نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

دوازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری اصفهان (خدمات ،حمل و نقل و مبلمان شهری) 1402

تاریخ برگزاری نمایشگاه جامع مدیریت شهری اصفهان

صفحه تخصصی نمایشگاه مدیریت شهری
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به دوازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری اصفهان 1402، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست مشارکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه مدیریت شهری اصفهان را مشاهده کنید.

برگزار کننده:  مدیریت رویداد و نمایشگاه رونق تجارت پگاه

گاه شمار نمایشگاه مدیریت شهری

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه جامع مدیریت شهری اصفهان در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

نمایشگاه جامع مدیریت شهری اصفهان

اخبار نمایشگاه جامع مدیریت شهری اصفهان

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه جامع مدیریت شهری اصفهان

برگزارکننده: شرکت مدیریت رویداد و نمایشگاه رونق تجارت پگاه

درباره شرکت مدیریت رویداد و نمایشگاه رونق تجارت پگاه:

شرکت مدیریت رویداد و نمایشگاه رونق در سال ۱۳۹۳ در راستای تحقق سیاست های دولت جمهوری اسلامی ایران مبنی بر توسعه صادرات غیر نفتی و با هدف ارتقاء سطح کیفی رویدادهای اقتصادی کشور، فعالیت خود را آغاز نموده است. موسسین شرکت با بهره گیری از تجارب چندین ساله در عرصه صنعت نمایشگاهی، برگزاری رویدادها را منطبق بر استانداردهای جهانی و آخرین دستاوردهای این صنعت سرلوحه کار خود قرار داده اند.

راه های تماس با شرکت مدیریت رویداد و نمایشگاه رونق تجارت پگاه :

ثبت نام در نمایشگاه جامع مدیریت شهری اصفهان

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره این نمایشگاه لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه جامع مدیریت شهری اصفهان

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه جامع مدیریت شهری اصفهان

درباره نمایشگاه:

نمایشگاه جامع مدیریت شهری، خدمات، حمل و نقل و مبلمان شهری یک رویداد تخصصی است که به منظور ارتقاء و توسعه مدیریت شهری و بهبود زیرساخت‌های شهری برگزار می‌شود. این نمایشگاه به منظور ارائه راهکارها، تکنولوژی‌ها و خدمات نوین در حوزه مدیریت شهری، حمل و نقل عمومی و مبلمان شهری برای ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان در نظر گرفته شده است. نمایشگاه جامع مدیریت شهری هر ساله در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار می‌شود. اصفهان، یکی از شهرهای مهم و تاریخی کشور است و دارای جمعیت بالا و فرهنگ غنی است. این نمایشگاه فرصتی است برای تولیدکنندگان، تأمین‌کنندگان، متخصصان و کارشناسان حوزه مدیریت شهری و صنایع وابسته به آن برای به اشتراک گذاشتن دانش، تجربیات و نوآوری‌های خود. در نمایشگاه جامع مدیریت شهری، شرکت‌ها و سازمان‌ها محصولات، خدمات و فناوری‌های مرتبط با حوزه‌های مختلف مدیریت شهری، حمل و نقل عمومی و مبلمان شهری را به نمایش می‌گذارند. این محصولات و خدمات شامل انواع وسایل حمل و نقل عمومی پایدار و هوشمند، سیستم‌های ترافیک هوشمند، ایستگاه‌های اتوبوس و مترو، سیستم‌های اطلاعاتی شهری، سامانه‌های مدیریت پارکینگ، مبلمان شهری مدرن و … است. هدف اصلی نمایشگاه جامع مدیریت شهری ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان است. با معرفی و بهره  ‌برداری از فناوری‌های نوین و محصولات پیشرفته در حوزه مدیریت شهری، امکان بهبود خدمات شهری، بهبود حمل و نقل عمومی و ارائه محیطی زیبا و عملکردی در شهرها وجود خواهد داشت.

نمایشگاه جامع مدیریت شهری در اصفهان فرصتی مناسب برای برقراری ارتباطات تجاری، ایجاد شبکه‌های حرفه‌ای و تبادل اطلاعات بین صنعتگران، توسعه‌دهندگان و متخصصان حوزه مدیریت شهری است. این رویداد به عنوان یک پل ارتباطی بین نهادها، سازمان‌ها و افراد مختلف در حوزه مدیریت شهری عمل می‌کند و فرصتی را برای ارتقاء ایده‌ها، همکاری‌ها و ابتکارات در این زمینه فراهم می‌سازد.

نگاهی به ادوار نمایشگاه جامع مدیریت شهری اصفهان

محل برگزاری: شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان

شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان فعاليت خود را در سال 1372 آغاز نمود.شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان رسالت خويش را با برگزاري نمايشگاه با موضوع‌هاي متعدد و متنوع و با هدف اصلي ايجاد بستر اقتصادي مناسب، رقابت سالم، شناسايي واحدهاي برتر و ايجاد ارتباط بين اعضاي مجموعه‌هاي مختلف صنعتي، فرهنگي، هنري، خدماتي و . . .

آدرس: اصفهان کمربندی شرق،روبروی منطقه روشن دشت محل دائمی شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان

هتل های نزدیک نمایشگاه بین المللی اصفهان

هتل ماهان اصفهان، هتل خواجو ،هتل زنده رود ، هتل سپاهان، هتل اسپادانا، هتل ملل، هتل ملک، هتل زهره، هتل صفوی، هتل آپارتمان هشت بهشت، هتل آپارتمان مهر و هتل پارسیان سوئیت

 نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته در فضایی بالغ بر 25هزار متر مربع با حضور 180 شرکت کننده داخلی و بدون مشارکت کننده بین المللی در سالن های 5، 6، 7، 8، 9، 10 و 11 نمایشگاه بین المللی تهران در تاریخ 13الی 16 مهرماه 99 برگزار شد. 

شرکت های شاخص

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید