نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

نمایشگاه صنعت ساختمان فارس | بیست و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان فارس 1401

تاریخ برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان فارس

صفحه تخصصی نمایشگاه صنعت ساختمان فارس

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به نمایشگاه صنعت ساختمان فارس 1401 اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان فارس را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت مدیریت رویداد و نمایشگاه رونق

گاه شمار نمایشگاه  صنعت ساختمان فارس

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه های صنعت ساختمان در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

نمایشگاه صنعت ساختمان فارس

اخبار نمایشگاه صنعت ساختمان

آرشیو اخبار >

نمایشگاه های مرتبط

برگزار کننده نمایشگاه صنعت ساختمان فارس

شرکت مدیریت رویداد و نمایشگاه رونق در سال 1393 فعالیت خود را اغاز کرده است و یکی از شرکت های پیشرو و فعال در امر برگزاری رویدادهای نمایشگاهی است.

راه های تماس با برگزار کننده:

ثبت نام در نمایشگاه صنعت ساختمان فارس

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان فارس لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه صنعت ساختمان

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه صنعت ساختمان فارس

شهر شیراز به علت فرصت های فراوان سرمایه گذاری در حوزه صنعت ساختمان و حضور انبوه سازان بزرگ در این شهر، بستر مناسبی را به‌ منظور انجام فعالیت‌های تجاری در اختیار فعالان بخش‌های مختلف صنعت ساختمان قرار می‌دهد. این نمایشگاه با هدف معرفی کالاها و محصولات جدید، ایجاد فرصت تعامل با تولیدکنندگان و انبوه سازان، ایجاد فرصت عقد قرارداد های کاری، اخذ نمایندگی و… برگزار شده است. نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز یکی از معتبرترین برندهای حوزه ساختمان در ایران محسوب می شود و هرساله با با استقبال خوب مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان مواجه می گردد.
گروه های کالایی:
عمران، مصالح ساختمانی، سازه، سیمان و بتن
معماری و دکوراسیون داخلی و فضای باز، نما
درب و پنجره، کاشی و سرامیک، چینی و شیرآلات بهداشتی
انبوه‎ سازان و سرمایه‎ گذاری، خدمات فنی و مهندسی
برق و روشنایی، آسانسور، صنایع سرمایشی و گرمایشی
ماشین‎ آلات و تجهیزات راه‎ سازی، ساخت و ساز و صنایع وابسته

تاریخچه

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان از ۸ تیرماه تا 11 تیرماه 1401 به مدت چهار روز در سایت نمایشگاهی فارس برگزار شد. در این نمایشگاه بیش از ۹۰ شرکت فعال صنعت ساختمان از استان های فارس، تهران، شیراز، اصفهان، خراسان رضوی، گرگان، یزد، گلپایگان، خمین، آذربایجان شرقی، البرز و خوزستان حضور داشتند.
نمایشگاه صنعت ساختمان در مساحتی بیش از هشت هزار و ۲۰۰ متر دایر شد که از این جهت یک آمار قابل توجه در صنعت نمایشگاهی کشور است. این نمایشگاه به دنبال هم افزایی و برقراری ارتباط بین چرخه تولید، توزیع و مصرف بود. این رویداد در سالن های حافظ،نرگس، سرو، بهار و ملاصدرا برگزار شد.

محل برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان فارس

نمایشگاه بین‌المللی شیراز بزرگ‌ترین مرکز نمایشگاهی در منطقهٔ جنوب ایران می‌باشد که در سال ۱۳۷۴ در شمال غرب شیراز (شهرک گلستان) احداث شده‌است. مساحت کلی پلان نمایشگاه ۷۶٬۰۰۰۰ متر مربع می‌باشد و هم‌اکنون دارای فضایی به میزان ۱٫۷ کیلومتر مربع به‌صورت ۶ سالن سرپوشیده و سه سالن در حال ساخت ۶٬۰۰۰ متر مربعی، فضای باز نمایشی به میزان ۳٬۰۰۰ متر مربع، ۲٬۳۰۰ متر مربع انبار نمایشگاهی، ۸٬۰۰۰ متر مربع پارکینگ اختصاصی جهت غرفه‌داران و ۳۰٬۰۰۰ متر مربع پارکینگ عمومی می‌باشد. هدف نمایشگاه بین المللی شیراز تسهیل توسعه صنعت نمایشگاهی ایران و ترویج تبادل و رقابت نمایشگاهی در محدوده این صنعت است. نمایشگاه بین المللی شیراز با برگزاری عناوین های مختلف نمایشگاهی در فضای سرپوشیده وفضای باز به صورت غرفه های ساخت و ساز یا برپایی استند های تبلیغاتی در فضای مجموعه در طول سال علاوه بر برطرف ساختن نیاز های مختلف صنایع و مشارکت کنندگان بستری مناسب را جهت نمایش محصولات وخدمات گروه وسیعی از واحد های صنعتی و خدماتی کشور فراهم آورده است .

آدرس: شیراز – شهرک گلسـتان – بلوار علامه دهخدا – محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فـارس

شرکت های شاخص