نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

نمایشگاه آموزش اصفهان | هشتمین نمايشگاه تخصصی تکنولوژی آموزش اصفهان 1402

تاریخ برگزاری نمایشگاه آموزش اصفهان

صفحه تخصصی نمایشگاه آموزش اصفهان
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به هشتمین نمايشگاه تخصصی تکنولوژی آموزش اصفهان 1402، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست مشارکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه آموزش اصفهان را مشاهده کنید.

برگزار کننده: روشا رخداد نقش جهان

گاه شمار نمایشگاه آموزش اصفهان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه آموزش اصفهان در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

نمایشگاه آموزش اصفهان

اخبار نمایشگاه آموزش اصفهان

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه آموزش اصفهان

برگزار گننده: شرکت روشا رخداد نقش جهان
شرکت روشا‌ رخداد‌ نقش‌ جهان به عنوان مجری برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی، کنفرانس‌ها و همایش‌های داخلی و خارجی فعالیت خود را آغاز نموده است و همواره تلاش دارد با برگزاري هرچه تخصصی‌تر و حرفه ای تر رویدادهای ملی و بین‌المللی، به ايجاد ارتباط بين مجموعه‌هاي مختلف صنعتي و خدماتي و فراهم آوردن فرصت رقابت سالم بین آن ها کمک نماید.

راه های تماس با شرکت روشا رخداد نقش جهان :

ثبت نام در نمایشگاه آموزش اصفهان

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه آموزش اصفهان لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه آموزش اصفهان

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه آموزش اصفهان

تکنولوژی آموزش روشی سیستماتیک است؛ یعنی مؤلفه های فرایند آموزشی، با تدبیر خاصی ، در کنار هم قرار می گیرند. و براساس یک رابطه منطقی وعمل متقابل، برای رسیدن به یک هدف معین و به صورت یک واحد، عمل می کنند.

نمايشگاه تخصصی تکنولوژی آموزش یکی از رویدادهای منحصر به فرد در زمینه اموزش است که هر ساله با حضور طیف وسیعی از مشارکت کنندگان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار می شود.

نگاهی به ادوار نمایشگاه آموزش اصفهان

محل برگزاری: شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان
شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان فعاليت خود را در سال 1372 آغاز نمود.شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان رسالت خويش را با برگزاري نمايشگاه با موضوع‌هاي متعدد و متنوع و با هدف اصلي ايجاد بستر اقتصادي مناسب، رقابت سالم، شناسايي واحدهاي برتر و ايجاد ارتباط بين اعضاي مجموعه‌هاي مختلف صنعتي، فرهنگي، هنري، خدماتي و . . .
آدرس: اصفهان کمربندی شرق،روبروی منطقه روشن دشت محل دائمی شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان

 نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته در فضایی بالغ بر 25هزار متر مربع با حضور 180 شرکت کننده داخلی و بدون مشارکت کننده بین المللی در سالن های 5، 6، 7، 8، 9، 10 و 11 نمایشگاه بین المللی تهران در تاریخ 13الی 16 مهرماه 99 برگزار شد. 

شرکت های شاخص

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید