکانات و فرصت‌های بسیاری را برای ارتقاء صنعت کشاورزی و توسعه کسب و کارهای مرتبط در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌دهد.

گروه های کالای در نمایشگاه:

ماشین آلات و ادوات کشاورزی و باغبانی، تجهیزات آزمایشگاهی، نهاده های کشاورزی، سیستمهای آبیاری، کشت­های گلخانه ای، سازه ها، تجهیزات و تاسیسات گلخانه ای، مکانیزاسیون کشاورزی و…

هتل های نزدیک نمایشگاه بین المللی اصفهان

هتل ماهان اصفهان، هتل خواجو ،هتل زنده رود ، هتل سپاهان، هتل اسپادانا، هتل ملل، هتل ملک، هتل زهره، هتل صفوی، هتل آپارتمان هشت بهشت، هتل آپارتمان مهر و هتل پارسیان سوئیت

نگاهی به ادوار نمایشگاه کشاورزی اصفهان

دوره بیست و یکم: بیست و یکمین نمایشگاه جامع بین‌المللی کشاورزی با حضور استان‌های تهران، اصفهان، خراسان رضوی، گلستان، مازندران، آذربایجان شرقی، استان مرکزی، خوزستان و فارس در فضایی بالغ بر 10 هزار متر مربع از روز 30 آذرماه لغایت سوم دی‌ماه 1401 در محل برگزاری نمایشگاه بین‌المللی اصفهان برگزار شد. همچنین در این نمایشگاه و در جهت افزایش کیفیت و ترویج آموزش‌های کاربردی برای کشاورزان، نشست‌های تخصصی و آموزشی با حضور اساتید دانشگاه و کارشناسان این حوزه به عنوان برنامه‌های جنبی برنامه‌ریزی گردید.

 نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته در فضایی بالغ بر 25هزار متر مربع با حضور 180 شرکت کننده داخلی و بدون مشارکت کننده بین المللی در سالن های 5، 6، 7، 8، 9، 10 و 11 نمایشگاه بین المللی تهران در تاریخ 13الی 16 مهرماه 99 برگزار شد. 

شرکت های شاخص

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید