نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

نمایشگاه قهوه شیراز (فارس) | هفتمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی قهوه و صنایع وابسته فارس 1402

تاریخ برگزاری نمایشگاه قهوه شیراز استان فارس

صفحه تخصصی نمایشگاه قهوه فارس
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به هفتمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی قهوه و صنایع وابسته فارس 1402، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی قهوه شیراز را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت پرگاس رویداد ماندگار

گاه شمار نمایشگاه بین المللی نوشیدنی ها

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه های نوشیدنی ها در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

لیست شرکت کنندگاه نمایشگاه قهوه فارس

برای دریافت لیست مشارکت کنندگان نمایشگاه قهوه و صنایع وابسته فارس به واتساپ این شماره پیام بدهید

اخبار نمایشگاه نوشیدنی ها

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه قهوه فارس

برگزار کننده ششمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی قهوه و صنایع وابسته فارس 1401 مشخص شده و در اینجا معرفی می گردد.

راه های تماس با برگزارکننده :

ثبت نام در نمایشگاه قهوه و صنایع وابسته فارس

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه قهوه فارس لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه نوشیدنی و قهوه

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه بین المللی و تخصصی قهوه و صنایع وابسته فارس

تجارت قهوه پس از نفت دومین تجارت بزرگ دنیا است و در تمام دنیا به آن به عنوان یک کالای استراتژیک نگاه می شود، این در حالی که در ایران قهوه به عنوان یک کالا و نوشیدنی لوکس محسوب می شود. قهوه از دوران صفویه وارد ایران شد اما بنا به دلایلی یک صنعت نوپا در کشورمان محسوب می شود. در سال های اخیر با توجه به محدودیت های واردات قهوه خارجی، فعالان قهوه ایران به سمت تولید این محصول در داخل رفتند. در نتیجه شاهد رشد روزافزون شرکت ها و کارخانه های رستری قهوه بوده ایم. در سال های اخیر برگزاری نمایشگاه های صنعت قهوه در جهت رشد و رونق این صنعت اهمیت دوچندانی پیدا کرد و شاهد برگزاری رویدادهای مرتبط  در شهرهای مختلف کشور بودیم.

این نمایشگاه یکی از مهمترین رویدادهای این حوزه است که هر ساله در محل نمایشگاه های بین المللی استان فارس با مشارکت بالای شرکت ها و فعالان  صنعت قهوه ایران برگزار می شود. برندهای حاضر در این رویداد جدیدترین محصولات و خدمات از جمله قهوه سازها و محصولات وابسته به قهوه، انواع قهوه و مشتقات آن، انواع بسته بندی، تجهیزات ماشین آلات مربوطه را ارائه می کنند.

با توجه مشارکت برترین برندهای صنعت قهوه در نمایشگاه بین المللی قهوه فارس این نمایشگاه یکی از بزرگترین نمایشگاه های قهوه ایران به شمار می رود.

معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی های صنعت قهوه ایران، افزایش سهم صادرات در بازارهای جهانی، ، آشنایی با آخرین دستاوردهای فنی و عملی روز دنیا از جمله مهم ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

گروه های کالایی نمایشگاه قهوه فارس

انواع ماشین آلات رست و فرآوری قهوه، انواع ماشین آلات کافی شاپ، انواع قهوه فوری و برندهای معتبر داخلی جهانی قهوه، انواع صنایع، دستگاه ها و تجهیزات تولید و عرضه قهوه و چای از جمله انواع دانه قهوه، دستگاه قهوه ساز اتوماتیک خانگی، ماشین آلات ودستگاه های قهوه ساز صنعتی تمام اتوماتیک، انواع دستگاه آسیاب قهوه، ماشین ها و دستگاه های بسته بندی پودر قهوه و…

تاریخچه نمایشگاه

نمایشگاه قهوه و صنایع مرتبط شیراز در دوره‌های گذشته جزو نمایشگاه های پرمخاطب برگزار شده در محل نمایشگاه‌های بین المللی فارس بوده است که  با استقبال مردم و فعالان این حوزه مواجه گردیده است. برگزاری انواع چالش ها،همایش و مسابقات در خلال برگزاری از جمله نکات جالب توجه این نمایشگاه است.

شرکت های شاخص

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید