نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

دوازدهمین نمایشگاه لوستر و چراغهای تزئینی اصفهان 1402

تاریخ برگزاری نمایشگاه لوستر اصفهان

صفحه تخصصی نمایشگاه لوستر اصفهان
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به دوازدهمین نمایشگاه لوستر و چراغهای تزئینی اصفهان 1402، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست مشارکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه لوستر اصفهان را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت تعاونی چند منظوره نمایشگاه اصفهان

گاه شمار نمایشگاه لوستر اصفهان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه لوستر اصفهان در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

نمایشگاه لوستر اصفهان

اخبار نمایشگاه لوستر اصفهان

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه لوستر اصفهان

برگزارکننده: شرکت تعاونی چند منظوره نمایشگاه اصفهان

شرکت تعاونی نمایشگاههای بین المللی استان اصفهان از سال ۱۳۷۹ به عنوان زیر مجموعه شرکت نمایشگاههای بین المللی استان اصفهان با پوشش ۲۶ فعالیت تخصصی آغاز به کار کرد. ارزشمند ترین سرمایه شرکت تعاونی منابع انسانی و بالاترین افتخار آن، سهامداران متخصص و مجرب آن در زمینه های مختلف اقتصادی، فرهنگی و آموزشی می باشد. این شرکت در سال های ۱۳۹۰ و ۱۳۹۷ به عنوان تعاونی برتر کشور انتخاب شد.

راه های تماس با شرکت تعاونی چند منظوره نمایشگاه اصفهان :

ثبت نام در نمایشگاه لوستر اصفهان

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره این نمایشگاه لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه لوستر اصفهان

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه لوستر اصفهان

نمایشگاه لوستر و چراغ‌های روشنایی اصفهان یک رویداد هنری و تجاری است که در شهر اصفهان، ایران برگزار می‌شود. این نمایشگاه به عنوان یک فرصت عالی برای عرضه و فروش لوسترها و چراغ‌های روشنایی در ایران شناخته شده است. این رویداد سالانه در اصفهان برگزار می‌شود و تأکید بر نمایش و عرضه آثار هنری و صنعتی در زمینه لوسترها و چراغ‌های روشنایی دارد.

نمایشگاه لوستر و چراغ‌های روشنایی اصفهان به صورت یک پلتفرم برای تولیدکنندگان، طراحان، و مشتریان این صنعت عمل می‌کند. در این رویداد، تولیدکنندگان و طراحان می‌توانند آخرین دستاوردها و طرح‌های خود را به نمایش بگذارند و به معرفی کسب و کار خود بپردازند. همچنین، مشتریان علاقه‌مند می‌توانند برای خرید و انتخاب لوستر و چراغ‌های روشنایی، به نمایشگاه مراجعه کنند.

در نمایشگاه لوستر و چراغ‌های روشنایی اصفهان، مجموعه‌ای گسترده از لوسترها، چراغ‌های روشنایی، لامپ‌ها، و سایر تجهیزات روشنایی به نمایش گذاشته می‌شود. این نمایشگاه فرصتی عالی برای دیدن آخرین طرح‌ها، مدل‌ها و فنون تولید لوسترها و چراغ‌های روشنایی است. همچنین، شرکت کنندگان می‌توانند در مورد مشخصات فنی، طراحی، استفاده از مواد و روش‌های تولید با تولیدکنندگان و طراحان در ارتباط باشند و اطلاعات لازم را بدست آورند.

نمایشگاه لوستر و چراغ‌های روشنایی اصفهان به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای حوزه لوستر و روشنایی در ایران شناخته می‌شود و با حضور تولیدکنندگان، طراحان و مشتریان، این صنعت را تقویت و توسعه می‌دهد. علاقه‌مندان به هنر لوسترسازی و چراغ‌های روشنایی می‌توانند در این نمایشگاه، از جدیدترین تکنولوژی‌ها و طراحی‌ها آگاه شوند و بهترین انتخاب را برای خانه‌ها، محیط‌های کاری یا پروژه‌های خود داشته باشند.

محل برگزاری: شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان

شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان فعاليت خود را در سال 1372 آغاز نمود.شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان رسالت خويش را با برگزاري نمايشگاه با موضوع‌هاي متعدد و متنوع و با هدف اصلي ايجاد بستر اقتصادي مناسب، رقابت سالم، شناسايي واحدهاي برتر و ايجاد ارتباط بين اعضاي مجموعه‌هاي مختلف صنعتي، فرهنگي، هنري، خدماتي و . . .

آدرس: اصفهان کمربندی شرق،روبروی منطقه روشن دشت محل دائمی شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان

هتل های نزدیک نمایشگاه بین المللی اصفهان

هتل ماهان اصفهان، هتل خواجو ،هتل زنده رود ، هتل سپاهان، هتل اسپادانا، هتل ملل، هتل ملک، هتل زهره، هتل صفوی، هتل آپارتمان هشت بهشت، هتل آپارتمان مهر و هتل پارسیان سوئیت

نگاهی به ادوار نمایشگاه لوستر اصفهان

 نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته در فضایی بالغ بر 25هزار متر مربع با حضور 180 شرکت کننده داخلی و بدون مشارکت کننده بین المللی در سالن های 5، 6، 7، 8، 9، 10 و 11 نمایشگاه بین المللی تهران در تاریخ 13الی 16 مهرماه 99 برگزار شد. 

شرکت های شاخص

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید