نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

دومین نمایشگاه صنعت میوه ، تجهیزات ایران فروت شو شهر آفتاب سال 1402

تاریخ برگزاری نمایشگاه صنعت میوه

صفحه تخصصی نمایشگاه صنعت میوه
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به دومین نمایشگاه صنعت میوه ، تجهیزات ایران فروت شو شهر آفتاب، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست مشارکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه صنعت میوه​ شهر آفتاب را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت ویونا آریا ویژن

گاه شمار نمایشگاه صنعت میوه شهر آفتاب

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه صنعت میوه شهر آفتاب در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

نمایشگاه صنعت میوه ، تجهیزات ایران فروت شو IRAN FRUIT SHOW شهر آفتاب

اخبار نمایشگاه صنعت میوه شهر آفتاب

آرشیو اخبار >

نمایشگاه های مرتبط با نمایشگاه صنعت میوه شهر آفتاب

برگزار کننده نمایشگاه صنعت میوه شهر آفتاب

برگزارکننده: شرکت نمایشگاهی ویونا آریا ویژن

شرکت نمایشگاهی ویونا آریا ویژن یکی از شرکت های فعال در زمینه برگزاری رویدادهای نمایشگاهی و تجاری است.

راه های تماس با شرکت ویونا آریا ویژن :

ثبت نام در نمایشگاه صنعت میوه شهر آفتاب

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه صنعت میوه شهر آفتاب لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه صنعت میوه شهر آفتاب

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه صنعت میوه شهر آفتاب

درباره نمایشگاه:
بخش میوه و سبزیجات ایران گنجینه‌ای ارزشمند است که به علت بهره مندی از تنوع بسیار بالا، داشتن طعم عالی محصولات، دارا بودن رتبه جهانی در حجم تولید و با توجه به کمیت، کیفیت و قیمت رقابتی، از ظرفیت های قابل توجهی برای تامین تقاضای رو به رشد کشور، بازارهای ‌منطقه ای و جهانی برخوردار است. از همین رو با توجه به مطالعات بخش نمایشگاهی و بازدید از رویداد های تخصصی این حوزه در سایرکشورها، جای خالی یک برند بین المللی نمایشگاهی در صنعت میوه و سبزیجات احساس شد. بر این اساس شرکت نمایشگاهی ویونا آریا ویژن تصمیم گرفت، اولین نمایشگاه بین المللی صنعت میوه و سبزیجات کشور را با نام برند ایران فروت شو (IRAN FRUIT SOW) در اسفندماه 1401 در مرکز نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار نماید.
گروه های کالایی:
تنوع محصولات (میوه های تازه، سبزیجات تازه، صیفی جات ،گیاهان تازه، جوانه ها، محصولات ارگانیک، میوه ها و سبزیجات منجمد) و موضوعات (ماشین آلات پس از برداشت، فناوری نظارت بر محصول، سیستم های خنک کننده، ماشین آلات بسته بندی و مرتب سازی، سیستم های توزین، برچسب گذاری، ذخیره سازی، فناوری فروش هوشمند، سیستم های شست و شو، فناوری های دیجیتال، سیستم های حمل و نقل، پایانه های میوه، امکانات انبار، کنترل کیفیت، صدورگواهینامه‌ها، سازمان‌ها، اتحادیه، انجمن های مربوطه، موسسات تحقیقاتی و آموزشی، مطبوعات و رسانه ها تخصصی)

نگاهی به ادوار نمایشگاه صنعت میوه شهر آفتاب

اولین دوره:

اولین دوره نمایشگاه بین المللی میوه و سبزیجات ایران از تاریخ ۴ تا ۷ اسفند ماه 1401 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی شهر آفتاب برگزار شد. ۷۰ شرکت داخلی و ۲ شرکت به نمایندگی از ۲ کشور ترکیه و ایتالیا در این رویداد حاضر شرکت کردند.

 نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته در فضایی بالغ بر 25هزار متر مربع با حضور 180 شرکت کننده داخلی و بدون مشارکت کننده بین المللی در سالن های 5، 6، 7، 8، 9، 10 و 11 نمایشگاه بین المللی تهران در تاریخ 13الی 16 مهرماه 99 برگزار شد. 

شرکت های شاخص

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید