نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

سیزدهمین نمایشگاه تخصصی چاپ و بسته بندی اصفهان 1402

تاریخ برگزاری نمایشگاه چاپ و بسته بندی اصفهان

صفحه تخصصی نمایشگاه  چاپ و بسته بندی اصفهان
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به سیزدهمین نمایشگاه تخصصی چاپ و بسته بندی اصفهان 1402، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست مشارکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه چاپ و بسته بندی اصفهان را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت برساز رویداد پارس

گاه شمار نمایشگاه چاپ و بسته بندی اصفهان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه چاپ و بسته بندی اصفهان در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

نمایشگاه چاپ و بسته بندی اصفهان

اخبار نمایشگاه چاپ و بسته بندی اصفهان

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه چاپ و بسته بندی اصفهان

برگزارکننده: شرکت برساز رویداد پارس
این شرکت به عنوان یکی از برگزار کنندگان اصلی نمایشگاه هاي تخصصی در سطح کشور فعالیت می نماید و از جمله شرکتهاي پیشرو در زمینه بکار گیري روش ها و تکنیک هاي جدید در پروسه مدیریت و برگزاري نمایشگاه تخصصی در کشور می باشد. عمده فعالیت هاي مجموعه تاکنون بر برگزاري نمایشگاه هاي تخصصی در حوزه صنعت غذا، چاپ و بسته بندي، کشاورزی، دام و طیور و همچنین ساختمان، هتل داری و گردشگری متمرکز بوده است.

راه های تماس با شرکت برساز رویداد پارس :

ثبت نام در نمایشگاه چاپ و بسته بندی اصفهان

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره این نمایشگاه لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه چاپ و بسته بندی اصفهان

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه چاپ و بسته بندی اصفهان

نمایشگاه تخصصی چاپ و بسته‌بندی اصفهان، یکی از رویدادهای مهم در حوزه چاپ، بسته‌بندی، و صنایع وابسته به آنها در ایران است. این نمایشگاه هر ساله با هدف معرفی آخرین دستاوردها، تکنولوژی‌ها، ماشین‌آلات و تجهیزات مرتبط با صنایع چاپ و بسته‌بندی برگزار می‌شود. هدف اصلی این نمایشگاه، ایجاد فرصتی برای تولیدکنندگان، تجار و علاقه‌مندان به صنعت چاپ و بسته‌بندی به منظور تبادل اطلاعات، معرفی محصولات جدید، برقراری ارتباطات تجاری و ارتقاء سطح فناوری در این صنایع است. در این نمایشگاه، شرکت‌ها و برندهای معتبر مرتبط با صنایع چاپ، بسته‌بندی، مواد اولیه، تجهیزات و خدمات مرتبط با این صنایع حضور دارند. به منظور انتقال دانش و تجربیات جدید در حوزه چاپ و بسته‌بندی، کارگاه‌ها، سخنرانی‌ها و نشست‌های فنی نیز در حین برگزاری نمایشگاه برپا می‌شوند.
زمینه فعالیت های نمایشگاه:
چاپ و بسته بندی
چاپ افست، چاپ دیجیتال، چاپ پارچه، چاپ تامپو، انواع مرکب و چسب، انواع لیبل ها و لفاف ها، شرینگ، و خدمات وابسته، انواع بنر، ماشین آلات چاپ و ملزومات، ماشین های اداری و امور چاپ، هولوگرام، انواع فیلم ها، انواع ظروف پلاستیکی و بسته بندی، فویل های آلومینیومی، پلاستیک، ماشین آلات بسته بندی و…
تبلیغات و بازاریابی
صنعت تابلو سازی، هدایای تبلیغاتی، کانون های تبلیغاتی و بازاریابی، انواع تبلیغاتی محیطی و رسانه ای ،فن آوری اطلاعات آی تی ، خدمات و تجهیزات نمایشگاهی ، ماشین های صنعت تبلیغات، ماشین های لیزر، نرم افزار های مرتبط با صنعت تبلیغات ، خدمات و تجهیزات سینمایی و عکاسی ، مشاوران، مجریان و آژانس های ویژه تبلیغاتی و …
کاغذ و کارتن
کاغذ ، کارتن و مقوا، انواع قالب ها، تیغه های برش، تسمه های بسته بندی، ماشین آلات کارتن سازی، ملزومات کارتن سازی و…

محل برگزاری: شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان
شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان فعاليت خود را در سال 1372 آغاز نمود.شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان رسالت خويش را با برگزاري نمايشگاه با موضوع‌هاي متعدد و متنوع و با هدف اصلي ايجاد بستر اقتصادي مناسب، رقابت سالم، شناسايي واحدهاي برتر و ايجاد ارتباط بين اعضاي مجموعه‌هاي مختلف صنعتي، فرهنگي، هنري، خدماتي و . . .
آدرس: اصفهان کمربندی شرق،روبروی منطقه روشن دشت محل دائمی شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان

هتل های نزدیک نمایشگاه بین المللی اصفهان
هتل ماهان اصفهان، هتل خواجو ،هتل زنده رود ، هتل سپاهان، هتل اسپادانا، هتل ملل، هتل ملک، هتل زهره، هتل صفوی، هتل آپارتمان هشت بهشت، هتل آپارتمان مهر و هتل پارسیان سوئیت

نگاهی به ادوار نمایشگاه چاپ و بسته بندی اصفهان

 نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته در فضایی بالغ بر 25هزار متر مربع با حضور 180 شرکت کننده داخلی و بدون مشارکت کننده بین المللی در سالن های 5، 6، 7، 8، 9، 10 و 11 نمایشگاه بین المللی تهران در تاریخ 13الی 16 مهرماه 99 برگزار شد. 

شرکت های شاخص

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید